freelance iş ilanları

Adsense 140 TL var 200 TL yapalım 60 TL vereyim

35 Mesajlar 4.183 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Onur Adalı adlı üyeden alıntı

hocam para olsa 5 tane eşyamı satışa çıkardım 200 300 lira toplayabilmek için :D

Ek Olarak:

hocam bloglarda adsense almak zor iş

ömrümü kemirdiler :D neler satıyorsunuz ve nerden satıyorsunuz bir bakabilir miyim

wmaraci
reklam

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
adsenseden yabancılar dünya kadar para kazanıyor.. Türkiyede ise 100 200 aldımı (ki bunu öyle aylık alanlarda çok zor) para aldık sanıyoruz..

Milleti tıklamaya teşvik edici hareketler tabiki yapmamak lazım.. bana görede çok yanlış bir olgu bu.. Ancak şuda varki bu konuda çok bilinçsiziz..

kaçımız (şimdi ben ben demeyelim yanlız) girdiğimiz sitelerde, aradığımızı bulduğumuzda yada beğendiğimiz bir içerik olduğunda o siteye destek olsun diye reklamlarına tıklıyoruz? ben kendi adıma her beğendiğim sitede teşvik edici olsun diye tıklıyorum hatta reklam ile gittiğim sayfadada neler var diye keyifle oradada 3 5 dakika dolanıyorum.. Çokta iyi siteler çıkıyor çoğu zaman.. Hiç birşey çıkmasa o sitenin tasarımını, kodlamasını inceliyorum.. Çok şey kattı bu güne kadar bana bu..

Türkiyede kullanıcılar nedense sanki öcü varmış gibi sitenin reklamlarından uzak duruyor.. Bu dünde aynı idi bugünde aynı..

Asıl olan bilinçli olmak ve bu işe emek verenlere itici, destek olucu güç olmak.. Zira insanlar emek veriyor, para harcıyor bizlerin bir şekilde bulup girdiği siteler bizlerin hzmetine sunuyor..

neyse..

Sonuç: bu arkadaşıma bir tıklık desteğim oldu..
Onuradali BrainLabs

kişi bu mesajı beğendi.

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

Onuradali Onuradali position:fixed Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

BrainLabs adlı üyeden alıntı

ömrümü kemirdiler :D neler satıyorsunuz ve nerden satıyorsunuz bir bakabilir miyim

reklam yapmak olmaz inşallah donanım haber üzerinden 2. el olarak satıyorum linkleri isterseniz özelden atabilirim

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

reklam yapmak olmaz inşallah donanım haber üzerinden 2. el olarak satıyorum linkleri isterseniz özelden atabilirim

hocam laptop kullanıyorum bana donanim malzemesi ise yaramaz ki ben başka eşyalar sandım bakmakta fayda var demiştim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

adsenseden yabancılar dünya kadar para kazanıyor.. Türkiyede ise 100 200 aldımı (ki bunu öyle aylık alanlarda çok zor) para aldık sanıyoruz..

Milleti tıklamaya teşvik edici hareketler tabiki yapmamak lazım.. bana görede çok yanlış bir olgu bu.. Ancak şuda varki bu konuda çok bilinçsiziz..

kaçımız (şimdi ben ben demeyelim yanlız) girdiğimiz sitelerde, aradığımızı bulduğumuzda yada beğendiğimiz bir içerik olduğunda o siteye destek olsun diye reklamlarına tıklıyoruz? ben kendi adıma her beğendiğim sitede teşvik edici olsun diye tıklıyorum hatta reklam ile gittiğim sayfadada neler var diye keyifle oradada 3 5 dakika dolanıyorum.. Çokta iyi siteler çıkıyor çoğu zaman.. Hiç birşey çıkmasa o sitenin tasarımını, kodlamasını inceliyorum.. Çok şey kattı bu güne kadar bana bu..

Türkiyede kullanıcılar nedense sanki öcü varmış gibi sitenin reklamlarından uzak duruyor.. Bu dünde aynı idi bugünde aynı..

Asıl olan bilinçli olmak ve bu işe emek verenlere itici, destek olucu güç olmak.. Zira insanlar emek veriyor, para harcıyor bizlerin bir şekilde bulup girdiği siteler bizlerin hzmetine sunuyor..

neyse..

Teşekkürler hocam çok güzel anlatmışsınız gerçekten günde 500 600 kişi giriyor siteme tıklama 10 15 anca ben birde siteye yazının yanında sunumda ekliyorum insanın biraz azmi kırılıyor indirme linkinin üstüne reklam koymasam 5 tıklama bile gelmez eminim

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

neyse..

webmaster forumlarında gördüğüm en bilinçli ve mantıklı insanlar bu forumda. ingilizce blog kurmak herkese şart oldu artık ülkede adblock çok yaygınlaştı bide o durum var zaten reklamlardan herkes uzak duruyor. bide üstüne reklam engelleme olayı çıktı.
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

BrainLabs adlı üyeden alıntı

hocam laptop kullanıyorum bana donanim malzemesi ise yaramaz ki ben başka eşyalar sandım bakmakta fayda var demiştim

Donanım değil zaten hocam dambılımı , eski cep telefonumu, tabumu, eski kameramı, eski ekran kartımı koydum

• Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
hani bazı arkadaşlar söyle düşünüyor "reklama tıkladığımda bulunduğum siteden gitmiş oluyorum ve bulduğum içeriği tekrar arıyorum" İşte burdada işi bilmezlk ön plana çıkıyor.. Reklama sağ tıklarsın yeni sekmede aç dersin olur biter..

Birgün bilinçleneceğiz sanırım..

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Donanım değil zaten hocam dambılımı , eski cep telefonumu, tabumu, eski kameramı, eski ekran kartımı koydum

link alabilir miyim onlara bir bakayım ben

• Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
bu arada BrainLabs siten değişik ve güzelmiş.. bir tıkta sana yaptım :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al