wmaraci reklam

Makale satın alırken nelere dikkat edersiniz?

15 Mesajlar 1.776 Okunma
smmexpress

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

kappadox adlı üyeden alıntı

Editör sağlamsa olur. Ücretli aldığım makalelerden bir kaç örnek isterseniz yollayabilirim. Bir makale nasıl olursa iyi olmaz çok iyi örnek olur :)

Tahmin edebiliyorum hocam ben de bu işi yapıyordum yaklaşık iki sene kadar önce. Amacım tüm bu sorunları ortadan kaldıracak bir sistem yapmak. Forumlar aracılığıyla da bir yere kadar güvenli alışveriş yapılabiliyor...

Ek Olarak:

Bipixel adlı üyeden alıntı

300+ makale alırım genellikle. Makale aldığım kişi sabittir. Muhabbetimiz iyidir. Sadece makale için değil muhabbet için de bazen kapısını çalarım. Yazdığı makaleler kaliteli SEO uyumlu ve yazılmak için yazılmamıştır. Bu tür makale alıyorum sürekli :p .

Teşekkürler cevabınız için...

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/
wmaraci
reklam

ToR ToR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 148 / 24
  • Ticaret 1, (%100)

BrutalStar adlı üyeden alıntı

SEO'ya dikkat etmekten kastınız nedir, hangi kriterleri ararsınız?

Konuyu yazarken içerisine söylediğim kelimeleri yerleştirmeli tabi cümleyi bozmadan, başlıklar halinde konuyu incelemeli yani 1 sayfa düz yazıdansa alt başlıklarla madde madde incelenmiş yarımsayfa benim gözümde daha iyidir.:cool:
BrutalStar

kişi bu mesajı beğendi.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Genellikle forumlardan alıyorum ve aldıklarımdan genellikle 300+ alırım ama tamamen okuyucuya göre yazmalarını isterim yani okuyucu bir iki cümle okuduktan sonra devamınıda okusun isterim.
BrutalStar

kişi bu mesajı beğendi.

hzmhzm hzmhzm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 121 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle işini ciddiye alıp almadığına dikkat ederim, verdiğim konular bilgi gerektiren konulardır o nedenle üzerinde araştırma yapılmadan yazılamaz. Rastgele makale yazmış bir kişi ile çalışmam

Daha önce çalıştığım kişilerle çalışırım elbette, hatta bi çocuk vardı üniversite 3. sınıftaydı makale yazdırdığımda, çocuk okulu bitirdi yazma işini bıraktı üzülmüştüm mezun oldu diye :)

Bir de makale yazılırken anlam bütünlüğü bozulsun istemem makale yazan arkadaşlara tavsiyem örneğin 300 kelimede anlaşma yapıldı diye 300 kelimede bırakmasınlar 15 20 kelime daha yazmak sorun olmasa gerek. Yani 300 kelimeye yaklaştı diye konuyu jilet gibi kesen arkadaşlar tanıdım :)
BrutalStar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

ToR adlı üyeden alıntı

Konuyu yazarken içerisine söylediğim kelimeleri yerleştirmeli tabi cümleyi bozmadan, başlıklar halinde konuyu incelemeli yani 1 sayfa düz yazıdansa alt başlıklarla madde madde incelenmiş yarımsayfa benim gözümde daha iyidir.:cool:

Mert Ajans adlı üyeden alıntı

Genellikle forumlardan alıyorum ve aldıklarımdan genellikle 300+ alırım ama tamamen okuyucuya göre yazmalarını isterim yani okuyucu bir iki cümle okuduktan sonra devamınıda okusun isterim.

hzmhzm adlı üyeden alıntı

Öncelikle işini ciddiye alıp almadığına dikkat ederim, verdiğim konular bilgi gerektiren konulardır o nedenle üzerinde araştırma yapılmadan yazılamaz. Rastgele makale yazmış bir kişi ile çalışmam

Daha önce çalıştığım kişilerle çalışırım elbette, hatta bi çocuk vardı üniversite 3. sınıftaydı makale yazdırdığımda, çocuk okulu bitirdi yazma işini bıraktı üzülmüştüm mezun oldu diye :)

Bir de makale yazılırken anlam bütünlüğü bozulsun istemem makale yazan arkadaşlara tavsiyem örneğin 300 kelimede anlaşma yapıldı diye 300 kelimede bırakmasınlar 15 20 kelime daha yazmak sorun olmasa gerek. Yani 300 kelimeye yaklaştı diye konuyu jilet gibi kesen arkadaşlar tanıdım :)

Teşekkürler yorumlarınız için, hepsini teker teker dikkate alıyorum...

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al