freelance iş ilanları

Tasarım bitti sitem için önerilerinizi bekliyorum

6 Mesajlar 603 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
Merhaba arkadaşlar radyo sitesi açtım radyolina.com tasarım basit ve sade alexa sıralaması 15Mden 3Me kadar indi ama ben daha fazla inmesini istiyorum öneride bulunabilecek varmı hem tasarım hem siteye eklenmesi gerekenler konusunda hemde alexa değeri için

wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Gördüklerimi söylüyorum:

- En üstteki "Sizin de web siteniz olsun" yazısı hiç hoş durmamış. Onu yazmanızı önermem ama illaki yazacaksanız footer'a yazabilirsiniz.

- Hakkımızda kısmı çok boş, güzel resimlerle daha canlı hale getirebilirsiniz.

- Yayın akışı bölümü renkli hiç hoş olmamış. Onun background'unu #f2f2f2 yapabilirsiniz.

- Ekibimiz bölümündeki resimlerin stilini html dosyasından oluşturmuşsunuz.Onu stil dosyasının içine aktarmanızı öneririm.

.ekip class'ının içerisinde border-radius'u 10px yapmanız daha iyi bir görüntü oluşturacaktır.

.ekip class'ının içindeki img dosyalarının border-radius'unu 10% 'de yaparsanız daha iyi olur.

Ekip bölümündeki resimlerinizi de koyarsanız daha sağlıklı olur.

- İletişim formu çok basit görünüyor. Biraz daha canlandırabilirsiniz. Input'ların içerisine placeholder vererek yazıları bunun içinde görüntüleyebilirsiniz.

- İletişim formundaki textarea kısmına resize: none vermenizi öneririm.

- Sosyal ağ ikonlarını font awesome ile çekebilirsiniz.

- Canlı yayın kısmında buraya tıklayınız yazısına tıklanınca sayfa tam ekran olarak geliyor. Ona önerim küçük bir sayfada açılsın. 400x200 piksellik yeni sayfada açılmasını sağlayın.

- Tasarımdaki renkler hiç uyumlu olmamış. Onları uyumlu hale getirebilirseniz sitenizin canlılığı artar.

- Temanızı responsive yaparsanız, telefon, tablet bilgisayardan herkes girebilir.

Umarım açıklayıcı olmuşumdur. Kolay Gelsin!

• Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Gördüklerimi söylüyorum:

- En üstteki "Sizin de web siteniz olsun" yazısı hiç hoş durmamış. Onu yazmanızı önermem ama illaki yazacaksanız footer'a yazabilirsiniz.

- Hakkımızda kısmı çok boş, güzel resimlerle daha canlı hale getirebilirsiniz.

- Yayın akışı bölümü renkli hiç hoş olmamış. Onun background'unu #f2f2f2 yapabilirsiniz.

- Ekibimiz bölümündeki resimlerin stilini html dosyasından oluşturmuşsunuz.Onu stil dosyasının içine aktarmanızı öneririm.

.ekip class'ının içerisinde border-radius'u 10px yapmanız daha iyi bir görüntü oluşturacaktır.

.ekip class'ının içindeki img dosyalarının border-radius'unu 10% 'de yaparsanız daha iyi olur.

Ekip bölümündeki resimlerinizi de koyarsanız daha sağlıklı olur.

- İletişim formu çok basit görünüyor. Biraz daha canlandırabilirsiniz. Input'ların içerisine placeholder vererek yazıları bunun içinde görüntüleyebilirsiniz.

- İletişim formundaki textarea kısmına resize: none vermenizi öneririm.

- Sosyal ağ ikonlarını font awesome ile çekebilirsiniz.

- Canlı yayın kısmında buraya tıklayınız yazısına tıklanınca sayfa tam ekran olarak geliyor. Ona önerim küçük bir sayfada açılsın. 400x200 piksellik yeni sayfada açılmasını sağlayın.

- Tasarımdaki renkler hiç uyumlu olmamış. Onları uyumlu hale getirebilirseniz sitenizin canlılığı artar.

- Temanızı responsive yaparsanız, telefon, tablet bilgisayardan herkes girebilir.

Umarım açıklayıcı olmuşumdur. Kolay Gelsin!

yorumunuz için çok teşekkür ediyorum hepsini dikkate alıyorum tekrar teşekkür ediyorum

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Tasarım yeni mi yapıldı? Keşke responsive olsaymış.

Ekibimiz kısmında yazarların isimleri farklı fakat bilgiler aynı. Ayrıca resimlerde Burak Kut görünüyor.

Haftanın sanatçısı kısmında Mustafa Sandal içeriği var ama başlık İrem Derici olarak geçiyor. Aynı sayfadaki yazılar çok büyük ve sık. text-align:justify ile kenar boşlukları yok edilip line-height ile yazıların arası açılabilir. Yine aynı sayfaya girince footer tasarımı yok oluyor, sadece yazılar kalıyor.

Hakkımızda sayfası çok kısa ve baştan savma olmuş. Daha detaylı bilgi verilebilir. Hedeflerden v.s. bahsedilebilir.

Sağ alt reklam bölümü boş görünüyor.

Player sayfasındaki twitter linkine tıklayınca https://twitter.com/sonicpanel diye bir profile gidiyor? Size ait değilse değiştirmekte fayda var.

Alexa değerini düşürmek için alexa tollbarı tarayıcınıza, alexa widgeti sitenizin herhangi bir yerine ekleyebilirsiniz.

Şimdilik gördüklerim bu kadar :) İyi yayınlar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
hocam yorumunuz için teşekkür ediyrum bunların hepsini dikkate alıp akşam tasarımı tekrar baştan değiştiriyorum yorum yapan herkese teşekkür ediyorum

Webpiri Webpiri #Wordpress #SEO Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Uzmanı
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
hayırlı olsun. güzel oneriler yapılmış. uygularsan ortaya daha güzel bir tsite çıkabilir. başarılar..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al