freelance iş ilanları

Takip etmek için blog arıyorum.

37 Mesajlar 3.742 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sefagedik sefagedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)
http://www.seodahi.com ;Yeni başladık ancak kısa zamanda gelişeceğine inanıyoruz ve herkesi bekliyoruz

wmaraci
reklam

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

The Analyzer adlı üyeden alıntı

www ile giriş yapamamak duyuruya mahal verecek kadar büyük bir sorun mu sence?

Bana göre sorun. çünkü elim alışmış sürekli www olmadan giriş yapıyorum buda yönlendirmiyor. Benim gibi olanlarda bu durumdan şikayetçi olabilirler. Ayrıca çevremde bana ulşan insanlar www olmadan girmeye çalıştıklarında siteye giremedikleri zaman sitede bir problem olduğunu sanıyorlar bu yüzden benle iletişime geçiyorlar. Bilmeyen bir kişi bunu sitede sorun var olarak algılıyabilir.

Konnektör

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

Kusurabakmayın ancak blogunuzda ücretsiz bir tema kullanıp ve o kişinin emeğini hiçe sayarak linkini kaldırmanız hoş olmamış malesef takip edebileceğim bir blog değildir.

hasan1145 adlı üyeden alıntı

http://bilmiyorsanogren.blogspot.com.tr

Bilgi paylaşımı konusunda blog takip etmeyi düşünürsen beni de takip edebilirsin henüz yeni bir blog icerik kısıtlı ama durmadan gelişmeye devam :)
Ayrıcaönerilerinizi de almak isterim

Güzel bir temanız var hocam sade ve anlaşılabilinir. Her kullanıcnın zorlanmayacağı bir tasarım. Bilgilerde gerçekten ilginç geldi bu şekilde bilgiler daha önceden gerçekten okumamıştım. Yazılar size ait ve özgün ise süper olmuş siteniz. Ancak daha çok seo ve wordpress üzerine daha bu alanda çok gelişmem gerek :) Ancak yinede takip edeceğim hocam bu konulardan sıkıldığımda dinlenmek amaçlı güzel takip edilebilinir.

seocutasarim adlı üyeden alıntı

http://www.seodahi.com ;Yeni başladık ancak kısa zamanda gelişeceğine inanıyoruz ve herkesi bekliyoruz

Takipteyim hocam konularınız sevdim.

AbdullahD adlı üyeden alıntı

Bana göre sorun. çünkü elim alışmış sürekli www olmadan giriş yapıyorum buda yönlendirmiyor. Benim gibi olanlarda bu durumdan şikayetçi olabilirler. Ayrıca çevremde bana ulşan insanlar www olmadan girmeye çalıştıklarında siteye giremedikleri zaman sitede bir problem olduğunu sanıyorlar bu yüzden benle iletişime geçiyorlar. Bilmeyen bir kişi bunu sitede sorun var olarak algılıyabilir.

Her iki şekilde de girmeyi sağlayamaz mısınız?

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Forumda en fazla 5 dakika gezerek bir sürü blog bulabilirdiniz takip etmek için. Bu şekilde reklam konusunda dönmezdi.

wmaraci
wmaraci

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)
Yine klasik reklam postuna dönmüş. Siz ne kadar kategori belirleseniz de herkes kendi blogunu ısrarla yazacak. Millete gün doğdu yine...
isousluer Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Kusurabakmayın ancak blogunuzda ücretsiz bir tema kullanıp ve o kişinin emeğini hiçe sayarak linkini kaldırmanız hoş olmamış malesef takip edebileceğim bir blog değildir.

Güzel bir temanız var hocam sade ve anlaşılabilinir. Her kullanıcnın zorlanmayacağı bir tasarım. Bilgilerde gerçekten ilginç geldi bu şekilde bilgiler daha önceden gerçekten okumamıştım. Yazılar size ait ve özgün ise süper olmuş siteniz. Ancak daha çok seo ve wordpress üzerine daha bu alanda çok gelişmem gerek :) Ancak yinede takip edeceğim hocam bu konulardan sıkıldığımda dinlenmek amaçlı güzel takip edilebilinir.

Takipteyim hocam konularınız sevdim.

Her iki şekilde de girmeyi sağlayamaz mısınız?

Elimden gelen herşeyi yaptım ama başaramadım dns yönlendirmelerinde farklı farklı ıpler ama sonuc negatif. Bir türlü çözemedim. :o

Konnektör

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Forumda en fazla 5 dakika gezerek bir sürü forum bulabilirdiniz takip etmek için. Bu şekilde reklam konusunda dönmezdi.

Hocam dediğinizi zaten yaptım fakat istediğim kategorilerde gerçekten bulamadım. Zaten bulduklarımıda takip ediyorum.

easlanhan adlı üyeden alıntı

Yine klasik reklam postuna dönmüş. Siz ne kadar kategori belirleseniz de herkes kendi blogunu ısrarla yazacak. Millete gün doğdu yine...

Haklısınız.

hasan1145 hasan1145 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için tesekkur ederim. Yazilari kendi arastirmalarim ve belgesellerden derliyorum. Agir konulari anlasilabilir bir dille yorumlayip aktarmaya çalisiyorum. Umarım yaralı olabiliyorumdur.

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
@Ecancan arkadaş, blogda tema sahibi burakisci.com linki mevcut. Kaynak kodlardan görebilirsiniz.

ulas1907 ulas1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Siteler Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 30, (%100)
www.bilginiz.biz okuyucum çoktur. :)

wmaraci
Konuyu toplam 15 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 15 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al