lostyazilim

Sahifa Temasını Almalımıyım?

46 Mesajlar 4.700 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

onaykeles onaykeles WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)

xGhos adlı üyeden alıntı

şuanki temanız çok güzel değiştirmenize gerek yok

Evet şuanki temam çok guzel fakat adsense tema yüzünden kabul etmiyor. Reklam yerleşimi kötü.

wmaraci
reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Monarchi adlı üyeden alıntı

Hocam benim görüşüm ondan öte, gelip tema yapımcısını kötülemiyorum. Herkes Sahifa temasının peşinde bundan daha güzel temalar var. Daha iyi şekilde bu işi sürdürebilecek birçok tema yapımcısı mevcut. Verdikleri emeklere birşey diyemem, emeğe sağlık derim ancak. Ama benim görüşüm budur.

Görüşünüze saygı duyuyorum, hocam benimde ne demek istediğimi umarım anlamışsınızdır. Birde şunu belirtmeden edemeyeceğim. Şimdi temayı çok beğenip alıyoruz. Sonra bir bakıyoruz wareze düşmüş, bu benim zoruma gidiyor açıkçası. Para verip alıyoruz, ama wareze düştüğü için bir anda birsürü o temanın kullanıldığı site peydah oluyor.

Sahifada çok hızlı wareze düşen bir tema bunuda dikkate almanızı söyleyeyim son olarak. Keşke bir lisanslama sistemi getirseler bu temalara. Ben ioncube şifrelemesinede razıyım. Ancak müşteri kaybetmemek ve daha çok kazanmak adına bunu göz ardı ediyor yapımcılar.

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)

onaykeles adlı üyeden alıntı

İstediğim tema seo ve adsense açısında yüksek verimlilik verecek ve sitemi iyi yerlere getirecek bir temadır. Biraz para kazanmaya başladığımda özel tema yaptırmak istiyorum. Fakat bunun için erken.

Sahifa SEO açısından oldukça başarılı bir temadır. Zaten ThemeForest'ta "best seller" temaların hepsi SEO dostudur.

Düşünün niye en az satan temalar az satıyor da Sahifa bu kadar çok satılıyor? Çünkü her yönden oldukça kaliteli bir tema.

Gerek warez, gerekse orijinal olarak çok kullanılıyor, orası da negatif bir yönü.

Monarchi Monarchi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Çalışmıyorum
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 24 / 18
  • Ticaret 8, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Görüşünüze saygı duyuyorum, hocam benimde ne demek istediğimi umarım anlamışsınızdır. Birde şunu belirtmeden edemeyeceğim. Şimdi temayı çok beğenip alıyoruz. Sonra bir bakıyoruz wareze düşmüş, bu benim zoruma gidiyor açıkçası. Para verip alıyoruz, ama wareze düştüğü için bir anda birsürü o temanın kullanıldığı site peydah oluyor.

Sahifada çok hızlı wareze düşen bir tema bunuda dikkate almanızı söyleyeyim son olarak. Keşke bir lisanslama sistemi getirseler bu temalara. Ben ioncube şifrelemesinede razıyım. Ancak müşteri kaybetmemek ve daha çok kazanmak adına bunu göz ardı ediyor yapımcılar.

Konuda haklısınız, themeforest te tüm temalar wareze düşüyor. ioncube şifrelemesi yapsalar bile kıracak olan insanlar var. En iyi tema yapımcısı bile gelip tema yapsa, bu dünyada kırabilecek insanlar dolu. Bu yüzden bende sevmiyorum warezi. Değinmiş olduğunuz konuda sonuna kadar haklısınız :) Teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Sahifa SEO açısından oldukça başarılı bir temadır. Zaten ThemeForest'ta "best seller" temaların hepsi SEO dostudur.

Düşünün niye en az satan temalar az satıyor da Sahifa bu kadar çok satılıyor? Çünkü her yönden oldukça kaliteli bir tema.

Gerek warez, gerekse orijinal olarak çok kullanılıyor, orası da negatif bir yönü.

Evet Wareze çok çabuk düşüyor. Fakat sıklıkla güncellemesi bunu engellemiyor mu ?

• Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)

Evet Wareze çok çabuk düşüyor. Fakat sıklıkla güncellemesi bunu engellemiyor mu ?

Engellese ne kadar engelleyecek ki? En fazla 2-3 ay, ondan sonra pat yine warezde o sürüm. Ki zamanında ben de Sahifa'yı warez kullanmıştım.

(Şu anki temam tamamen orijinaldir, direkt yapımcıdan alıyorum.)

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)

sitenizdeki temanın adı nedir hocam hoşuma gitti :) kullanmak isterim şahsen

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Engellese ne kadar engelleyecek ki? En fazla 2-3 ay, ondan sonra pat yine warezde o sürüm.

Elbet bunun bir sonu olacaktır. Ayrıca sürekli güncellemesi ve yenilenmesi ile bana gelecekte de kullanabileceğim bir tema olarak geliyor. Sizcede öylemidir ?

Ek Olarak:

ibo71 adlı üyeden alıntı

sitenizdeki temanın adı nedir hocam hoşuma gitti :) kullanmak isterim şahsen

Falcon Theme Hocam

• Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)

Elbet bunun bir sonu olacaktır. Ayrıca sürekli güncellemesi ve yenilenmesi ile bana gelecekte de kullanabileceğim bir tema olarak geliyor. Sizcede öylemidir ?

Bu sizin karar vereceğiniz bir seçim, siz beğendiyseniz, takipçilerinizin de beğeneceğine inanıyorsanız satın alın, boşverin benim ve başkalarının sözlerini.

Ben Sahifa kullandım, sonra beğenmedim Jarida'ya geçtim, onu da bıraktım şimdi Goodnews'teyim. Tam ihtiyaçlarımı karşılayan bir tema, bir daha da zor vazgeçerim mesela.

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Ek Olarak:

Falcon Theme Hocam

Aynen öyle hocam sürekli güncellenmesi gerçekten en büyük artısı. Ben tavsiye ederim fakat dediğimiz gibi 2-3ay sürmüyor bile çok fazla satılan bir tema olduğu için wareze düşme hızıda bir okadar fazla.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al