wmaraci reklam

Basur (Hmeroid Kremi)

13 Mesajlar 1.710 Okunma
smmexpress

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
internetten ilaç, krem vb ürünler satmak yasak, sadece eczanelerde satılmasına izin var. yani bir eczaneniz olsa bile bunu internette satamazsınız

not : ilaç kategorisindeyse.

wmaraci
reklam

grafen grafen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 962
  • Beğeniler 23 / 181
  • Ticaret 17, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

işte cevabı sizde yazmışsınız
ben bu ürünü üretiyorum demek için prospektüs oluşturmak gerekli bunuda test ve deneyler ile tesbit etmeli yüzlerce hasta üzerinde denenmeli sonunda basur ilacı için uygun bir ürün olduğu kanıtlanmalı
bunların hepside bilimsel testlerle yapılır
yapılmayanlarda koca karı ilacı dediğimiz yaşlı amca ve teyzelerin yaptığı kimisinin faydalı olduğu merhem kremlerdir bunlar zaten bolca var
ama internetten satmak apayrı ve tehlikeli

Yine diyorum bir ürün internette satılırsa eğer dermokozmetik ürün olarak satılır.İnternette satılan ürünlerin prospektüse ihtiyacı yoktur.
İnternette geçen yıllarda metin ilaç diye bir firma vardı bu firma isim değiştirdi hala aynı işi yapıyor zayıflama hapı satıyor internetten bunuda destek ürünü altında satıyor.İlk önce sağlık bakanlığı destek ürünü veya ilaç olarak satamayacaklarını söyleyip ürettikleri firmaya uyardıda bulundu firma bu sefer tarım ve köy işleri bakanlığından izin aldı ve internette satmaya devam etti böyle firmalar hala da devam ediyor bu ülkede sadece tesadüf eseri yaşıyoruz diyorum

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Saglık işi riskli iştir hocam. sana iyi gelen krem baskalarında yan etki yaparak ölümüne bile neden olabılır. o yuzden diyorum ıncelenıp saglık bakanlıgının onayından geçmeli..Allah korusun o kremi kulllan bir kişinin içerisindeki maddelerden birine karsı alerjisi var ise ve o kişi astım hastasıysa ne olacak ? öldü gitti adam. senın ocagını sonduruler sonra haberın olsun. trilyon dolar kan parasına kadar talep ederler,işin içinden hayatta çıkamazsın

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al