bugüne kadar tüm her işimi host domain olsun alastyr'den yaptım ve devamda ediyorum edeceğimde. Firma sağlam ve birçok firmaya göre köklü ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan bir ekiple ilerliyor. Aylardır çalışıyorum tek sorun yaşamadım üstüne fazlasıyla destek verip yardımcıda oldular. W@rez konusunada gelince firmadan aldığım bir reseller hizmetimde iki sitem bulunuyor vede ikisindede w@rez paylaşımlar mevcut. Almadan önce firmayla görüştüm ve aldığım cevap sunucumuza w@rez yüklenmedikce sorun olmayacaktır ve biz size herhangi bir durumda bildiririz dediler. Aldığınız telif hakları mailine kadar sizlere ulaşıp bilgilendirme yapıyorlar. Bencede her firmada olması gereken budur. Ayrıca Kimse bana bunları yazmam içinde ısrar edip bir ücrette vermedi birçok firma deneyip olumsuz sonuçla karşılarak bunu anlatıyorum. Ayrıca yeni açılan firmalarla karşılaştırmak hiçte yakışık kalmaz. Ben kendilerine yeri gelince söylüyorum şimdide söyleyeyim alastyr ekibine ve firmasına çok teşekkürler emeğinin hakkını fazlasıyla veriyorlar. Bir firma seçeceksiniz alastyr'den şaşmayın :):rolleyes: