freelance iş ilanları

Facebook sayfalarınızdan kazanın .

3 Mesajlar 779 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

webstadyum webstadyum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ogenci
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 11 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar öncelikle Selam
Dünya üzerinde facebooku olmayan insan neredeyse yoktur bazı kişiler sadece arkadaşlarıyla görüşmek için girer kullanır cıkar bazıları ise facebooktaki potansiyel pazarın farkındadır sayfa açar ( reklam satmaya veya büyüterek viral reklam yapmaya calısarak kazanc sağlamak ister )
Facebook gibi bir büyük pazar payıda arkadaşlık kameralı görüşme siteleri
Kameralı görüşme sohbet sitesinin sahibiyim ve bayagıda iyi gelirim oluyor.Bunun bir bölümü vergiye bir bölümü modellere bir bölümüde satış ortagı ve adwords e gidiyor buna rağmen kazanc sağlıyor

Konuya dönecek olursak Facebookta sayfa sahibi arkadaşlar satış ortagım olarak kayıt olmak isterlerse sitemde 2adet komisyon tipi var

Siteye kayıt olmasını sağladıgınız her 200kullanıcı için 1.5 tl veya gold üyelik alan kullanıcıların ödediği tutarın %30 u şeklinde

Nasıl üye çekebilirim ?
facebook sayfa sahibi iseniz mutlaka sayfa altlarına yorum yapmıssınızdır .aslında yorumdan baska birşey de yapmanız gerekmiyor açıkcası arkadaşlık sayfalarına fake hesap ile yada fake bayan sayfası olusturup xx sitesinde görüşüyorum gibi text yazı reklam atmanız ve sayfanıza ortaklık panelinde sizin için üretilen linki koymanız yeterli .

Kaç üye getirdiğimi ne kazandıgımı nasıl anlarım
Ortak sayfasında size özel olarak veriler gösteriliyor . Kazandırdıgınız üyeler kazancınız tıklama gibi şeffaf olarak bu bilgileri sizde görebiliyorsunuz

BANKA HAVALESİ İLE ERTESİ GÜN ÖDEME
Enpara.com hesabınız var ise Getirdiğiniz her 200 üyede gold üyelik satısı komisyon tipini seçtiyseniz kullanıcı satın aldıgı üyeliğin ücreti tahsil edildiğinde ödeme isteyebilirsiniz
Enpara.com hesabı olanlar için anında ödeme gönderiyorum
Diğer bankalar EFT ertesi gün ödemenizi gönderiyorum

Yok ay sonu yapalım biriksin aydan aya ödeme alın suan hesapta para yok gibi bahaneler üretmiyoruz.

üye olmaya karar verirseniz siz gibi diğer satış ortagı ve kişilerin ulasabilmesi için skypeım sürekli açık ve bu site üzerinden kazanc sağladıgım için 7/24 kontrolüm altında

Dikkat etmeniz gerekenler : kendiniz üyelik açmayın aynı ip den açılan üyelikler geçerli olmuyor

Alakasız sayfalara yorum atmayın : arkadaşlık sitesi için incicaps sayfasına yada baattin sayfasına yorum atmak gibi

Site Linki : www.suresatinal.com

Bu şartları kabul eden arkadaşlar skypeımı ekleyebilir. :)
Skype adresim : suresatinal.com

Satış ortaklıgı Kayıt
Giriş
bu kazanc az diyecek olan arkadaşlar olacaktır. ancak sunu unutmayın sayfanız oturdugunda yani siz hiçbirşey yapmadan dahi üyeler ve begenmeler oldugunda tık oranınız cogalacaktır .

wmaraci
reklam

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Konuyu baltalamak gibi olmasinda son cumlenizde haklisinizda o oturdugu yerden kazanilan para yerine bi emek verildi . 200 uye bence biraz az fiyat .200 uye kolay bisi degilki simdi hocam bu konuyu yazan ben yorum atan siz olun bu acidanda nbakmaniz faydali olacaktir
webstadyum BAT

kişi bu mesajı beğendi.

webstadyum webstadyum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ogenci
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 11 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Konuyu baltalamak gibi olmasinda son cumlenizde haklisinizda o oturdugu yerden kazanilan para yerine bi emek verildi . 200 uye bence biraz az fiyat .200 uye kolay bisi degilki simdi hocam bu konuyu yazan ben yorum atan siz olun bu acidanda nbakmaniz faydali olacaktir

aslında şöyle anlatmak gerekirse işi kabul ettiniz herhangi bir facebook arkadaşlık sayfasına girdiniz sol alt köşede o arkadaşlık sayfası onlarca sayfa begenmiş bir sayfa diyelim aşagıda örnek bir resim ekledim
sizin tüm bu sayfalara tek bir yorum attıgınızı düşünelim 1.5 saatte yorum atma işleminiz bitmiş olacak
hem kendi kurdugunuz sayfanın begenisi artacak hemde sayfanıza koydugunuz ref linkinizden kayıt olacaklar .
bu yorum atma işlemini bir kişi 2 günde bir kez yapsa yeterli olur .tabiki ev bark geçindirecek kadar bir ücret değil bu ödediğim ancak gold üyeliğide 30 TL ye satıyorum vergisidir adwordsudur modelleridir bölmem gerekiyor malesef :)
anket siteleriyle uğraşan parasını alamayan facebook sayfası olan kişiler deneyebilir .
kendi kullandıgım bir oto yorum post programı mevcut sürekli calısacak arkadaşlara ücretsiz verebilirim anlatmak istediğim 7/24 yorum atmak calısmak gerekmiyor 2-3 günde bir sayfalara yorum atmanız yeterli olacak bir süre sonra hem kendi sayfanız büyüyor daha fazla kitleye ulaşıyorsunuz hemde bir miktar ücret kazanmıs oluyorsunuz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al