lostyazilim

hangi site kazançlı

6 Mesajlar 1.216 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

efsane129 efsane129 WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 75 / 75
  • Ticaret 10, (%100)
forum sitesi
haber sitesi

bu tarz oyun sitesi mi
bunlardan hangisi dana çok kazandırır adensede yada sizin eklemek istediğiniz site konu yada farklı tavsiyeleriniz varsa yazınız...

wmaraci
reklam

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Size Hurriyet.com sitesini versek bakmazsanız gerekli harcamaları yapmazsanız ilgilenmez güncellemezseniz Günlük bilmem kaç yüz binli hiti olan siteyi 1 yılda bitirirsiniz... Anlatabiliyor muyum.. Siz gerekli harcamaları yaptıktan sonra ilgilendikten sonra her türlü sektörden iş yaparsınız..

MassiveDynamic MassiveDynamic Wordpress Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense almak için site açılmaz. Sitenize verdiğiniz emek sonucunda adsenseyi alırsınız. Özgün ve bol içerik adsensenin vazgeçilmezidir.
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

Jeo Jeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 4, (%75)

MassiveDynamic adlı üyeden alıntı

Adsense almak için site açılmaz. Sitenize verdiğiniz emek sonucunda adsenseyi alırsınız. Özgün ve bol içerik adsensenin vazgeçilmezidir.

Adsense almak için site açılmaz diyorsunuz ne açacağız fermuarı mı ? Bu laflarla insanların hayallerinin içine etmekden bıkmadınız mı hep aynı laflar genellikle *10 forumunda görüyorum böyle lafları sanırım sizde onların özentisi oluyorsunuz konuşmak için konuşuyorsunuz bu lafları ilk sizden duymuyorum her yerde yeni site açmak isteyen insanlara yazıyorlar bırakın insanları kendi haline bişey yapacakları varsada vazgeçiriyorsunuz.
//

birde öneri olarak ***** sitesi aç her insanin ihtiyaci sonuçta adsense'yide boşver özgün ***** ' lar :D :D :D yükle rekla**.com ' dan popup , splash reklamları bas gitsin.

wmaraci
wmaraci

MassiveDynamic MassiveDynamic Wordpress Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Jeo adlı üyeden alıntı

Adsense almak için site açılmaz diyorsunuz ne açacağız fermuarı mı ? Bu laflarla insanların hayallerinin içine etmekden bıkmadınız mı hep aynı laflar genellikle *10 forumunda görüyorum böyle lafları sanırım sizde onların özentisi oluyorsunuz konuşmak için konuşuyorsunuz bu lafları ilk sizden duymuyorum her yerde yeni site açmak isteyen insanlara yazıyorlar bırakın insanları kendi haline bişey yapacakları varsada vazgeçiriyorsunuz.
//

birde öneri olarak ***** sitesi aç her insanin ihtiyaci sonuçta adsense'yide boşver özgün ***** ' lar :D :D :D yükle rekla**.com ' dan popup , splash reklamları bas gitsin.

İnsanlara yapacağınız en büyük kötülük onları pohpohlamaktır. Site açmak daha önemlisi tutturmak çok emek ister. Hele ki orjinal fikir değilse çok zordur.

Adsense almak için iki yazı atıp site yayınlamakla olmuyor. Bunu burdaki çoğu kişi bilir. Arkadaş eğer zaten emek verecekse adsenseye umutlansın ama sadece adsense için site açacaksa da boşuna uğraşmasın vaktine de parasına da yazık. Orjinal fikilerle pazara girsin.

Ben kimsenin özentiliğini yapmıyorum. Vakti geldiği zaman site açmaya teşvik edici yazılar da yazıyoruz. Ama gerçekçi olmak lazım. İnsanları boşuna ümitlendirmemek gerekiyor.

blitzx blitzx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam burda içerikten bahsetmiş ! Yazabiliyorsan herşeyi yaparsın diyor kopya içerikle bir yere kadar !

Benim düşüncemde bu özgün olursan kullanıcı arar seni bulur !

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al