Merhaba, benim ve eşimin toplamda 2 sitesi mevcut ve biz bu siteler için bazı iyileştirme çalışmaları yapılmasını istiyoruz. Sitede memnun olmadığımız bazı yerlerin değiştirilmesi, eksiklerin giderilmesi, ufak çaplı seo çalışmaları v.b gibi.

Benim sitem e-ticaret platformu şeklinde ve eşiminki de kişisel blog tarzında bir site. İkisinin altyapısı da Wordpress. Eşimin sitesi www.elislerievisleri.com ve benim sitem ise www.bakburadavar.com Bu iki site içinde yapılmasını istediklerime istinaden bir liste hazırladım ve bunu işle ilgilenen arkadaşlarla paylaşabilirim.

İşleri toplu olarak değerlendirip bana tek bir fiyat verecek uygun bir ücret dahilinde bu işlere talip olacak arkadaşlar bana mesaj atabilir. Yapacağımız işin başında sizden işlerin yapılmasına dair aldığım taahhüdün tüm gereklerini isterim ve bana düşenleri de yerine getiririm.

Yapılacak işleri kalem kalem yazarım ve her birine kalem kalem cevap beklerim. Örnekle açıklamak gerekirse;

1 * Siteye bu eklenecek
1 * Siteye bunu ekleyebilirim

veya

1 * Ben bunu yapamam

şeklinde. Açık ve net bir konuşma sonrasında açık ve net bir iş beklerim.

İnternet adına da referansım vardır, gerçek hayata dair bölgesel referansımda. Karşımdaki kişiden de referans beklerim. Teşekkürler.

İletişim: Forumdan mesaj veya Whatsup: 0.554.466 25 70 ...