wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Ban

9 Mesajlar 853 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

birokadarda birokadarda www.birokadarda.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 13 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İyi akşamlar sitem bugun adsense tarafından banlandı hesabınız kapatılmıştır diye mesaj atmışlar ben bu sitede bidaha nasıl adsense kullanıcam mesela hostingimi satsam alan kişidemi adsense tekrar başvuramaz veya ben tekrardan başvuramammı aynı site ile birde domainimi değiştirip yine başvursam yinee değişiklik olmaz mı ?:mad:

wmaraci
reklam

bykclk bykclk Siyahok.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ceo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
bence domain'i değiştirip tekrar başvursanız kabul edilir.

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Domain le Ve o hesapla başvuru yapamazsınız. domain whois leri değiştirip bir akrabanız üzerinden yeni adsense hesabı açıp başvurmanız gerekli. O isme ve soyisme, Ayrıca o domaine adsense alamazsınız.

• Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 13 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Freezby adlı üyeden alıntı

Domain le Ve o hesapla başvuru yapamazsınız. domain whois leri değiştirip bir akrabanız üzerinden yeni adsense hesabı açıp başvurmanız gerekli. O isme ve soyisme, Ayrıca o domaine adsense alamazsınız.

yani yeni bir domain alıp ondan başvuruyum peki hostingimin aynı olması bi sıkıntı çıkarırmı ?

wmaraci
wmaraci

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
1 hafta sonra tekrar basvuru yap ayni isim ayni bilgiler ve ayni domainle sadece gmail hesabini degistir bide boyle dene. Ven bunu denedim ve adsensem kabul edildi suanlik bir sikinti yok gibi

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

birokadarda adlı üyeden alıntı

yani yeni bir domain alıp ondan başvuruyum peki hostingimin aynı olması bi sıkıntı çıkarırmı ?

Adsense'in hostingle alakası yok diye biliyorum hocam. Sadece domain ve Başvuru yapan adsense hesabı ile ilgili. Ama önce neden ban yediğinizi araştırın, sitedeki bir materyalden dolayı yediyseniz eğer başka domain başka hesapta olsa yine yiyeceksinizdir. O yüzden ilk o materyali kaldırın.

Önerim : Domain'in Whois bilgilerini değiştirin. Yeni bir Adsense hesabı açın. Sitedeki içeriği kontrol edin ve yeniden başvurun. Üstteki arkadaşın dediğinide yapabilirsiniz denemekten zarar gelmez.
birokadarda

kişi bu mesajı beğendi.

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
İyi akşamlar sitem bugun adsense tarafından banlandı hesabınız kapatılmıştır diye mesaj atmışlar ben bu sitede bidaha nasıl adsense kullanıcam mesela hostingimi satsam alan kişidemi adsense tekrar başvuramaz veya ben tekrardan başvuramammı aynı site ile birde domainimi değiştirip yine başvursam yinee değişiklik olmaz mı ? Siteniz adresi ne?

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
Merhaba, arkadaşlar sanırım daha önce hiç adsense den kısıtlama görmemişler. İlk önce korkma ve ya heyecan yapma, eğer haklı olma ihtimalin varsa ilk önce itiraz et. En geç 1 hafta içinde olumlu ve ya olumsuz dönüş yapacaklar sana. Olası bir olumlu dönüş halinde sıkıntı yok. Eğer olumsuz bir dönüş yaparlarsa siteni gözden geçir, temanı değiştir falan tekrar başvuru yap. İlklerde onaylanmasa bile 2. - 3. başvurunda onaylanır.
birokadarda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 13 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
cevap yazan herkese çok teşekkür ederim Berk KAVAK dediklerini yapıcam teşekkürler :)

Ek Olarak: görmedim kususra bakmayın birokadarda.com ama bandan sonra herşey sıfırladım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al