wmaraci reklam

2 bin TL'ye ne yapabilirim? Şu kardeşinize yardım edin.

32 Mesajlar 4.882 Okunma
smmexpress

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

BrainLabs adlı üyeden alıntı

2000 lira güzel birikim internetten para kazanmak diye arayıp sakın paranı harcama madem tek birikimin bu sana şöyle bir tavsiyede bulunabilirim makale yaz (paranı kullanarak değil de kullanmadan kazanacağın yolları söylüyorum) öyle siparişle yazarım diyebilirsen siparişle de yaz ama bence hazır yaz sat 10 tane 200 kelimelik makale 20 lira 15 lira diye konu aç alan çıkar sonra ufak tefek işleriniz yapılır şeklinde konu aç mesela

günlük 20 konu kopyala yapıştır şeklinde haftalık çalışırsın 50 lira dersin
sitelere içerik girersin kopyala yapıştır şeklinde
güzel facebook sayfan varsa reklam alırsın (içerik girdiğin site olursa reklam seçeneği eklersin)
gibi şeyler türetilir. neler yapabildiğini yazmadığın için bunları yazdım ilgi alanlarını söylersen ona göre daha çok şey buluruz birde ek olarak kyk krediye başvurursan aylık 330 lira para veriyor şu an oda sana yeterli olacaktır. birde enpara kart alabilirsin faiz hesabına atarsın parayı ne gelirse kârdır nasıl olsa kesim ücreti vs. yok ama önce araştır bunu :D

Ek Olarak: 30-40 bin tl olmaz belki ama faydası olur 30-40 bin için dışarıda çalışman gerekir bence evden 1 yılda o kadar para yapmak için bir kaç yok var ama boşa başını derde sokma legal işler değil

Kyk kredi alacak ve faize yatırıp kar edileceğini mi sanıyorsnuz. İnsaları bilmediğiniz konularda yanlış yönlendirmeyin lütfen. Kyk kredinin faizi kat be kat fazla enparadan alacağı faizden. Kredi çekip faize yatırıyorsunuz hiç bir mantığı yok külliyen zarar. Faiz oranlarını araştırın lütfen.

wmaraci
reklam

kinyas kinyas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 6, (%83)
480 puan mı? herkes mi doktor olmak ister bu memlekette anlamadım..ozel universitenin tabii daha dusuktur puan olarak ama tıp fakultesi bile epey meblag eder..40bin kurtarmaz 6-7 seneyi bence..harici bir bolum kazanmakta hic zor degil açıkçası. ayrıca yarın şmp ligi tuyolarım fena, istersen pm at..şaka şaka :) bol sans dilerim ama özetle beyne yatırım yap, kendini geliştir, sınava odaklan derim..uni cok onemli gercekten.

------
Deus sive Natura

bilginu bilginu Seo, php, html, marketing professional Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo, php, html, marketing professional
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 17 / 39
  • Ticaret 11, (%100)
Yaş gerçekten 29 mu bu yaşta üniversiteye başlamayı mı düşünüyorsun?

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

bilginu adlı üyeden alıntı

Yaş gerçekten 29 mu bu yaşta üniversiteye başlamayı mı düşünüyorsun?

Üniversite ile yaşın ne alakası var ? 29 yaşındaki adam üniversite okuyamaz mı ?

wmaraci
wmaraci

kalemdir kalemdir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 106 / 70
  • Ticaret 1, (%100)
2 bin den 40 bine , hadi 20 bin diyelim , %1000 oranında bir kar demek. Yani 10 katı , 1 yılda koyduğun paranın 10 katını kazanmak istiyorsun hemde bilgi veya tecrübe sahibi olmadığın bir sektörde , ki sahip olana da zor.

Şunu unutma bu kadar kolay para kazanılsa herkes zengin olurdu. İnternet orta mı diye para kazanmayı kolay sanmayın. Her iş zordur.

2 bin lirayı çarçur etme. Belki 20-40 bin kazanamazsın ama daha az, çok daha az şeyler kazanabilirsin. İyice araştır , paranı hemen harcama. Öyle zenginlik vaadi olan yatırımlarada hiç bulaşma , kolay yoldan para var denen sistemlere de bulaşma çünkü yalandır , kolay yoldan para kazanamazsın.

Kumar diyeceksiniz ama o da kolay değil unutmayın.

Bu böyle , şimdi 40 bin lira hayallerini bırak ve daha gerçekçi planlar yap.

Oturup ders çalışıp daha ucuz bir yerler kazanmak gibi hayaller olabilir.

Hevesin kaçsın diye yazmadım ama gerçekler bu , kafandaki hayaller ile devam edersen üzülürsün , kendimden biliyorum.

(Not: Tecrübe ve bilgi sahibi olup olmadığını tamamen attığın yorumlara dayanarak yazdım.Bir bilgim yok hakkında açıp profiline bile bakmadım , genele hitap ediyor say.)
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

---

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

Uzmann adlı üyeden alıntı

480 puan kolay değil 40 bin yeterli bu arada %50 burs 40 bin falan gerekli işte

Nefis dediğimiz şey insana çalışmadan kazanmayı süslü gösterir./ %50 burslu bölümü kazanabilecek kapasite varsa tam burslu bölümleri de kazanabilirsin. (Ayrıca, 480 puan ne demek biliyor musun? :))

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Hep söylemişimdir. Ne varsa meslek lisesinde var. Düz ve anadolu liselerinden mezun olanlar böyle ortada kalıyor. Tabi tam puan yapan adam meslek lisesinde ne yapsın oda ayrı :D

cagdaskorkmaz.com.tr

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
bunu önümüzde vadelere yayarak kazanmayı düşünüyorsanız hocam bana öm atın size bir kaç bilgilendirmede bulunayım
Uzmann

kişi bu mesajı beğendi.

mecid mecid WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaş türkiye çok paha. Bakü tavsiye etmem o da çok paha. En ucuzu almanya. Seoyla ilgili: seo bir defayla olmuyor. Düzenli seo yaptırmadınsa site düşüyor. Ya da bir sektorda ilklerden olmalısınki siten hep birinci sayfa olsun.

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Uzmann adlı üyeden alıntı

Hocam dediğiniz makale parası çok az bi film sitesi açayım diyorum hit 50 k falan olunca aylık 1-2 k getirisi olur diye düşünüyorum dışardan alınan reklamlarla 500 lirayı falan bu işe harcamayı düşünüyorum sizce olur mu dersiniz ? Yanındada e ticaret sitesi açıp bayanlar hakkında yurtdışından birşeyler getirip satmak istiyorum birinin yazdığı yazıda okumuştum 1 dolara getirdiği bileklikleri 20 ye rahatça satıyormuş ilerledikçe eşarp falan satmaya başlamış biraz araştırdım eşarp fiyatları 50-150 arasında değişiyor ben ucuza getirip 40 a satsam alıcı çıkarmı diye düşünüyorum şuan instagram gibi yerlerdende reklam yaparım diye düşündüm

film izle bu linke tıkla bir bak bakalım sence film sitesi ne kadar sürede tutar ? mesela benim film sitem var el alışkanlığı film izlemek istesem filmi full izle diye yazıp bir siteye giriyorum bazen ilk sayfaya ve ilk 5e girmediğin sürece film sitesi para getirmez yani getirir ama şöyle 1 haftada 50 kuruş para getirdi bana :D sende ordan yola çık ingilizce blog aç mesela daha mantıklı olabilir. e-ticaret ile hiç uğraşmadım o konuda bilgim yok
Uzmann

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al