Evet arkadaşlar meil adresime ogi v1 nın üst çubuk kodunu*vere bilebilir*misiniz dedi bende kara verdim kodlarını düzgün şekilde*paylaşayım*dedim ilk önce şundan basediiym rengini siz*ayarlaya*bilirsiniz siyah ,kırmızı,mavi vs değiştire bilirsiniz ilk önce*aşağıdaki*kodu*style.css dosyasının en altına*ekleyeceksiniz demosunu görmek istiyorsanız Tikla Üst Taraf

#cubuk { background-image: url(http://a1112.hizliresim.com/s/k/15p9l.png); border-style: none; margin:0px; font-size:11px; font-family: Trebuchet MS, Arial, Verdana; top: 0px; margin-bottom:0px; padding:0px; z-index:1; height: 30px; left: 0px; position: fixed; right: 0px; color: #fff; width: 100%; } .incubuksol { float: left; margin: 4px; } .incubukorta { float: center; margin: 4px; } .incubuksag { float: right; margin: 4px; }

Bu Koduda Tasarımınız en üstünde yanı header.php den ile Arasına ekleyeceksiniz yazıları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz

”"Bazılar diyor ki; şapkadan çıkan tavşan ne ki ben kalbimden öküz çıkardım. Eee kalp dingonun ahırı olunca…

”"
”"

Kaynak : OgunDunyasi.Com Üst Çubuk Ekle (Çok Kolay)