Uzmann adlı üyeden alıntı

Hocam dediğiniz makale parası çok az bi film sitesi açayım diyorum hit 50 k falan olunca aylık 1-2 k getirisi olur diye düşünüyorum dışardan alınan reklamlarla 500 lirayı falan bu işe harcamayı düşünüyorum sizce olur mu dersiniz ? Yanındada e ticaret sitesi açıp bayanlar hakkında yurtdışından birşeyler getirip satmak istiyorum birinin yazdığı yazıda okumuştum 1 dolara getirdiği bileklikleri 20 ye rahatça satıyormuş ilerledikçe eşarp falan satmaya başlamış biraz araştırdım eşarp fiyatları 50-150 arasında değişiyor ben ucuza getirip 40 a satsam alıcı çıkarmı diye düşünüyorum şuan instagram gibi yerlerdende reklam yaparım diye düşündüm

film izle bu linke tıkla bir bak bakalım sence film sitesi ne kadar sürede tutar ? mesela benim film sitem var el alışkanlığı film izlemek istesem filmi full izle diye yazıp bir siteye giriyorum bazen ilk sayfaya ve ilk 5e girmediğin sürece film sitesi para getirmez yani getirir ama şöyle 1 haftada 50 kuruş para getirdi bana :D sende ordan yola çık ingilizce blog aç mesela daha mantıklı olabilir. e-ticaret ile hiç uğraşmadım o konuda bilgim yok