wmaraci reklam

Bumerang Platin Üye Daveti

64 Mesajlar 6.558 Okunma
smmexpress

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
bloghocam.com dan degilde bumerang dan arastır konuyu istersen. Senın referansın ile üye olan kişiler anlattıgın gibi platin üyelik ile baslamaz. ya bronz ya da altın olarak baslarlar. ne demişssin konu içerisinde platin üyelik hakkı kazandınız yanı yazarkafeye içerik gönderebiliceksinz. bunlar ayrı seyler, ya bronz ve altın ile baslayacaksın deyin ya da üyelik derecelerını belirtmeyin. referans ıle uyeolan kişi platin ile baslamaz. gidin bumerang da arastırın konuyu. ayrıca bu konuya yenı degilim. yazarkafe ye kayıtlı sitelerim var , merak etme

Ek Olarak:

yonca84 adlı üyeden alıntı

Bumerang hakkında nekadar az belkide hiçbir fikre sahip olmadığınız nasıl belli! İsterseniz bir araştırıp okuyun. Misal http://bloghocam.blogspot.com/2013/10/her-yonuyle-bumerang-network.html

20 tl çıkar amaçlı yanlış bilgi verecek derece küçülmüş şahısların sanıyorum ki site ile ilgili olmamaları gerekiyor değil mi! Lütfen laflarınıza dikkat edin ve bilmediğiniz konular hakkında yorumda bulunmayın! Tavsiye..

bloghocam.com dan degilde bumerang dan arastır konuyu istersen. Senın referansın ile üye olan kişiler anlattıgın gibi platin üyelik ile baslamaz. ya bronz ya da altın olarak baslarlar. ne demişssin konu içerisinde platin üyelik hakkı kazandınız yanı yazarkafeye içerik gönderebiliceksinz. bunlar ayrı seyler, ya bronz ve altın ile baslayacaksın deyin ya da üyelik derecelerını belirtmeyin. referans ıle uyeolan kişi platin ile baslamaz. gidin bumerang da arastırın konuyu. ayrıca bu konuya yenı degilim. yazarkafe ye kayıtlı sitelerim var , merak etme

wmaraci
reklam

yonca84 yonca84 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek ev hanımı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
http://bumhaber.hurriyet.com.tr/2012/08/bumerangdan-100-tl-kazan/

http://www.***.net/internetten-para-kazanma-sanati/842062-bumerang-ta-beraber-kazanalim.html

http://www.1tavsiye.com/digertavsiyeler/bumerangda-20-tl-bonus-kazanmak/

http://yazarnet.com/bumerang-nedir-sorular-ve-yardim.html

Yeterlidir belki örnek için.. Neye üye olduğunuzu iyi bilin o halde..

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Ayrıca senın referansın üzerinden bumeranga üye olmayan kişilerde altın ya da bronz uyelik alabılırler. Yanı mail istemenı anlayamadım. Ha bumerang da soyle bir sistem var, getirdigin uye basına 20 tl alıyorsun. su an yaptıgın tamamen bu na dayalı. açık ve net olarak... keşke mail im üzerinden uye olana 1-2 tl paypal gonderıyorum deseydinde amacı olsaydı yaptıgının

Ek Olarak:

Arkadasım anlatamıyorum sanırım. senın uyelıgın uzerınden sısteme katılanlar platin üyelik ile baslayamazlar. ya bronz ya da altın ile baslarlar..sen konu içerisinde platin uyeliginiz için mail atın diyorsun. daha nasıl anlatayım sana

• Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek ev hanımı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Ayrıca senın referansın üzerinden bumeranga üye olmayan kişilerde altın ya da bronz uyelik alabılırler. Yanı mail istemenı anlayamadım. Ha bumerang da soyle bir sistem var, getirdigin uye basına 20 tl alıyorsun. su an yaptıgın tamamen bu na dayalı. açık ve net olarak... keşke mail im üzerinden uye olana 1-2 tl paypal gonderıyorum deseydinde amacı olsaydı yaptıgının

Pardon ama derdin ne senin? Sistem hakında en ufak bir bilgin yok ve durduk yere bu tarz konuşmalar yapıyorsun. Lütfen artık gereksiz yazmazmısın konuya?

