wmaraci reklam

Laptop Önerisi

3 Mesajlar 669 Okunma
wmaraci reklam

37153 37153 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 72 / 38
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaşlar merhaba acil olarak laptop almam gerekiyor (1-2 saat içinde). 2200-3100 lira arası bir şey düşünüyorum. i7 olması iyi olur. Sadece ofiste kullanacağım. Oyun vs oynanmayacak. Genel olarak internet üzerindeki işlerim ve bir kaç tasarım işi için kullanacağım. Macbook Pro'ya sahibim bu yüzden Apple düşünmüyorum.

Bana öneri olarak Lenovo y510p geldi ancak kullanıcılarının yorumlarını okuduğumda pek içime sinmedi. Gözlük kullandığım için ekranın gözüme en uyumlu şekilde olması da gerekiyor. Önerileriniz varsa hemen belirtirseniz çok sevinirim..

wmaraci
reklam

viqer00 viqer00 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 14, (%100)
Grafikle ilgili işlem yapacaksanız AMDyi tercih edin işlemci olarak ama birçok işlem yapacağım diyorsanız intel kullanın işlemci olarak

37153 37153 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 72 / 38
  • Ticaret 13, (%100)
İşim dijital pazarlama. Günde 7 saat çalışma yapacaksam sadece bir saatini adobe photoshop kullanarak geçiririm geri kalanında hep tarayıcı üzerindeyim. Daha önce amd kullandım ve pek memnun kalmadım. Önerebileceğin bir model var mı?

viqer00 adlı üyeden alıntı

Grafikle ilgili işlem yapacaksanız AMDyi tercih edin işlemci olarak ama birçok işlem yapacağım diyorsanız intel kullanın işlemci olarak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al