BrainLabs adlı üyeden alıntı

2000 lira güzel birikim internetten para kazanmak diye arayıp sakın paranı harcama madem tek birikimin bu sana şöyle bir tavsiyede bulunabilirim makale yaz (paranı kullanarak değil de kullanmadan kazanacağın yolları söylüyorum) öyle siparişle yazarım diyebilirsen siparişle de yaz ama bence hazır yaz sat 10 tane 200 kelimelik makale 20 lira 15 lira diye konu aç alan çıkar sonra ufak tefek işleriniz yapılır şeklinde konu aç mesela

günlük 20 konu kopyala yapıştır şeklinde haftalık çalışırsın 50 lira dersin
sitelere içerik girersin kopyala yapıştır şeklinde
güzel facebook sayfan varsa reklam alırsın (içerik girdiğin site olursa reklam seçeneği eklersin)
gibi şeyler türetilir. neler yapabildiğini yazmadığın için bunları yazdım ilgi alanlarını söylersen ona göre daha çok şey buluruz birde ek olarak kyk krediye başvurursan aylık 330 lira para veriyor şu an oda sana yeterli olacaktır. birde enpara kart alabilirsin faiz hesabına atarsın parayı ne gelirse kârdır nasıl olsa kesim ücreti vs. yok ama önce araştır bunu :D

Ek Olarak: 30-40 bin tl olmaz belki ama faydası olur 30-40 bin için dışarıda çalışman gerekir bence evden 1 yılda o kadar para yapmak için bir kaç yok var ama boşa başını derde sokma legal işler değil

Hocam dediğiniz makale parası çok az bi film sitesi açayım diyorum hit 50 k falan olunca aylık 1-2 k getirisi olur diye düşünüyorum dışardan alınan reklamlarla 500 lirayı falan bu işe harcamayı düşünüyorum sizce olur mu dersiniz ? Yanındada e ticaret sitesi açıp bayanlar hakkında yurtdışından birşeyler getirip satmak istiyorum birinin yazdığı yazıda okumuştum 1 dolara getirdiği bileklikleri 20 ye rahatça satıyormuş ilerledikçe eşarp falan satmaya başlamış biraz araştırdım eşarp fiyatları 50-150 arasında değişiyor ben ucuza getirip 40 a satsam alıcı çıkarmı diye düşünüyorum şuan instagram gibi yerlerdende reklam yaparım diye düşündüm