wmaraci reklam
lidertakipci

Konunun Altında Forumda Görüntüle ve Herhangi Bir Temadaki Özelliği Almak için Yardım

2 Mesajlar 480 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AyKqT AyKqT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar Wordpress ile ilgili 2 tane sorum var. Bu konuda bana yardımcı olur iseniz çok sevinirim.

1. Sitede yayınladığım bir Haber,Makale, O Haberin içeriğine girdikten sonra. Bu Konuyu Forumda Görüntüle gibi bir Buton koyup tıklandığında foruma yönlendirebileceğimiz bir eklenti varmı.

2. Başka Bir Temadaki Eklenti, Bileşeni Kendi Temamıza Uygulayabilir miyiz.

Ek Olarak:

BrainLabs adlı üyeden alıntı

eklentiye gerek yok ki hocam " yazının devamı için... " şeklinde bir link eklerseniz işiniz görülecektir. başka temadaki eklenti sizin temanıza uyum sağlayabilir ama tema bileşenleri çalışmayabilir çünkü alan boyut ve işlevleri farklı oluyor her temanın

Hocam Teşekkürler yardımın için. Fakat ben bunu herseferinde elle girmek zorunda kalacağım. Otomatik olarak varmı diye merak ettim

wmaraci
reklam

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
eklentiye gerek yok ki hocam " yazının devamı için... " şeklinde bir link eklerseniz işiniz görülecektir. başka temadaki eklenti sizin temanıza uyum sağlayabilir ama tema bileşenleri çalışmayabilir çünkü alan boyut ve işlevleri farklı oluyor her temanın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al