wmaraci reklam

sitemin ana sayfası googlede kayboldu yardım lütfen

10 Mesajlar 2.525 Okunma
smmexpress

safak safak Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaslar, bundan 10 gun önce belirledigim 2-3 kelimede site 2. sayfa ilk 3 sıradaydı. Fakat birden bire ilk 10 sayfalara kadar attı sitemi google. 1 hafta öncede o kelimelerde sıralamada gözukmez oldu. sadece yan sayfalardaki indexler gözukuyor ama ana sayfa title ve acıklama 50. sayfada yok. Bu neden olabilir ve nasıl düzeltebilirim?

edit site: www.cetsohbet.net

wmaraci
reklam

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Bir çok sebebi olabilir. Yakın zaman backlink vs. çalışması yaptın mı o sayfalar için?

• Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hayır herhangi bir çalışma yapmadım sadece, özgün konular girdim. sadece biraz toplist calısması yapıldı

• Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
eksi ceza almışsın. sıralamanı düşürmüş. toplistlerden uzak durmanı tavsiye ederim. fayda değil zarar getiriyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bunuda dusunerek, google hesabımndan sitemin tekrar degerlendirmesini istedim 3 gun sonra su cevapi attılar;

Bir site sahibinden, http://www.cetsohbet.net/ sitesinin Google'ın Web Yöneticisi Kuralları'na uygunluğunun yeniden değerlendirilmesi için istek aldık.
Sitenizi inceledik ve sitenizin Google'daki sıralamasını değiştirecek, webspam ekibi tarafından el ile yapılmış bir işlem bulamadık. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sıralama sorununun webspam ekibinin el ile yaptığı bir işlemle ilgisi olmadığından siteniz için yeniden değerlendirme isteğinde bulunmanıza gerek yoktur.
Elbette, sitenizin sıralamasını etkileyen başka sorunlar olabilir. Google'ın bilgisayarları, arama sonuçlarımızın sıralamasını algoritmalar olarak bilinen bir formüller dizisi ile belirler. Her yıl arama algoritmalarımızda yüzlerce değişiklik yaparız ve sayfaları sıralarken 200'den fazla farklı sinyalden yararlanırız. Algoritmalarımız ve Web (sizin sayfanız dahil) değiştikçe, kullanıcılarımıza en iyi sonuçları sunmak için güncellemeler yaptığımızdan sıralamada bazı dalgalanmalar oluşabilir.
Sıralamada bir değişiklikle karşılaştıysanız ve bunun basit bir algoritma değişikliğinin ötesinde olduğundan şüphelendiyseniz, sitenizin içeriği, içerik yönetim sistemi veya sunucu mimarisinde yapılan önemli değişiklikler gibi başka şeyleri de olası nedenler kapsamında araştırmak isteyebilirsiniz. Örneğin sunucunuz sayfaları Googlebot'a sunmayı durdurursa veya sitenizdeki sayfalarının büyük bir bölümünün URL'lerini değiştirdiyseniz, sitenin sıralaması iyi olmayabilir. Bu makalede sitenizin aramada neden iyi bir sonuca ulaşmadığı ile ilgili diğer olası nedenlerin bir listesini bulabilirsiniz.
Sorununuzu hala çözemiyorsanız, lütfen destek için Web Yöneticisi Yardım Forumumuza bakın.
Saygılarımızla,
Google Arama Kalitesi Ekibi

• Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
İlla içeriğinde spam olacak değil zaten. Aldığın backlink sayısı biraz fazla. Google'ın tüm backlinkleri göstemediğini varsayarak alexanıda inceledim. Toplistlerden alınmış bi dolu backlinkin var. Yine düzelecektir. Özgün yazılar girmeye devam et derim.

Bide info@siten.com şeklinde mail oluştur. Google böyle durumlarda uyarı amacıyla oto mail atıyor.
safak

kişi bu mesajı beğendi.

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

tif adlı üyeden alıntı

İlla içeriğinde spam olacak değil zaten. Aldığın backlink sayısı biraz fazla. Google'ın tüm backlinkleri göstemediğini varsayarak alexanıda inceledim. Toplistlerden alınmış bi dolu backlinkin var. Yine düzelecektir. Özgün yazılar girmeye devam et derim.

Bide info@siten.com şeklinde mail oluştur. Google böyle durumlarda uyarı amacıyla oto mail atıyor.

sadece info@siten.com'a mı atıyor örneğin mert@siten.com oluyormu

http://mertaluc.net

• Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

mertaluc adlı üyeden alıntı

sadece info@siten.com'a mı atıyor örneğin mert@siten.com oluyormu

info global olduğu için oraya atıyor diye biliyorum. Ama artık eskisi gibi değil devir değişti. Google Webmaster Tools kullanın oraya da gönderiyorlar.

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
webmaster tools ?

http://mertaluc.net

• Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

http://www.google.com/webmasters/tools/?hl=tr

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al