lostyazilim

Hosting Sektöründe Devrim Olabilir

36 Mesajlar 5.283 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
Gayet güzel bir proje ancak çok iyi reklamının yapılması forumlarda güven vermesi gerekiyor. Yoksa sürümden kazanmak biraz zaman alır. Bundan dolayı iyi bir yatırım yapmanız ve reklama büyük kaynak ayırmanız lazım. Hatta birçok önemli siteninde sizin altyapınızda en iyi şekilde ücretsiz olarak barındırmanız sizin için iyi olacaktır.

Zaten böyle güven oluşturursanız neden almayalım ki hatta bütün herkes almaya başlar diyebilirim. Önemli olan limitlerle satmamak önemli olan çok efsane hitli sitelere bile 5 liralık hostinginizde sorunsuz hizmet verebilmek.

Bence iki paket değil üç paket yapmalısınız. 1, 5 ve 15'lik paketler yaparsanız daha yüksek hitlileride barındırırken sizde sorun yaşamazsınız.

Benden bu kadar, kolay gelsin.

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Başarılar kardeşim.

DogukanEkiz DogukanEkiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam benden size bir tavsiye öncelikle çok sıkı bir plan yapın. Ekibi sağlam kişilerden oluşturun. Sektörde öne çıkabilmeniz için farklılık gerekli bunu da halledebilirseniz başarılı olursunuz. Başarılar dilerim.

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Doğukan Ekiz adlı üyeden alıntı

Hocam benden size bir tavsiye öncelikle çok sıkı bir plan yapın. Ekibi sağlam kişilerden oluşturun. Sektörde öne çıkabilmeniz için farklılık gerekli bunu da halledebilirseniz başarılı olursunuz. Başarılar dilerim.

Teşekkür ederim...

Ek Olarak:

hasbaly adlı üyeden alıntı

Gayet güzel bir proje ancak çok iyi reklamının yapılması forumlarda güven vermesi gerekiyor. Yoksa sürümden kazanmak biraz zaman alır. Bundan dolayı iyi bir yatırım yapmanız ve reklama büyük kaynak ayırmanız lazım. Hatta birçok önemli siteninde sizin altyapınızda en iyi şekilde ücretsiz olarak barındırmanız sizin için iyi olacaktır.

Zaten böyle güven oluşturursanız neden almayalım ki hatta bütün herkes almaya başlar diyebilirim. Önemli olan limitlerle satmamak önemli olan çok efsane hitli sitelere bile 5 liralık hostinginizde sorunsuz hizmet verebilmek.

Bence iki paket değil üç paket yapmalısınız. 1, 5 ve 15'lik paketler yaparsanız daha yüksek hitlileride barındırırken sizde sorun yaşamazsınız.

Benden bu kadar, kolay gelsin.

Fikriniz dikkate alınacak çok teşekkürler.

Ek Olarak:

Teşekkür ederim, dur abi bu iş sensiz yapılmaz.

wmaraci
wmaraci

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

baranos adlı üyeden alıntı

Konuyu açmamın nedeni fikirlerinizi ve önerilerinizi öğrenmek ekonomistlerin yaptığı hesaplamalarla yola devam edilecek bu tam anlamıyla bir devrim ince ayrıntılar hesap edilmeli tabiki.

Eğer zarar etmeyecekseniz size kar ettirecekse hiç durmayın hemen yapın. Gün de on binlerce web sitesi açılıyor ve web sitesini yeni açanlar da ekonomik konu da biraz cimri davrandığından bayağı bir müşteriye kısa bir sürede ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. İnşallah hayata geçer.

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

Eğer zarar etmeyecekseniz size kar ettirecekse hiç durmayın hemen yapın. Gün de on binlerce web sitesi açılıyor ve web sitesini yeni açanlar da ekonomik konu da biraz cimri davrandığından bayağı bir müşteriye kısa bir sürede ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. İnşallah hayata geçer.

Teşekkürler...

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Kaba bir hesap yaptım da hocam bu projenin sürdürülebilirliği oldukça düşük. Bir anda istediğiniz rakamlara ulaşacağınızı düşünmüyorum. Hal böyle olunca da zararınız olacak. Hatta daha da ileri giderek sunucularınızın masrafını dahi çıkaramayacağınızı düşünüyorum ben.

Allah yolunucu açık etsin.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

isousluer adlı üyeden alıntı

Kaba bir hesap yaptım da hocam bu projenin sürdürülebilirliği oldukça düşük. Bir anda istediğiniz rakamlara ulaşacağınızı düşünmüyorum. Hal böyle olunca da zararınız olacak. Hatta daha da ileri giderek sunucularınızın masrafını dahi çıkaramayacağınızı düşünüyorum ben.

Allah yolunucu açık etsin.

Teşekkür ederim, hesabınızı burdan veya öm ile paylaşırsanız bende memnun olurum bunun dışında zaten 6 ay 1 yıl kazançsız devam etmek için hazırlanıyorum.

kappadox kappadox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 38 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
Fikir güzel görünmekle birlikte bir riskide barındırıyor ki oda şu.
ben 1 tl den 1 yıllık iş yaptım 2. yıl siz tutupta benden piyasa fiyatını isterseniz. size olan güven yerine güvensizlik olacaktır diye düşünüyorum, o yüzden fiyat konusunu iyi değerlendirin.

www.antiksirlar.com

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

kappadox adlı üyeden alıntı

Fikir güzel görünmekle birlikte bir riskide barındırıyor ki oda şu.
ben 1 tl den 1 yıllık iş yaptım 2. yıl siz tutupta benden piyasa fiyatını isterseniz. size olan güven yerine güvensizlik olacaktır diye düşünüyorum, o yüzden fiyat konusunu iyi değerlendirin.

Böyle birşey elbette olamaz açılış politikasına ters bir durum bu dediğiniz zaten, teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al