wmaraci reklam

'Bugün Ne Giysem?' yarışmacısı fuhuştan tutuklandı

43 Mesajlar 6.643 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KenanKesmez KenanKesmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek TürkiyeYabanHayatıAraştırmacıs
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 766
  • Beğeniler 549 / 139
  • Ticaret 79, (%100)

Ulusal bir televizyonda moda programına katılan Rus uyruklu Türk yarışmacı Megi Lamidze, Adana’da ‘fuhuşa yer temin etmek ve aracılık yapmak’ suçundan tutuklandı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Rus asıllı Türk vatandaşı Megi Lamidze'nin (40) Gürcistan uyruklu Natalia D. (37), Ekaterine V. (45) Mzisa O. (28 ) ve Olesea C.'ye (33) otellerde fuhuş yaptırdığı ihbarını alınca harekete geçti.

Cumhuriyet Savcılığı'ndan gerekli izinleri alan ekipler, Megi Lamidze'nin Gürcistan uyruklu kadınları telefonla müşteri bulduktan sonra iki Türk taksici ile istenilen otellere göndererek fuhuş yaptırdığı belirlendi. Bunun üzerine Megi Lamidze’nin yine kızları fuhşa gönderdiği sırada otele baskın yapıldı. Baskında fuhuş yapan kadınlar ve Megi Lamidze gözaltına alındı.

Gözaltına alınan Gürcistan uyruklu genç kadınlar fuhuş yaptıklarını kabul ettiler. Ayrıca fuhuş yapmaya gelen 40 erkek 400 ile bin lira arasında değişen ücretlerle bu kadınlarla fuhuş yaptığını kabul etti. Ancak Megi Lamidze ifadesinde, “Ben dans öğretmeniyim. Bu kızlara otellerde kurs veriyorum. Bu kızları daha sonra da İstanbul'a gönderip film yıldızı yapıyorum. Şu an en az 25 tane benim kurs verdiğim kız İstanbul'da dizilerde, filmlerde rol alıyor. Ben fuhuş yaptırmıyorum” dediği öğrenildi.

Lamidze’nin yaklaşık 3 yıl önce sunuculuğunu Özge Ulusoy’un, jüri üyeliğini ise İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in yaptığı moda programına yarışmacı olarak katıldığı ortaya çıktı. Lamidze, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: http://turkiyeninportali.com/haber/bugun-ne-giysem-yarismacisi-fuhustan-tutuklandi/31634/

https://www.youtube.com/kenankesmezcom
wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Zaten bu tip programlara çok nadir düzgün insan gidiyor hiç şaşırmadım doğrusu.
melankolia mimarcan KenanKesmez

kişi bu mesajı beğendi.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Bu tip programları çok seviyorum keşke her kanal bu programı yapsada bu tip insanları stüdyoya alsa, ülke olarak nefes alırız vesselam
KenanKesmez msdselim akbas

kişi bu mesajı beğendi.

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
Twitter'da birisi Bu Tarz Benim yarışmasına katılan kızların anaları babaları yok mu diye paylaşımda bulunmuştu bir an o aklıma geldi. Zaten bu tarz programa katılan insanların geçmişine bakıldığı zaman çoğunluğunun halktan kopuk kişiler olduğu ortaya çıkıyor.
Yoksa hangi aklı başında insan abuk sabuk kıyafetler giyip boş beleş insanlara kendini beğendirmeye çalışır?
KenanKesmez sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
tv nin ne kadar iğrenç bi yer olduğunu insanlar anlamıyor mu. sırf reyting için ne rezillikler yapıldığı görülmüyor mu?

mesela sahte bal işi. kavonozu 1tl olan şeker ballarını 100 liradan millete satmıyorlar mı? tv kanalları tanıttıkları ürünleri ne olduğunu hiç mi bilmiyorlar?

karı/koca bulmak için kaç yaşına gelmiş amcaların/teyzelerin ne saçmalıklar yaptığını ve kendilerini ne kadar aşşağıladıklarını görmüyorlar mı?

koca bulmak için bu programlara katılan kadınların kaç tanesinin fuhuş tuzağına düştüğünü, kaç tanesinin mustakbel kocası tarafından tecevüze uğradığını biliyor musunuz?

karı-koca katılınılan yarışmalar var, adamlar para için kendi karılarını başka erkeklerin kucağına oturtmuyormu?

