wmaraci reklam

Sadece alan adını mı satsam?

29 Mesajlar 2.856 Okunma
smmexpress

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
site 5000 tl eder hocam. bakma sen kımseye..yılda 6000 tl kazanmıssın, ay hesabına vurarak yapsınlar matematigi. hem 1 senelik kazancına site alacaklar,hemde hıt isteyecekler, site zaten 2. sıradaymış. problem ne hala anlamadım ? hit, alacak olan arkadasın işi de geç hocam. sen aslan gibi seo yapmıssın, 2. sıraya çıkarmıssın,bir de 6000 tl kazanc elde etmissin.bırakta bu degerlerden sonra alacak olan arkadaslarda bir zahmet hit konusunda çalışma yapsınlar artık. Ayrıca serbest piyasa diye bir kavram vardır, isteyen o fiyata alır, isteyen ise almaz. amatorlük yapmayın

wmaraci
reklam

onlysound onlysound Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

Valla bende şu site geliri x bilmem kaç ay = satacağın fiyat konusuna ayar oluyorum. Sanki sitenin geliri aylık 10 tl X 6 ay yada 12 = 120 tl olsun kücük oranlarda anlarımda aylık +100 tl geçen gelirlerde bu tamamen saçmalık. Gelirli siteyi bedavaya alacaklar sanki adam affedersiniz de enayi mi? 6 ay da gelirini çıkaracak neden satsın. Ya bırakın cidden bu konuda konusmak istemiyorum çok komik çünkü. Adamın koyduğu değeri yok öyle olmaz böyle olacak. Bu yaklaşım hiç profesyonel bir yaklaşım değil. Pahalı gelir anlarım pazarlık yaparsın bana uymuyor dersin ama. Yok öyle fiyat belirlenmez böyle belirlenir dersin kusura bakma adama gülerler

Aynen öyle hocam. Sonuçta bana göre domaini bile 5bin tl ediyor diyebilirim sonuçta herkesin ürünükendine değerlidir.

zenko56 adlı üyeden alıntı

site 5000 tl eder hocam. bakma sen kımseye..yılda 6000 tl kazanmıssın, ay hesabına vurarak yapsınlar matematigi. hem 1 senelik kazancına site alacaklar,hemde hıt isteyecekler, site zaten 2. sıradaymış. problem ne hala anlamadım ? hit, alacak olan arkadasın işi de geç hocam. sen aslan gibi seo yapmıssın, 2. sıraya çıkarmıssın,bir de 6000 tl kazanc elde etmissin.bırakta bu degerlerden sonra alacak olan arkadaslarda bir zahmet hit konusunda çalışma yapsınlar artık. Ayrıca serbest piyasa diye bir kavram vardır, isteyen o fiyata alır, isteyen ise almaz. amatorlük yapmayın

Hocam site 2.sırada değil 2.sayfada fakat sağlam bir seo ile çok rahatlıkla 2.sırada çook uzun aylar kalabilir çünkü site 8 senelik. Gerekli site içi ve dışı seolar ile 2.sırada 2 ay dursa bile gerekli ücreti çıkartacaktır zaten.

webajani webajani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 35 / 32
  • Ticaret 20, (%95)
Hocam arkadaşlar para eder demişte 5000 TL değil en fazla yapacağı 400 500 TL :D

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

webajani adlı üyeden alıntı

Hocam arkadaşlar para eder demişte 5000 TL değil en fazla yapacağı 400 500 TL :D

Hocam çok demişsin :) gel ben sana 100 tlye vereyim ayıp ettin bak :)
webajani

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

500 tl ye 1 aylık kazancınamı satacak sana siteyi. sen hayatının sonuna kadar 500 tl maliyet ile her ay cebine 500-600 tl koyacaksın. böyle guzel ve karlı yatırıma nasıl sahip olundugunun yolunu banada gosterırsen sahıplenmek ısterım

webajani webajani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 35 / 32
  • Ticaret 20, (%95)

zenko56 adlı üyeden alıntı

500 tl ye 1 aylık kazancınamı satacak sana siteyi. sen hayatının sonuna kadar 500 tl maliyet ile her ay cebine 500-600 tl koyacaksın. böyle guzel ve karlı yatırıma nasıl sahip olundugunun yolunu banada gosterırsen sahıplenmek ısterım

ben sadece domainden bahsettim hocam gelir vs yok

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

pardon ! domain için bişiy söyleyemem o tamamı ıle kişisel görüş olur

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

Valla bende şu site geliri x bilmem kaç ay = satacağın fiyat konusuna ayar oluyorum. Sanki sitenin geliri aylık 10 tl X 6 ay yada 12 = 120 tl olsun kücük oranlarda anlarımda aylık +100 tl geçen gelirlerde bu tamamen saçmalık. Gelirli siteyi bedavaya alacaklar sanki adam affedersiniz de enayi mi? 6 ay da gelirini çıkaracak neden satsın. Ya bırakın cidden bu konuda konusmak istemiyorum çok komik çünkü. Adamın koyduğu değeri yok öyle olmaz böyle olacak. Bu yaklaşım hiç profesyonel bir yaklaşım değil. Pahalı gelir anlarım pazarlık yaparsın bana uymuyor dersin ama. Yok öyle fiyat belirlenmez böyle belirlenir dersin kusura bakma adama gülerler

adam kendi sormuş "sizce kaç para yapar?" diye. insanlar fikir beyan etmesin mi?

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

Hocam yalnız dikkatinizi çekerim domain boş değil. Yada bayadır kapalı domain değil. Alan kişi temayı koyup siteyi yayınca sokunca zaten hemen para kazanmaya başlayacak ne hit çekmek için uğraşıcak nede reklam.

darkknightt adlı üyeden alıntı

adam kendi sormuş "sizce kaç para yapar?" diye. insanlar fikir beyan etmesin mi?

Ben domaini sordum sizin alıntı yaptığınız kişi herşey dahil açıklamış hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al