brown adlı üyeden alıntı

Asırlar öncesinin modellerini, pahalı olmalarına rağmen "bence ucuz, taksitle alınır" şeklinde getirip bana bilgi sahibi olmamı söylediniz ya, pes vallahi. Bir firmanın uzman olduğu alan vardır. MSI ya da Monster ucuz bilgisayar çıkartmak zorundadır. Sadece 20 bin liralık oyun bilgisayarı satamazlar. Kodak'ta telefon yapıyor. Kaç kişi aldı peki ? Neyse, lütfen cevap yazmayın kapansın konu burada gereksiz yere tartışmak istemiyorum.

Ha bu arada, Aleinware'ı bilen bilir. Dell'in bir "markası"dır. Diğeri zaten oyun bilgisayarı falan değil.

Hocam sadece cevap vermek için yazıyorsunuz, yazdıklarınızda ne bir anlam var ne de bir bütünlük. Kendinizle çelişki içerisindesiniz. Dahada uzatmamak gerek zaten ben konuyu açarken oraya kırmızı ile belirtmişim "hangi markayı seçerdiniz ve neden seçerdiniz" şeklinde.

Örn: Packard bell çünkü günlük kullanım veya Msi çünkü oyun için veya Apple çünkü tasarım için. Bu sayede bilgisiz olan arkadaşlarımızında ufku açılmış olurdu. Hiç anlamıyorum bir kerede muhalefet olunmasa şaşarım. :)