wmaraci reklam

Photoshop Tasarlanmış slider Nasıl Wordpress Aktarabilirim ?

12 Mesajlar 1.768 Okunma
smmexpress

AyKqT AyKqT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Photoshop`ta bir Slider Tasarlasam bunu wordpress aktarabilir miyim. Böyle bir şey mümkünmü, bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

Sırasıyla hangi işlemleri yapmalıyım. Tasarlamayı Düşündüğüm Slider Resimdeki gibi

wmaraci
reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
http://wmaraci.com/forum/wordpress/wordpress-eklentisiz-slider-manset-yapimi-33575.html

burada anlatmış ama javascript ve jquery kütüphanesini bilmek gerekiyor. bu tarz bir şeyler. konuyu incelemenizi öneririm. ben pek bu dilleri bilmediğimden yardımcı olamyacağım

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşın dediği gibi iki dilide bilmen gerekiyor. Kaldı ki bilsen bile seni yorar bu işlem, çünkü yaptığın tasarımın görsel açıdan iyi olmasını istiyorsan ayrica responsive olması lazım buda size ikinci bir uğraş, ayrıca sitede ki yerini ayarlarmak onu düzenlemek gerekli css ayarlarını vermek kütüphane oluşturmak vs. Anlıyorsanız yapabilirsiniz, ama yerinizde olsam hazır olanları kullanırım. Bircok eklenti var bu şekilde, hemde çok iyi eklentiler örneğin benim kullandığım layerslider çok iyidir, fakat ücretli, alternatiflerini sen bulabilirsin.
Tabi eğer istiyorsan yap hatta yaptığını ücretli veya ücretsiz şekilde paylaş herkes kullansın :)

• Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

bjlkl adlı üyeden alıntı

http://wmaraci.com/forum/wordpress/wordpress-eklentisiz-slider-manset-yapimi-33575.html

burada anlatmış ama javascript ve jquery kütüphanesini bilmek gerekiyor. bu tarz bir şeyler. konuyu incelemenizi öneririm. ben pek bu dilleri bilmediğimden yardımcı olamyacağım

burakcanalgul adlı üyeden alıntı

Arkadaşın dediği gibi iki dilide bilmen gerekiyor. Kaldı ki bilsen bile seni yorar bu işlem, çünkü yaptığın tasarımın görsel açıdan iyi olmasını istiyorsan ayrica responsive olması lazım buda size ikinci bir uğraş, ayrıca sitede ki yerini ayarlarmak onu düzenlemek gerekli css ayarlarını vermek kütüphane oluşturmak vs. Anlıyorsanız yapabilirsiniz, ama yerinizde olsam hazır olanları kullanırım. Bircok eklenti var bu şekilde, hemde çok iyi eklentiler örneğin benim kullandığım layerslider çok iyidir, fakat ücretli, alternatiflerini sen bulabilirsin.
Tabi eğer istiyorsan yap hatta yaptığını ücretli veya ücretsiz şekilde paylaş herkes kullansın :)

bjlkl Hocam javascript ve jquery malesef bilmiyorum. İnternetten videoları seyrederek birşeyler yapamam sanırım..

burakcanalgul Hocam evet internet bir çok Slider mevcut paralı yada parasız farketmez. Wordpress uyumlu olsun Yukardaki Resimde olduğu gibi olsun istiyorum. Bir çok Slider benim istediğim gibi değil. Yukardaki resimde olduğu gibi olacak görünümü ve yeni haberleri girdiğimizde direk buraya ekleyecek. Bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda

wmaraci
wmaraci

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Wordpress manşet eklentilerine bakabilirsin.

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Dostum arkadaşında dediği gibi manşet eklentileri dediğini yapar veya post slider olarak ararsanda aynı sonuçlara ulaşırsın.
Ben bi tane buldum, advanced post slider bi dene istersen.
https://www.youtube.com/watch?v=hnvijncm10g buda Türkçce kurulum videosu dene istediğin sonucu alacakmısın.
Alamazsan dediğim arama yöntemlerini kullanarak alternatiflerini bulup uygulayabilirsin.

• Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

burakcanalgul adlı üyeden alıntı

Dostum arkadaşında dediği gibi manşet eklentileri dediğini yapar veya post slider olarak ararsanda aynı sonuçlara ulaşırsın.
Ben bi tane buldum, advanced post slider bi dene istersen.
https://www.youtube.com/watch?v=hnvijncm10g buda Türkçce kurulum videosu dene istediğin sonucu alacakmısın.
Alamazsan dediğim arama yöntemlerini kullanarak alternatiflerini bulup uygulayabilirsin.

Hocam senin verdiğin linkteki Slider inceledim kurdum. Ama istediğim gibi değil. Bu tarz çok fazla var piyasada. Benim istediğim Yukardaki resimde olduğu gibi olacak tasarımıda. Çok teşekkürler yardıın için araştırmaya devam edelim bakalım ne bulacağız.

mazlum4734 mazlum4734 Online Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freetime
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 87 / 26
  • Ticaret 18, (%94)
arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. benim sitem haber sitesi sitenin içindeki linklere tıkladığımda boş sayfa çıkıyor

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

AyKqT adlı üyeden alıntı

Hocam senin verdiğin linkteki Slider inceledim kurdum. Ama istediğim gibi değil. Bu tarz çok fazla var piyasada. Benim istediğim Yukardaki resimde olduğu gibi olacak tasarımıda. Çok teşekkürler yardıın için araştırmaya devam edelim bakalım ne bulacağız.

Piyasada sizin çizdiğiniz tarzda hazır sliderlar mevcut. Bunları bulup Wordpress'e entegre edebilirsiniz. Html & Css ve az da olsa jQuery bilgisi gerekli.

Not: Tüm içeriği kalın, italic ya da tek renk yazmak forum kurallarına aykırıdır. Düzenleyiniz yazdıklarınızı.

mazlum4734 adlı üyeden alıntı

arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. benim sitem haber sitesi sitenin içindeki linklere tıkladığımda boş sayfa çıkıyor

Konuyla alakasız. Bu sorun için yeni konu açabilirsiniz.

• Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

cgrclk adlı üyeden alıntı

Piyasada sizin çizdiğiniz tarzda hazır sliderlar mevcut. Bunları bulup Wordpress'e entegre edebilirsiniz. Html & Css ve az da olsa jQuery bilgisi gerekli.

Not: Tüm içeriği kalın, italic ya da tek renk yazmak forum kurallarına aykırıdır. Düzenleyiniz yazdıklarınızı.

Konuyla alakasız. Bu sorun için yeni konu açabilirsiniz.

Merhaba yazı şeklini düzeltim. Bilgilendirme için teşekkürler. Konumuza dönecek olur isek. jquery bilgim hiç yok. Html ve Css bilgimde çok az. Çizmiş olduğum tarzda slider bulamıyorum sizin bildiğiniz var ise paylaşırmısınız..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al