wmaraci reklam
lidertakipci

TTNET'ten illallah!

33 Mesajlar 4.374 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar.
Burada çok kişi konu açıp, hangi servis sağlayıcısından internet almasının mantıklı olacağını sordu, gördüğüm hepsine *****'i önerdim.
SüperOnline defalarca teklif getirdi, *****'ten mamnun olduğumu söylediğimde bana, paramın çok mu olduğunu SüperOnline'nin fiyatının daha uygun hızının daha fazla olduğunu söylediler, ben yine de vazgeçmedim.
*****'ten gerçekten de çok memnundum, aylarca aynı IP adresini sabit IP gibi kullandığım zamanlar oldu, hiç kesinti olmadan.. Yaklaşık 12 yıllık müşteriyim *****'te.
Geçtiğimiz Haziran ayından bu yana bağlantıda kesilmeler, açık olan sayfaların kullanılmadığı ile ilgili uyarılar alıyordum aralıklı olarak, Müşteri Hizmetleri aracılığı ile sorun çözülüyordu. Ama bana da yaptırmadıkları şey kalmıyordu, kablolara bakın, modeme reset atın... vs. Sorunlar ortalama ayda bir tekrarlandığı için yine de tepkim fazla yoktu.
Pazartesi gününden bu yana bağlantım her gün defalarca kopuyor, ama bağlantı sorunu pazartesi günü 1 saat, salı günü bir kaç dakika, dün ortalama 2 saat... Bugün ise belki 6 saat devam etti, şu anda bile yazımı kopyalıyorum , aynı şeyi defalarca yazmaktan sıkıldım.
Buraya dikkat: Pazartesi gününden beri 3 sefer şikayet bildiriminde bulundum. Bugünden önceki iki şikayetim, herhangi bir problem olmaması gerekçesi ile sonlandırıldı. Bugün ekip istediğimi belirttim. Hata benim kablolarımda, binada, ya da ilde olabilirmiş, benim kablolarımla alakalı sorunum olsa belirli saatlerde mi olur ya da binanın?
Bir kere daha dikkat: taahhüt sürem 2016 - 6. ayda bitiyor. Eğer taahhütten çıkarsam benden 132 TL talep ediyorlar... Ben yorum yapmıyorum, takdir sizin. 132 TL'yi vermek sorun değil, ama siz olsanız verir miydiniz?
Webbiu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)
Bana 5 yıl sonra fatura geldi :) sen düşün hocam ben olsam vermezdim git tüketici mahkemesine başvurun bizde başvurabiliriz.
Almina

kişi bu mesajı beğendi.

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
SUPERONLINE'da adsl'i TTnet'in altyapısından kullanıyor :). Fiber derseniz kendi hatları ve sunucuları var. Hani AKN yüzünden 3mb İnternet kullanan tek Ülke'yiz :). Mevcut altyapı yetersiz, sadece 1 gün bile kota'yı kaldırsalar ve hız'ı tam sabitleseler 1 saat'e kalmaz altyapı çöker :). Yani uzun lafın kısası, al birini vur ötekisini :).

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)
***** bana göre bir hatadır ama şehirimde *****ten başka bir altyapı olmadıgı için kullanmak zorunda kalıyorum

wmaraci
wmaraci

YazilimciHoroz YazilimciHoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 25 / 98
  • Ticaret 3, (%100)
Bende bugün TÜRKSAT a geçtim. Arkadaşlarımın ÇOĞU TÜRKSAT kullanıyordu ki hepsi Vaad edilen hızları alıyordu. Ben TTnet de 50mbps paketi aldım 10 mbps yi geçmedi daha ki santral alt mahallede. Ve yıllarımı verdim *****'e :)

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

sezeryildiz adlı üyeden alıntı

SUPERONLINE'da adsl'i TTnet'in altyapısından kullanıyor :). Fiber derseniz kendi hatları ve sunucuları var. Hani AKN yüzünden 3mb İnternet kullanan tek Ülke'yiz :). Mevcut altyapı yetersiz, sadece 1 gün bile kota'yı kaldırsalar ve hız'ı tam sabitleseler 1 saat'e kalmaz altyapı çöker :). Yani uzun lafın kısası, al birini vur ötekisini :).

Super online kendiş altyapsı var burda. ADSL hizmeti de kendi alt yapsından geliyor. Heryerde bu durum böylemi bilmiyorum ama 18 Mbps kesintisiz kulanıyorum.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)

Oyun Editoru adlı üyeden alıntı

Super online kendiş altyapsı var burda. ADSL hizmeti de kendi alt yapsından geliyor. Heryerde bu durum böylemi bilmiyorum ama 18 Mbps kesintisiz kulanıyorum.

Adsl olduğuna emin misiniz? Çünkü maksimum Adsl'de 16 mbps var :). Fiber'de olur ancar dediğiniz hız o'nu da zaten belirtmiştim.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Hızdan falan memnunum ben, hız testine hiç gerek duymadım açıkçası, derdim bağlantı sorunu sadece. Bunun dışında memnun olmadığım bişey yok. Ama insaf arkadaşlar, sen orda sorunun çözülmediğini görüyorsun, nasıl benim şikayetimi sonlandırırsın ya? 9 dk, 13 dk'lık aralıklarla, ki bu bugün 2-3 dk aralığa kadar düştü, bağlantı kopuyor, sen nasıl kapatırsın o şikayeti, çözsene sorunu.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

sezeryildiz adlı üyeden alıntı

Adsl olduğuna emin misiniz? Çünkü maksimum Adsl'de 16 mbps var :). Fiber'de olur ancar dediğiniz hız o'nu da zaten belirtmiştim.

Hayır Ads kullnıyorum 16 paketi ama 18 geliyor. Burdaki alt yapıyı ayrıca çekti super online ekipleri geldi.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)

Oyun Editoru adlı üyeden alıntı

Hayır Ads kullnıyorum 16 paketi ama 18 geliyor. Burdaki alt yapıyı ayrıca çekti super online ekipleri geldi.

Anladım, ilk defa duyduğum için sordum :). Neyse konu amacından şaşmasın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al