wmaraci reklam

haber domaini ile ilgili görüşleriniz ?

18 Mesajlar 2.088 Okunma
wmaraci reklam

aLLioni aLLioni WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek İŞÇİ
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%33)
Merhaba arkadaşlar ..
http://www.ahaber.org domainini bugün itibari ile almış bulunmaktayım. Domainin parasal degeri ve Gelecegi ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum ( alanadlari.com 750 tl den satisa cikarmis )

hızlı iletişim için skype: m_tarakci
wmaraci
reklam

DogukanEkiz DogukanEkiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ahaber TV kanali telif hakki olarak sorun cikartirmi acaba ?

aLLioni aLLioni WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek İŞÇİ
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%33)
Sanmiyorum haber sitesi olarak kullandiktan sonra..

hızlı iletişim için skype: m_tarakci

kappadox kappadox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 38 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
ahaber com.tr yi alsın niye sorun çıkaracaklar?

www.antiksirlar.com
wmaraci
wmaraci

DogukanEkiz DogukanEkiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgim yok hocam eğer varsa böyle bişey önlem alınması açısından söyledim.

Questom Questom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** D**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Gayet güzel , projelendirmek lazım.

redakte redakte WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar ben anlamıyorum bir haber kanalının adını içeren domainin nasıl oluyor da sorun çıkartmayacağını iddia ediyorsunuz?

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

kappadox adlı üyeden alıntı

ahaber com.tr yi alsın niye sorun çıkaracaklar?

kesinlikle sorun çıkar.

https://www.ozgurblog.net/

voipvip voipvip Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek voip hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
ahaber.org geleceği parmak bir kelime analizli domain seçmişsiniz öncelikle hayırlı olsun yalnız şu var eskiden beri var olan ama pek önemsenmeyen ama artık son zamanlarda herkesin dikkat etmesi gereken ve bazı uyanık kişilerinde pek sık yaptığı bir nokta var ki oda tescilleme patent olayı örnek sen ahberi.org aldın bi kaç ay yada bir kaç yıl emek verdin artık gözde bir haber sitesi oldu ama isim tescili yaptırıp üzerine almadın patent olayı yani bir kişi gidip senin o site adının patent dosya ücreti vs verip üzerine aldığı zaman artık o domain adını kullanamazsın diğer ek olarakda gerçek A habere mail at böyle bir domain aldık ve faaliyete başlayacağız herhangi bir telif hakkı yada problem sorun çıkarmı sizin açınızdan diye olumlu yada olumsuz cevaba istinaden çalışmaya başlayın siteyi neticede A Haber adını içeriyor ve karşı taraf siz kimsiniz nesiniz bilmiyor izin verirmi vermezmi bilmiyorum hadi izin verildi onlar açısından sorun çıkmadı diyelim bu sefer 500 küsür tl lik bi patent olayı ile bu ismi üzerine çekmen lazım oda sanırım A haber kendileri üzerine almıştır ama org uzantılı olduğu için alabilirmisin bilemem ya 5 yada 6 ay kadar süre zarfında araştırma yapılıyor ( unutmadıysam ) şayet patent çalışanları ondan sonra patenti üzerine yapıyorlar olarak biliyorum yani sen burda ne kadar telif hakkını vs sorsanda her arkadaşımız kendi fikrini soracak en kesin cevabı A habere mail atıp proje ve mahsadını belirten içerikte mail yolla gelen cevaba göre başla boşa masraf yapma bence

www.haberyeni.net Ailesinden Saygılar Tekrar Hayırlı Olsun

kappadox kappadox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 38 / 49
  • Ticaret 5, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

kesinlikle sorun çıkar.

Nasıl oluyor bu sorun söyleyin bizde bilelim. Bende de 2 adet domin var haber domaini.

bir taneside com.tr

Ek Olarak:

voipvip adlı üyeden alıntı

ahaber.org geleceği parmak bir kelime analizli domain seçmişsiniz öncelikle hayırlı olsun yalnız şu var eskiden beri var olan ama pek önemsenmeyen ama artık son zamanlarda herkesin dikkat etmesi gereken ve bazı uyanık kişilerinde pek sık yaptığı bir nokta var ki oda tescilleme patent olayı örnek sen ahberi.org aldın bi kaç ay yada bir kaç yıl emek verdin artık gözde bir haber sitesi oldu ama isim tescili yaptırıp üzerine almadın patent olayı yani bir kişi gidip senin o site adının patent dosya ücreti vs verip üzerine aldığı zaman artık o domain adını kullanamazsın diğer ek olarakda gerçek A habere mail at böyle bir domain aldık ve faaliyete başlayacağız herhangi bir telif hakkı yada problem sorun çıkarmı sizin açınızdan diye olumlu yada olumsuz cevaba istinaden çalışmaya başlayın siteyi neticede A Haber adını içeriyor ve karşı taraf siz kimsiniz nesiniz bilmiyor izin verirmi vermezmi bilmiyorum hadi izin verildi onlar açısından sorun çıkmadı diyelim bu sefer 500 küsür tl lik bi patent olayı ile bu ismi üzerine çekmen lazım oda sanırım A haber kendileri üzerine almıştır ama org uzantılı olduğu için alabilirmisin bilemem ya 5 yada 6 ay kadar süre zarfında araştırma yapılıyor ( unutmadıysam ) şayet patent çalışanları ondan sonra patenti üzerine yapıyorlar olarak biliyorum yani sen burda ne kadar telif hakkını vs sorsanda her arkadaşımız kendi fikrini soracak en kesin cevabı A habere mail atıp proje ve mahsadını belirten içerikte mail yolla gelen cevaba göre başla boşa masraf yapma bence

www.haberyeni.net Ailesinden Saygılar Tekrar Hayırlı Olsun

yani diyorsunuz ki tescili olmayan bir siteyi başkası tescil edebilir. o zaman biz neden domain parası yatırıp site regliyoruz. Bu olay bana gayet ilginç geldi. Emek verilmemiş bir hatta alınmış boşta duran bir kaç domain var aklımda ben simdi 1000 tl harcayıp bu domaini alabiliyor muyum. Yanlış mı anladım?

www.antiksirlar.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al