Ek Olarak: Evet zaten uygun görülürlerse başlarlar dedik kaç kez, bunu dikte etmenin anlamı ne defalarca?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Yonetime bildirdim konyu. referans uzerınden üye olanlar platin ile baslamaz. ya bronz ya da altın ile baslarlar...bu dereceler farklı farklı..konunuzu duzeltın,platin kelimesini kaldırın ordan. millet platin uye olucam diye sevinip mail atıyor sıze..ayrıca derdim filan yok sade bır vatandasım. yaptıgının yanlış oldugunu soyluyorum

Ek Olarak:

Pardon ama derdin ne senin? Sistem hakında en ufak bir bilgin yok ve durduk yere bu tarz konuşmalar yapıyorsun. Lütfen artık gereksiz yazmazmısın konuya?

Ek Olarak: Evet zaten uygun görülürlerse başlarlar dedik kaç kez, bunu dikte etmenin anlamı ne defalarca?

Yonetime bildirdim konyu. referans uzerınden üye olanlar platin ile baslamaz. ya bronz ya da altın ile baslarlar...bu dereceler farklı farklı..konunuzu duzeltın,platin kelimesini kaldırın ordan. millet platin uye olucam diye sevinip mail atıyor sıze..ayrıca derdim filan yok sade bır vatandasım. yaptıgının yanlış oldugunu soyluyorum

• Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek ev hanımı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Siteye bir göz atarmısınız siz, kaç tane böyle konu var? Sanırım bayan olmam itibariyle bu derece yükleniyorsunuz, hiç yakışmıyor bilin istedim..

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Ek Olarak:

Arkadasım anlatamıyorum sanırım. senın uyelıgın uzerınden sısteme katılanlar platin üyelik ile baslayamazlar. ya bronz ya da altın ile baslarlar..sen konu içerisinde platin uyeliginiz için mail atın diyorsun. daha nasıl anlatayım sana

Yonetime bildirdim konyu. referans uzerınden ye olanlar platin ile baslamaz. ya bronz ya da altın ile baslarlar...bu dereceler farklı farklı..konunuzu duzeltın,platin kelimesini kaldırın ordan. millet platin uye olucam diye sevinip mail atıyor sıze..ayrıca derdim filan yok sade bır vatandasım. yaptıgının yanlış oldugunu soyluyorum

Yonca hanım zenko56'nın söylediği gibi siz platin üyesiniz, ve sizin referansınızla üye olanlara hiçbir getirisi yok, sadece üye getirdiğiniz için size getirisi olabilir bu durumun. Konu başlığını ilk okuduğumda bende sizin gönderdiğiniz davetiyeyle üye olanın platin üye olarak başlayacağını sandım. Yani yazdığınız öyle bir algı uyandırdı bende. Karşılıklı olarak tartışmaya girmenin bir manası yok.

İlaveten bende üye olacaktım, e-mailimi gönderiyorum rica etsem davetiye yollar mısınız? Üye olmam bir işe yarasın bari.

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

Siteye bir göz atarmısınız siz, kaç tane böyle konu var? Sanırım bayan olmam itibariyle bu derece yükleniyorsunuz, hiç yakışmıyor bilin istedim..

bayan oldugunuz nerde yazıyor ? hiç dikkat bile etmedim..ayrıca kadın erkek eşitligi var bu ulkede. kimilerine göre olmasada. bayan erkek diye kıyaslamayın

• Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek ev hanımı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Yonca hanım zenko56'nın söylediği gibi siz platin üyesiniz, ve sizin referansınızla üye olanlara hiçbir getirisi yok, sadece üye getirdiğiniz için size getirisi olabilir bu durumun. Konu başlığını ilk okuduğumda bende sizin gönderdiğiniz davetiyeyle üye olanın platin üye olarak başlayacağını sandım. Yani yazdığınız öyle bir algı uyandırdı bende. Karşılıklı olarak tartışmaya girmenin bir manası yok.

http://bumhaber.hurriyet.com.tr/2012/08/bumerangdan-100-tl-kazan/
Okumuyormusunuz acaba? Bende gereksiz bu tartışmayı uzatmak niyetinde değilim. Eğer eksik bilgi varsa üslubunca söylenilir değil mi? Bu tarz bir yaklaşımı gerektirecek ne var ortada öğrenebilirmiyim?

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
neyse uzatmaya gerek yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al