freelance iş ilanları

TTNET'ten illallah!

33 Mesajlar 4.790 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fenomeno fenomeno Herşey Yolunda ... Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress Güvenlik , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
http://sikayetvar.com/ adresinde şikayet açınız. Gereken işlemleri kısa süre içinde hallediyorlar.Firma daha dikkatli oluyor. Telefon vs. hiç uğraşmayın sadece buraya düzenli bir şikayet formu yazın.Geri dönüş yapacaklardır.

İyi Forumlar

Ek Olarak:

Yazilimci Horoz adlı üyeden alıntı

Bende bugün TÜRKSAT a geçtim. Arkadaşlarımın ÇOĞU TÜRKSAT kullanıyordu ki hepsi Vaad edilen hızları alıyordu. Ben TTnet de 50mbps paketi aldım 10 mbps yi geçmedi daha ki santral alt mahallede. Ve yıllarımı verdim *****'e :)

Hocam o olay şöyle birşey siz 100Mbitlik pakette alsanız size yine gelicek hız maksimum 15Mbit neden derseniz bu gelen hız sizin adsl'e ulaşana kadar binlerce kişiye dağılıyor. Bu yüzden hızda yavaşlama oluyor. Ana kaynağa ne kadar yakınsanız o kadar fazla hız alırsınız. Diğer ülkelerde böyle bir sorun yok çünkü onların değişik bir kablolama tekniği var sanırım fakat ülkemizde kablo ne kadar uzunsa o kadar az hız veriyor diye biliyorum. Benim buraya çok yakın 16 aldım tam olarak 16 alıyorum. Fakat sizde sikayetvar.com'a yazın. 50Mbit'lik pakette 10Mbit alıyorum diye tabi daha düzenli bir şekilde , size geri dönüş yapar ve hız güncellemesi yapıcaklardır.
Almina

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
vermezdim ! verme de bende bir aydır bu sorunu çekiyorum. teknik servis geldi ooo hattınız çok iyi modem bozuktur dediler ve gittiler bende değiştirmeyi düşünüyorum.
Almina

kişi bu mesajı beğendi.

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
kaç yıldır kullanıyorum banamasın demedi ne hız ve başka sorunlar hayret doğrusu

Webfaresi.net Beklerim

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
hocam ***** mi kaldı allah aşkına ip konusunda bir çok şirket statik ip veriyor çok uygun fiyatta direk *****ten uzaklaşıp kendimi uydunet e attım ben çokta memnunum

wmaraci
wmaraci

felsefesizfilozof felsefesizfilozof Yetenek Avcısı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
***** sözleşme süremiz sona erdi. Yalın internet kullanıyorum. Digiturk+Superonline 59 liralık pakete başvurdum. Yalın olduğu için aylık 72 lira oldu. Digiturku başvurduktan 2 gün sonra geldiler ve aktifleştirdiler. 20TL aktivasyon bedeli aldılar. Superonline internet yaklaşık 22 gün bağlanmadı. Kaç kere aramamıza rağmen size 3 gün içerisinde dönüş yapılacaktır, 5 gün içinde sizi arayacağız tarzı şeyler söylediler. Kalkıp iptal ettirdim. 30TL sözleşme fesih bedeli ödedim. O ay *****i iptal etmemiştim kampanyasız fiyat 80TL ödedim. 50GB AKN 5mbps hızı olan internete 1 ayda 120lira ödedim. Diğer ay turknete başvurdum. O da 20 güne yakın bizi oyaladı. Onuda iptal ettirdim. En sonunda vodafone yalın internete başvurdum onlar 1 haftada bağladılar.
Yani demem o ki ***** pişmanlıktır, ***** dışındakiler iki kat daha pişmanlıktır. Bu sonuca ulaştım.

www.yetenekavcilari.net | Geleceğin yetenekleri burada

fenomeno fenomeno Herşey Yolunda ... Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress Güvenlik , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
***** harici diğer markalarda herhangi bir sorununuzda gerektiği zamanda herhangi bir müşteri temsilcisi bulmanız zor olucaktır , benim tavsiyem eğer sorununuz canınızı çok sıkıyorsa www.sikayetvar.com şikayet formunuzu açın. Gerekli işlemler kısa süre içinde yapılacaktır. Konuyu uzatmaya gerek yok ***** harici hiç bir firma bu kaliteyi geçemez.
Altyapı Türk ******* olduğu sürece diğer internetlerin bu kaliteye ulaşması mümkün değil. Zaten bildiğim kadarıyla dağıtıcısıda *************

İyi Forumlar

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Bundan 7 sene önce İstanbul Bahcesehirde quiknet 100mbit aylık 109 tl ye kullanıyordum. Sonra firmayı turkcell satın aldı superonlineı da satın aldı fiyatlar tavan yaptı:)

Bu arada benimde şuanki evimin kendi altyapısında sorun var. Ve belirli saatlerde kesilmesinin sebebi herkes o saatlerde yüklenince sinyal iyice zayıflıyor size gelen ve evdeki tesisatta zaten sıkıntılı olduğu için hop kopuyor.

Ben bu sorunu hızımı düşürterek düzelttim. Örneğin 16 mbps alıyorsanız 12 10 8 mbps lere çekmelerini isteyin. 1 2 ay kullanın bakalım böyle. Daha sonra tekrar yükseltin.

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
Kullandığınız faturanın tahadütü o

Mesala 69 tl'ye ( 150 tl değerindeki ) paketi kullanıyorsunuz kampanya ile sürekli kesinti oluyor adamlar işini biliyor sen deliriyorsun tabi hizmeti iptal etmeye gidincce

6 ay kullanmışsın, 150-69=81 tl x6 = 486 tl kitlediler :)

Ya 486 tl ödüceksin ya da tahaddütünün bitmesini bekliceksin.

Ek Olarak:

fenomeno adlı üyeden alıntı

***** harici diğer markalarda herhangi bir sorununuzda gerektiği zamanda herhangi bir müşteri temsilcisi bulmanız zor olucaktır , benim tavsiyem eğer sorununuz canınızı çok sıkıyorsa www.sikayetvar.com şikayet formunuzu açın. Gerekli işlemler kısa süre içinde yapılacaktır. Konuyu uzatmaya gerek yok ***** harici hiç bir firma bu kaliteyi geçemez.
Altyapı Türk ******* olduğu sürece diğer internetlerin bu kaliteye ulaşması mümkün değil. Zaten bildiğim kadarıyla dağıtıcısıda *************

İyi Forumlar

Sentim bilisim islemleri dagiticisi..

s

gokhantan gokhantan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek K.G.U
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 17 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
bu ülke ne zaman adam akıllı bir internet sistemine geçecek merak ediyorum

fulltimeonline fulltimeonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
superonline candır gerisi heycandır arkadaşlar haberiniz olsun destek hizmet herşey 10 numara 3 yıllık kullanıcısıyım *****teyken her saat başı netim kesiliyordu telefon üstüne telefon açmama rağmen çözüm yoktu abartmıyorum 3 yıldır netimin kesildiğini hatırlamıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al