her yeni dizide ilk bölümde sevişme sahnesi, sonraki her bölümde reytingi arttırmak için öpüşme sahneleri yokmu? ve bu öpüşen kadınların çoğu evli değil mi?

bu tv kanalları toplumun ar damarlarını çatlatmak için baldırı çıplak kadınları tvlere çıkartmıyor mu? genç kızlara soyunursan zengin olusun telkinleri vermiyorlar mı?

namus kavramını hiçe sayıp kadınların özgür olduğunu, istediği her erkekle çiftleşebileceklerini söylemiyorlar mı? fahişeliği normalleştirmiyorlar mı?

aldatmanın normal olduğunu ve buna karşılık kadınında aldatması gerektiğini ima etmiyorlar mı?
melankolia Freezby ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

tv nin ne kadar iğrenç bi yer olduğunu insanlar anlamıyor mu. sırf reyting için ne rezillikler yapıldığı görülmüyor mu?

mesela sahte bal işi. kavonozu 1tl olan şeker ballarını 100 liradan millete satmıyorlar mı? tv kanalları tanıttıkları ürünleri ne olduğunu hiç mi bilmiyorlar?

karı/koca bulmak için kaç yaşına gelmiş amcaların/teyzelerin ne saçmalıklar yaptığını ve kendilerini ne kadar aşşağıladıklarını görmüyorlar mı?

koca bulmak için bu programlara katılan kadınların kaç tanesinin fuhuş tuzağına düştüğünü, kaç tanesinin mustakbel kocası tarafından tecevüze uğradığını biliyor musunuz?

karı-koca katılınılan yarışmalar var, adamlar para için kendi karılarını başka erkeklerin kucağına oturtmuyormu?

her yeni dizide ilk bölümde sevişme sahnesi, sonraki her bölümde reytingi arttırmak için öpüşme sahneleri yokmu? ve bu öpüşen kadınların çoğu evli değil mi?

bu tv kanalları toplumun ar damarlarını çatlatmak için baldırı çıplak kadınları tvlere çıkartmıyor mu? genç kızlara soyunursan zengin olusun telkinleri vermiyorlar mı?

namus kavramını hiçe sayıp kadınların özgür olduğunu, istediği her erkekle çiftleşebileceklerini söylemiyorlar mı? fahişeliği normalleştirmiyorlar mı?

aldatmanın normal olduğunu ve buna karşılık kadınında aldatması gerektiğini ima etmiyorlar mı?

Tamamen katılmakla birlikte, Televizyon halkın ahlakî açıdan çökmesine çok güzel zemin hazırlıyor. Mesela Yaprak Dökümü dizisi bir döneme damga vurdu kızkardeşler birbirlerinin sevgililerini ayartıyorlar, Aşkı Memnu yine damga vurdu bir dönem, konu ise amcasının karısıyla aşk yaşayan biri. Bu tür rezillikler topluma bu şekilde ''yapılabilir'' bir şey olgusu katıyor. Yazık
isousluer melankolia sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

Tam olarak bunları yazacaktım ki benden önce yazılmış. Tamamen katılıyorum. Çağdaş, medeni olacacağız diye bu hale geldik.
KenanKesmez reload58 iskifogl

kişi bu mesajı beğendi.

BeHappyDude BeHappyDude Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 37 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi FATİH Kalksa Mezarından, Ne Ben O'nu Tanırım Ne O Beni Tanır. Ama İstanbul'u Bizanslılar Almış Deyip Bir Daha Savaşır..

(Necip Fazıl Kısakürek)
KenanKesmez

kişi bu mesajı beğendi.

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)

BeHappyDude adlı üyeden alıntı

Şimdi FATİH Kalksa Mezarından, Ne Ben O'nu Tanırım Ne O Beni Tanır. Ama İstanbul'u Bizanslılar Almış Deyip Bir Daha Savaşır..

(Necip Fazıl Kısakürek)

Şuan saçmalıyorsun.
melankolia FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)

ilginciz adlı üyeden alıntı

Şuan saçmalıyorsun.

Nasıl saçmalamış ?Bence tam konusuna uygun bir alıntı yapmış.Bu olay tv olaylarının hepsi modernleşmek ( batılılaşmak ) amacıyla başlatılmadı mı şimdi tam bir sömürge haline geldi.Hem maddi hem manevi sömürüyorlar.Bunu kimler mi yapıyor?
BeHappyDude

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al