wmaraci reklam
lidertakipci

Film Sitelerinden Beklentileriniz

24 Mesajlar 3.114 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar neredeyse hepimiz artık bazı filmleri yanlış dahi olsa film sitelerinden izliyoruz. Sizlerden ricam film sitelerinde ne gibi özellikler ararsınız ? Şöyle olsa daha iyi olur dediğiniz özellikler var mı ? varsa nelerdir ?

Teamtofas.com
wmaraci
reklam

BlueEye75 BlueEye75 Merhaba! Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 46 / 41
  • Ticaret 15, (%93)
Şöyle bir düşüncem var:

Bence her filmin altına bir paypal bağış butonu eklense ve bu bağışlar o filmin yapımcısına gitse.En azından bir yararımız dokunmuş olur."Fakat çok kullanılır mı bilinmez"

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

BlueEye75 adlı üyeden alıntı

Şöyle bir düşüncem var:

Bence her filmin altına bir paypal bağış butonu eklense ve bu bağışlar o filmin yapımcısına gitse.En azından bir yararımız dokunmuş olur."Fakat çok kullanılır mı bilinmez"

En iyimse tahminle; hiç. :)

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/

Jeo Jeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 4, (%75)

BlueEye75 adlı üyeden alıntı

Şöyle bir düşüncem var:

İnternetten film izleyen biri bunun yerine sinemaya gitmeyi tercih ederdi bence :)
CivanDemir AbdullahD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Fikir çakışması ! En uygun tabir bu :)
Bugun akşam dedim ki kendi kendime :
"yav wmaracıda bir konu acayım da film sitesi yapanları cağırayım. Nasıl bir site istediğimi söyleyeyim. :)"
Bıktık abicim izlenemeyen filimlerden sürekli çıkan abidik gubudik reklamlardan. Bakın herkes filim sitesi için hflim izlefilm gibi keyword domain arıyor. Hayır arkadaşım. Güzel bir marka bul. Mesela kendokafilm bir gelen bir daha gelmesi için bu şart.
Bir flim izleyceğim ilk 3 sayfayı tamamen tarayıp bir site buluyorum o an yer imlerime kaydetmezsem unutuyorum neden ? Sitenin ismi marka değil. bakın ilk 3 sayfaya hepsi birbirinin aynı gibi. Hatırda kalıcı bişey yok.
Bir de şu botcular var. Cekiyor botu hiç bakmıyor. linkler kırılmış iş geçmiş umrunda değil. Nasıl karlı olur bilmem de günlük 10 film eklemektense 6 fil ekleyim site içi bakım yapılsa daha iyi olur. Şimdilik bu kadar. .)
MehmetGUMUS3

kişi bu mesajı beğendi.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Bu fikri film sitesi olan arkadaslar evet film alti bagis eklicek fakat film sahibine degilde cukka :)

https://www.dopinger.com/tr

ekyildiz ekyildiz Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 66 / 83
  • Ticaret 4, (%100)
Valla arkadaşlar açıkçası bağış işi yatar ancak kendokanın dediği gibi marka değeri olan bir isim olması gayet iyi olur ve tabi ki elle eklenmesi. Ben kendi sitemde (sinemamerkezi.net) bunu yapıyorum şu anda toplam da 500e yakın film var tumunu elle ekledim ayrıca hafta da 1kontrol yaparak kalkan filmleri güncelliyorum. Şu ana kadar herhangi bir şikayet vsde geldiğini görmedim ;)
kendoka

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - http://ekyildiz.co

Quiet Quiet Life or Death Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Sade ve güncel oluyor olması aslında sadece film sektörü için değil tüm sektörler için geçerli, yani böyle bir iş çıkarırsanız gayet güzel olabilir. Çünkü artık bazı konularda hep aynı temaları kullanıyor, çok ufak değişiklikler haricinde. Farklı bir tasarım ile gelirseniz eminim bu sektörü takip edenler tarafından dikkat çekecektir.
MehmetGUMUS3

kişi bu mesajı beğendi.

Denemegen.blogspot.com.tr - "Korkacak bir şey yok, sadece deniyoruz."

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
popcorntime gibi uygulamalar var reklamlardan şikayete edenler için diziler filmler animeler izlerken bir yandanda torrent olarak bilgisayara indiriyor altyazıları opensubtittle dan otamatik buluyor bence bu dönemde film sitesi açmak ne kadar kârlı ?

ozan56 ozan56 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 12, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Fikir çakışması ! En uygun tabir bu :)
Bugun akşam dedim ki kendi kendime :
"yav wmaracıda bir konu acayım da film sitesi yapanları cağırayım. Nasıl bir site istediğimi söyleyeyim. :)"
Bıktık abicim izlenemeyen filimlerden sürekli çıkan abidik gubudik reklamlardan. Bakın herkes filim sitesi için hflim izlefilm gibi keyword domain arıyor. Hayır arkadaşım. Güzel bir marka bul. Mesela kendokafilm bir gelen bir daha gelmesi için bu şart.
Bir flim izleyceğim ilk 3 sayfayı tamamen tarayıp bir site buluyorum o an yer imlerime kaydetmezsem unutuyorum neden ? Sitenin ismi marka değil. bakın ilk 3 sayfaya hepsi birbirinin aynı gibi. Hatırda kalıcı bişey yok.
Bir de şu botcular var. Cekiyor botu hiç bakmıyor. linkler kırılmış iş geçmiş umrunda değil. Nasıl karlı olur bilmem de günlük 10 film eklemektense 6 fil ekleyim site içi bakım yapılsa daha iyi olur. Şimdilik bu kadar. .)

Bende tam senin dediğin olaydan esinlenerek bir film sitesi açtım. :) Reklamlar neredeyse hiç yok. Olaya izleyici gözüyle bakarak yönetiyorum siteyi.

site link : EvdekiSinema.Com
kendoka

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al