wmaraci reklam

Bu Domain ile İslami Haber Sitesi Sizce Nasıl Olur?

27 Mesajlar 2.697 Okunma
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

Domain alınmış gözüküyor.

Emin misiniz? islamiyet.com.tr ? Bir an bende şüphede kaldım, domain boşta. Marka belgesi gerekiyor alabilmek için.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Boşta görüyorum halen daha, nereden alınmış gözüküyor?

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

ToR ToR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 148 / 24
  • Ticaret 1, (%100)

Satın almayı kastediyor galiba :D

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
isimtescil.net sorgulatıyorum alınmış gözüküyor.

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
wmaraci

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
Bence dini internete fazla taşımayın derim ben. Yani herkese açık yorum yapılan bir yer ve ya sizin yorumlarınız olan bir yerden daha ziyade online Kuran-ı Kerim koyun ve ya ayetler v.s koyun.
İslamiyette ne gibi haberler olabilir ki ? Yeni vahiy inmiyor sonuçta. Eğer bir haber verecekseniz bu en doğru kaynaktan olsun.
ibo71 PiN

kişi bu mesajı beğendi.

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
bu domain ile islami fetva sitesi açabilirsin.mesela önemli bir dini mevzu var diyelim.bu mevzuyu fetva verebilecek olan yüksek ilimli hocalara danışırsın.sonra bu dini sorulara cevap alırsın o hocadan ve sitende paylaşırsın kaynak olarak da o hocanın ismini verirsin.

örneğin; sigara içmek haram mıdır?

bu soruyu sitende paylaşırsın.cevabını da işte atıyorum 2 kaynağı var.birisi diyanetin.diğeride ... hocanın cevabı.böyle böyle olabilir bence.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

• Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Bence dini internete fazla taşımayın derim ben. Yani herkese açık yorum yapılan bir yer ve ya sizin yorumlarınız olan bir yerden daha ziyade online Kuran-ı Kerim koyun ve ya ayetler v.s koyun.
İslamiyette ne gibi haberler olabilir ki ? Yeni vahiy inmiyor sonuçta. Eğer bir haber verecekseniz bu en doğru kaynaktan olsun.

Düşüncenize katılmıyorum. gerçekten çok faydalı işler yapılabilir tabi kurulucak ortama bağlı amaç para kazanmaksa dini kullanarak para kazanmak ne kadar doğru tartışılır ama dini internete taşımak konusunda size katılmıyorum.

Ek Olarak:

mustafa94 adlı üyeden alıntı

bu domain ile islami fetva sitesi açabilirsin.mesela önemli bir dini mevzu var diyelim.bu mevzuyu fetva verebilecek olan yüksek ilimli hocalara danışırsın.sonra bu dini sorulara cevap alırsın o hocadan ve sitende paylaşırsın kaynak olarak da o hocanın ismini verirsin.

örneğin; sigara içmek haram mıdır?

bu soruyu sitende paylaşırsın.cevabını da işte atıyorum 2 kaynağı var.birisi diyanetin.diğeride ... hocanın cevabı.böyle böyle olabilir bence.

sorularlaislamiyet tarzı bir site evet gerçekten çok doğru sağlam domain.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
herşeydn önemlisi din konusunda ne kadar bilgilisiniz. Bu konular ciddi konular kişi ve kişileri yanlış veya ekskik yönlendirme çok farklı sonuçlara yön verebilir.

https://www.ozgurblog.net/

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)

Düşüncenize katılmıyorum. gerçekten çok faydalı işler yapılabilir tabi kurulucak ortama bağlı amaç para kazanmaksa dini kullanarak para kazanmak ne kadar doğru tartışılır ama dini internete taşımak konusunda size katılmıyorum.

Sanırım yazdığım farklı anlaşılmış. İslami haber sitesine ne koyulabilir diye hiç düşündünüz mü ? Yazın google'a bakın islami haber sitelerine hep savaş hizbullah suriye iran zart zurt bir yığın gereksiz haberler var. Hepsi bir taarikata ve ya örgüte hizmet ediyormuş gibi geliyor bana. Emin olun benim gibi düşünen çok kişi vardır.
+ olarak şunuda belirtmek isterim, hadi diyelim ki blog açıldı. Blogda ne yazacak ? Şuan İslamiyeti adam gibi yorumlayan kaç kişi var ? Hangisi giripte yazacak blog'a ?
Son söylediğim dini bir siteye en çok yakışan şeydir bence. Ayetler, sureler v.s yayınlansın. Eğer bir haber verilecek ise en doğru kaynaktan, Kuran-ı Kerim den verilsin.

• Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Sanırım yazdığım farklı anlaşılmış. İslami haber sitesine ne koyulabilir diye hiç düşündünüz mü ? Yazın google'a bakın islami haber sitelerine hep savaş hizbullah suriye iran zart zurt bir yığın gereksiz haberler var. Hepsi bir taarikata ve ya örgüte hizmet ediyormuş gibi geliyor bana. Emin olun benim gibi düşünen çok kişi vardır.
+ olarak şunuda belirtmek isterim, hadi diyelim ki blog açıldı. Blogda ne yazacak ? Şuan İslamiyeti adam gibi yorumlayan kaç kişi var ? Hangisi giripte yazacak blog'a ?
Son söylediğim dini bir siteye en çok yakışan şeydir bence. Ayetler, sureler v.s yayınlansın. Eğer bir haber verilecek ise en doğru kaynaktan, Kuran-ı Kerim den verilsin.

Haklısınız ama ben hepsine hak veriyorum "Bence dini internete fazla taşımayın derim ben"

buna katılmıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al