freelance iş ilanları

Oyun Sitelerinin Durumu nedir?

10 Mesajlar 719 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

onaykeles onaykeles WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)
OyunOyna7.Com adında bir domainim var 3 yılını dolduracak sizce bir oyun sitesi açsam mı ?

oyun sitesi açmak mantıklımı ? Durumları nedir?

wmaraci
reklam

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Domain çok iyi. Bence açılabilir. Pek bilgim yok fakat oyun sitelerinde to yüksek olduğu için güzel meblağlar bırakabiliyor deniliyor.

onlysound onlysound Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

riko adlı üyeden alıntı

Domain çok iyi. Bence açılabilir. Pek bilgim yok fakat oyun sitelerinde to yüksek olduğu için güzel meblağlar bırakabiliyor deniliyor.

Alakası yok hocam :) günlük 10k gösterime 200 tık oluyor 10-12tl bırakıyor. TBM yerlerde...

• Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)

onlysound adlı üyeden alıntı

Alakası yok hocam :) günlük 10k gösterime 200 tık oluyor 10-12tl bırakıyor. TBM yerlerde...

Bende forumda, çocuklar bilmeden veya renkli olduğu için reklamlara çok tıklıyor diye okumuştum hocam. Forumun yalancısıyım yani. Gerçekten de azmış. 10 k hit kolay olur mu bilemiyorum ama günlük 10 tl çokta az sayılmaz diye düşünüyorum

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

riko adlı üyeden alıntı

Bende forumda, çocuklar bilmeden veya renkli olduğu için reklamlara çok tıklıyor diye okumuştum hocam. Forumun yalancısıyım yani. Gerçekten de azmış. 10 k hit kolay olur mu bilemiyorum ama günlük 10 tl çokta az sayılmaz diye düşünüyorum

orası öyle hocam tabi :) gerçekten tıklayanlar var fakat tbmde ona göre düşük :) normal bir blog sitesinde 200tıklamaya en az 60-70tl bırakırdı hocam :) Akmasada damlıyor Allaha şükür 300tl az para değil :) . Tabi oyun sitesi şu yönden kolay içerik bulmakta zorlanmıyorsun blog siteleri gibi :)

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
devir facebook app olarak koyarsanz fcpara iyi gelir

• Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)

onlysound adlı üyeden alıntı

orası öyle hocam tabi :) gerçekten tıklayanlar var fakat tbmde ona göre düşük :) normal bir blog sitesinde 200tıklamaya en az 60-70tl bırakırdı hocam :) Akmasada damlıyor Allaha şükür 300tl az para değil :) . Tabi oyun sitesi şu yönden kolay içerik bulmakta zorlanmıyorsun blog siteleri gibi :)

Evet tbm 0.03-0.07 arası değişiyor sanırım oyun sitelerinde. Ama dediğiniz gibi sektör kolay. Mesela forex bazlı bir sitede günlük 200 tıklama servet. En az 500 tl geliri olur. Fakat aranma hacmi farkına bakın, oyun 10 milyondan fazla, forex 700-800 bin...

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

riko adlı üyeden alıntı

Evet tbm 0.03-0.07 arası değişiyor sanırım oyun sitelerinde. Ama dediğiniz gibi sektör kolay. Mesela forex bazlı bir sitede günlük 200 tıklama servet. En az 500 tl geliri olur. Fakat aranma hacmi farkına bakın, oyun 10 milyondan fazla, forex 700-800 bin...

aynen öyle hocam :) Açıkcası ben başka reklam şirketlerinede yönelmeyi düşünüyorum. Özelliklede oyun öncesi reklam veren gayet güzel çekici reklamları olan site var açıkcası. Şuan 300tl beni gayet güzel karşılıyor ama okulların açılmasıyla bu ücret düşüyor tabi çocuklar okulda olduğu için :) o zamana kadar parayı kırdık kırdık :)

AtagunBaltacioglu AtagunBaltacioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)

riko adlı üyeden alıntı

Aranma hacmine göre mi veriyor. Örneğin ben bir sektör üzerine bir blog açsam ve en iyi kelimesinin 600bin aranma hacmi olduğunu düşünürsek ve ortalama 100 kişinin tıkladığını düşünürsek sizin hesaplarınıza göre ?

• Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)

AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Aranma hacmine göre mi veriyor. Örneğin ben bir sektör üzerine bir blog açsam ve en iyi kelimesinin 600bin aranma hacmi olduğunu düşünürsek ve ortalama 100 kişinin tıkladığını düşünürsek sizin hesaplarınıza göre ?

Hayır sektöre göre. Para kazanan para harcar mantığı var. Forex, borsa, slot oyun, poker oyun, estetik gibi.. Google Adwors'un anahtar kelime aracını kullanın. İsterseniz sektörün anahtar kelimesini pm ile atın ortalama tbmyi söyleyeyim size.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al