zenko56 adlı üyeden alıntı

Ayrıca senın referansın üzerinden bumeranga üye olmayan kişilerde altın ya da bronz uyelik alabılırler. Yanı mail istemenı anlayamadım. Ha bumerang da soyle bir sistem var, getirdigin uye basına 20 tl alıyorsun. su an yaptıgın tamamen bu na dayalı. açık ve net olarak... keşke mail im üzerinden uye olana 1-2 tl paypal gonderıyorum deseydinde amacı olsaydı yaptıgının

Ek Olarak:

Arkadasım anlatamıyorum sanırım. senın uyelıgın uzerınden sısteme katılanlar platin üyelik ile baslayamazlar. ya bronz ya da altın ile baslarlar..sen konu içerisinde platin uyeliginiz için mail atın diyorsun. daha nasıl anlatayım sana

yonca84 adlı üyeden alıntı

Pardon ama derdin ne senin? Sistem hakında en ufak bir bilgin yok ve durduk yere bu tarz konuşmalar yapıyorsun. Lütfen artık gereksiz yazmazmısın konuya?

Ek Olarak: Evet zaten uygun görülürlerse başlarlar dedik kaç kez, bunu dikte etmenin anlamı ne defalarca?

zenko56 adlı üyeden alıntı

Yonetime bildirdim konyu. referans uzerınden ye olanlar platin ile baslamaz. ya bronz ya da altın ile baslarlar...bu dereceler farklı farklı..konunuzu duzeltın,platin kelimesini kaldırın ordan. millet platin uye olucam diye sevinip mail atıyor sıze..ayrıca derdim filan yok sade bır vatandasım. yaptıgının yanlış oldugunu soyluyorum

Yonca hanım zenko56'nın söylediği gibi siz platin üyesiniz, ve sizin referansınızla üye olanlara hiçbir getirisi yok, sadece üye getirdiğiniz için size getirisi olabilir bu durumun. Konu başlığını ilk okuduğumda bende sizin gönderdiğiniz davetiyeyle üye olanın platin üye olarak başlayacağını sandım. Yani yazdığınız öyle bir algı uyandırdı bende. Karşılıklı olarak tartışmaya girmenin bir manası yok.

İlaveten bende üye olacaktım, e-mailimi gönderiyorum rica etsem davetiye yollar mısınız? Üye olmam bir işe yarasın bari.