freelance iş ilanları

İşbankası ve Müşteri Memnuniyeti Hakkında

10 Mesajlar 1.064 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Yaklaşık olarak 7 yıldır İşbankası 'nın müşterisiyim, bu banka benim gözümde gerçekten çok değerli bir banka neden diyecek olursanız; Müşterileri arasında ayrım yapmıyor, buna defalarca şahitlik etmişimdir. 1TL nizde olsa hep iyi ve güler yüzle karşılanıyorsunuz, ve işlemleriniz memnuniyetle yerine getiriliyor.

İnternette binlerce şikayet okudum fakat bu tip sorunları bu banka ile 7 yıldır hiç yaşamadım. Öğrenciliğim zamanında, hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiş ve verdiğim dilekçe akabinde hemen tekrar geri iadesi yapılmıştı.

Dün geçmiş aylardaki hesap hareketlerimi kontrol ederken, Kredi Kartımdan Üyelik Aidatı olarak 20 TL çekildiğini farkettim hemen aradım ve iadesini talep ettim telefonu kapattıktan sonra hesabıma baktığımda iadenin yapılmış olduğunu gördüm.

Demem o ki bu bankayla ilgili aklınızda soru işareti varsa kaldırın o soru işaretlerini. Gerçekten müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan harika bir banka. Bu yazımı bir reklam olarak kesinlikle algılamayın, binlercesinin şikayet belirttiği gibi bende memnuniyetimi dile getiriyorum.

Teşekkürler Ulu önderimizin Bankası, Türkiye İş Bankası.

wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Sadece tek bir sözünüzle, kart aidatını geri alabildiniz mi?

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Sadece tek bir sözünüzle, kart aidatını geri alabildiniz mi?

Evet. Dün hesap hareketlerimi kontrol ederken, 20 TL üyelik aidatı kesildiğini gördüm, iadesini talep ediyorum dedim. İşleminizi gerçekleştiriyorum, ekstrenize hemen yansımayabilir dedi müşteri temsilcisi. Fakat anında yansıdı.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Evet. Dün hesap hareketlerimi kontrol ederken, 20 TL üyelik aidatı kesildiğini gördüm, iadesini talep ediyorum dedim. İşleminizi gerçekleştiriyorum, ekstrenize hemen yansımayabilir dedi müşteri temsilcisi. Fakat anında yansıdı.

O halde iyiymiş, bende kullanıyorum ancak henüz kesinti olmadı.
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
wmaraci

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
En paranın üstüne banka tanımam hizmetleri harika, müşteri temsilcileri profosyonel bir ekip sorun olduğunda sizin aramanızı beklemiyorlar direk kendileri arıyorlar. Açıldığı günden beri kullanıyorum mükemmel ötesi bir hizmet veriyorlar.
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

Telegram Üzerinden Dolar Kazanmak İstermisiniz? https://t.me/kazancrehberiyim

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Finansbank şuan için en iyisi İŞ Bankasından hesap işletim ücretini talep ettim otomatik ödeme talimatı verin dediler bende hesabımı kapattım kestiği kart ücretleri vs.. de çabası dediğim gibi şuanda en iyisi Finansbank benim gözümde neye itiraz ettimse hemen geri iade ettiler teretdüzsüz.
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Bankalarla ilgili olarak herkes tecrübelerini paylaşırsa , diğer arkadaşlarda seçim yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiğine ve hangi bankayı seçmeleri gerektiğine kolaylıkla karar verebilirler.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam Ben işbankasını sevmiyorum 2 sene önce yasadıgım olayı anlatım.
Bireysel Kart Şifremi Unuttum.Müşteri hizmetlerini aradım kartımın şifresini öğrenmek istediğimi söledim. Bana verdiği cevap şubemize gitmeniz lazım peki dedim. 2. gun subeye gittim müşteri temsilcisine şifremi unuttuğumu bunun için geldiğimi söyleyince dalga gecer gibi guldu. Kendisinin veremiyeceğini telefonla arayıp öğrenebileceğimi söyledi. Hanımefendiye durumu anlattım. Hanımefendinin bana orda verdiği cevap hayatım boyunca bu lafıda unutmayacam ''Acemi birisine denk gelmişsinizdir oyuzden size şifre oluşturamamıştır. ''dedi.
Orada hanimefendiye de söyledim Madem acemi sizlerin görevide oraya eğitip koymaktır.Burda insanları küçük düşürmek dalga gecer konuşmak ne sizin haddinize nede benim.Bankayı terkettim o gun bugundur İşbankasi ile çalışmıyorum.
Şuan Gözümdeki en iyi banka
FİNANSBANK Hem müşteri memnuniyetıyle hem konuşma şekilleri ile herhangi bir şubelerine gittiğimde sıramatikten kartımla sıra aldıgım an özel olduğumu hissettirdikleri için.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Kart aidatını bir telefon ile geri veriyorlarsa bende de aldıkları paraları geri istesem verirler mi ki? Yaklaşık 120 lira olmuştur.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Kart aidatını bir telefon ile geri veriyorlarsa bende de aldıkları paraları geri istesem verirler mi ki? Yaklaşık 120 lira olmuştur.

iso seninki dilekçelik olmuş, hepsi için ayrı ayrı dilekçe verebilirsin. Sonuç alamazsan tüketici hakları hakem heyetine başvurma hakkında var.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al