wmaraci reklam

www.8no.org Kaliteli HD Online Film izleme Sitesi

3 Mesajlar 1.157 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ucretliseo ucretliseo http://www.indirxl.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hemşir
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 10, (%100)
Site Adı: HD Online Film İzleme Sitesi

Site Adresi : http://www.8no.org

Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress

Açıldığı Tarih: 03.02.2015

Pagerank değeri : 1

Site İçeriği & Amacı : HD Film İzleme Sitesi
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Hedef kitlesine ulaşabildiği kadar ulaşmak , kısaca tüm film severler ile buluşmak.
Kısa Bilgi : Sitede tema olarak Ozmovie v4 kullanıyorum , şuan Fransa lokasyonlu SSD VDS'de barınmaktadır. Panel olarak kloxo kullanıyorum ve bu paneli öğrenmeye çalışıyorum. Site hitine göre ilerleyen zamanda cloud tabanlı bir sunucuya taşımayı planlıyorum.
Site Tanıtımı :

8NO.org | En kaliteli Online HD Film izleme Sitesi

HD Film izlemek internet alanında birçok kişinin severek yaptığı güzel bir hobidir. İnternet sitemizde
online film izlemek için bulabileceğiniz hemen hemen her türlü film izleme içeriğini bulabilirsiniz.
İnternet sitemizde film izlemeyi seven arkadaşlar için özellikle kaliteli kaliteli filmleri paylaşıyoruz.
Bu paylaşımların amacı film izlemek isteyen kişilerin en sorunsuz şekilde film izleme hobilerini gerçekleştirmelerini
sağlamaya çalışmaktır. Eğer filmlerimiz kaliteli ve kullanıcıların seveceği tarzdan olursa sonuç olarak da
sitemiz her zamanki yerinden daha ilerlerde olacaktır ve film izlemek isteyen herkesin tercih edeceğiz güzel
bir film sitesi olacaktır.
Online film izleme keyfi sizler için internet üzerinden gerçekleştirilen bir hobiyse ve bu hobiyi sorunsuz
bir şekilde donmadan tek part film izlemek ya da partlı film izlemek istiyorsanız eminiz ki film sitemiz
bu isteğinize fazlasıyla cevap verebilecek seviyededir. Öyle ki eklediğimiz filmlerde özellikle tüm film
izlemeyi severler için özenle hazırlanan içerikler mevcuttur. Her türlü film sever için 720p film izle, 1080p film izle
kota dostu film izle gibi kategorilerimiz mevcuttur. Bu film izleme kategorilerinin amacı sitemize giren tüm
film severler için sorunsuz bir şekilde film izleme ayrıcalığı sunabilmektir. İnternet sitemizden bizim tek hedefimiz
hit yakalamak değil aynı zamanda da film izlemeyi seven arkadaşlar için de kaliteli bir Hd film izleme sitesi olabilemektir.
Emin olunuz ki her site film izleme konusunda kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Ancak Birçoğu film izleme
içeriklerini reklamlarla doldurarak kullanıcılarını sitelerinden soğutuyorlar. Özellikle bunun karşısında durarak
asla ve asla film severleri rahatsız edecek reklamları fim sitemize koymayacağız.
Yazıyı toparlamak gerekirse internet üzerinden film izlemeyi düşünen tüm arkadaşlar için, film izleme sitemiz
en kaliteli şekilde bu isteği gerçekleştirecektir. En son çıkan , en yeni filmlerden tutun , serili tüm filmlere kadar
her türlü filme sitemizden rastlayabileceksiniz.
En kaliteli filmleri ücretsiz ve çevrimiçi izlemek için internet sitemize giriniz.

NOT: Tema düzenlemesi ya da başka konularda tavsiyelere açığım arkadaşlar.

wmaraci
reklam

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
hayırlı olsun hocam ben beğendim
ucretliseo

kişi bu mesajı beğendi.

ucretliseo ucretliseo http://www.indirxl.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hemşir
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 10, (%100)

ArdaEgridere adlı üyeden alıntı

hayırlı olsun hocam ben beğendim

Teşekkürler hocam elimden geldiği kadar düzgün bir film sitesi yapmaya çalışıyorum , umarım da başarılı olurum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al