wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense red mesajı ne demek istiyor ?

10 Mesajlar 1.094 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar böyle bir red mesajı geldi ne demek istemişler bunu anlamadım (web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden)

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

wmaraci
reklam

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
yani diyorki bugun git yarın gel :d
impjix amatoryus

kişi bu mesajı beğendi.

MertKul MertKul Mikâil Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
hocam by google diyor ki:Sitene özgün içerik gir, Sitene daha fazla içerik gir sitede içerikler daha zengin ve anlamlı olsun, sağdan soldan kopyala yapıştır yapma içerikler zengin ve özgün olun ki organik trafiklerin olsun sen öyle gel diyor

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Bunun nedeni sitenin yeterince hit alamaması. İçerik yeterli ancak hit yeterli değil. Son dönemlerde bana gelen red cevaplarından sonra bu durumu düzeltiğimde aynı siteler onaydan geçti.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

yani diyorki bugun git yarın gel :d

aynen :D

MertKul adlı üyeden alıntı

hocam by google diyor ki:Sitene özgün içerik gir, Sitene daha fazla içerik gir sitede içerikler daha zengin ve anlamlı olsun, sağdan soldan kopyala yapıştır yapma içerikler zengin ve özgün olun ki organik trafiklerin olsun sen öyle gel diyor

anladım arkadaşım çok teşekkür ederim :)

Tonguç adlı üyeden alıntı

Bunun nedeni sitenin yeterince hit alamaması. İçerik yeterli ancak hit yeterli değil. Son dönemlerde bana gelen red cevaplarından sonra bu durumu düzeltiğimde aynı siteler onaydan geçti.

bu durumu düzelttiğimde demişsin hocam yani hitini arttırınca mı kabul edildin bu arada teşekkür ederim açıklama için

MertKul MertKul Mikâil Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
hocam adsensenin hitle bir ilişkisi yok 2 ay önce bir forum sitesi açtım 20 30 tane özgün içerik girdim 3. haftada adsenseye başvurdum şak adsenseden onay geldi. Sitede benim yaptığım trafikten başka trafik yoktu ayrıca.

• Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)

hocam adsensenin hitle bir ilişkisi yok 2 ay önce bir forum sitesi açtım 20 30 tane özgün içerik girdim 3. haftada adsenseye başvurdum şak adsenseden onay geldi. Sitede benim yaptığım trafikten başka trafik yoktu ayrıca.

anladım hocam biraz daha içerik girip bir ay sonra denerim tekrardan teşekkürler :)

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

2-3 ay önce dediğin gibiydi hocam hit önemli değildi. Fakat yılbaşından itibaren google algoritma değişikliğine gitti. Adsense kriterleri artırdı. Bunlardan biride 2.onay öncesinde siteye eklenen reklamın yeterince görüntülenmiş olması. Googledan alakalı terimlerle organik ziyaretçilerin gelmesi.

Questom Questom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** D**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Hit önemsiz diyen arkadaşlara da pek inanma derim.Kimse kimseyi kandırmıyor sonuçta fakat, hitte önemli. Ondan önce ilk sıraya gelen şey içerik oluyor, siteye göre 50-100-150 bile oluyor. Özgün içeriğini gir (tabi günde 50 tane değil de) daha sonra kendini hazır buldugun zaman gönder başvurunu.

pandamedya pandamedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım & Arama Motoru Opt
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
özgün içerik ile alakalı birşey olabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al