wmaraci reklam

Sitem için neler yapmalıyım - Sinemaizlesene.net

6 Mesajlar 619 Okunma
wmaraci reklam

douwnage douwnage Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek c#, c++
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%0)
Herkese merhabalar;

Başlıkta verdiğim gibi bir film sitem var ve güncel olarak filmleri ekliyor ve özenle birşeyler yapmaya çalışıyorum. Convert'e alt yazıya herşeyine özen gösteriyorum ama bir türlü hiti yakalayamadım. Yani gerçekten sebebini anlayamadım. Backlink hizmetide almıştım bundan 3-4 gün önce.

Site Analiz

wmaraci
reklam

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Gördüğüm kadarı ile site iyi. Backlin nereden aldın pm atar mısın? Bence biraz tanıtım yazısına yönelmelisin.

dursunyilmaz dursunyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 24 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Aynen hocam bende de ayni sorun var . ne yapsam hit gelmiyor günlük 10-20 kişi anca geliyo.. Sinirden hit programı kullanicam biraz daha devam ederse :)

• Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek c#, c++
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%0)

mühendis adlı üyeden alıntı

Gördüğüm kadarı ile site iyi. Backlin nereden aldın pm atar mısın? Bence biraz tanıtım yazısına yönelmelisin.

Pm gönderildi hocam

Ek Olarak:

dursunyilmaz adlı üyeden alıntı

Aynen hocam bende de ayni sorun var . ne yapsam hit gelmiyor günlük 10-20 kişi anca geliyo.. Sinirden hit programı kullanicam biraz daha devam ederse :)

Sitenizin temasıda güzel ecceblogtan sanırım. Bende anlam veremiyorum yani çok mu acele ediyorum yoksa. Sanırım tecrübeli bir arkadaştan biraz vaaz'a ihtiyacım var sanırım :)

Ek Olarak: Tatmin edici bir cevap alamadım halâ :) rica etsek yardımcı olabilirmisiniz.

wmaraci
wmaraci

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
açtığınız filmleri güncel yakalaman gerekiyor

şunu kesin yapmalısınız ilk açtıgınız konulara bir bakın kaçıncı sayfalarda çıkıyorsunuz siteniz güçlümü? eğer 7-10 gibi sayfalarda çıkıyorsanız muhakkak açtığınız konulara tanıtım - imleme - profil paravan blog gibi çalışmalar yaparak hem altsayfaları güçlendirin hemde ilk sayfada çıkarak ziyaretçi çekin.

misal 1-2 ay sonra çıkacak konuları açın sonra bu konuları alttan güçlendirin

imleme - 6 saatta okur
profil ve blog - ortalama 15 gün.

şöyle bir taktik yapın.

10 paravan blog aç makale olarak 3 adet 600 kelimelik yazdıra bilirsin

bu 10 paravanı 100 profil ve 100 imleme yaptığında senin sitene dönüş olarak +201 dir.

tamam biraz uğraştıracak bir şey ama o anda ilk 3 arasına girdiğinde sağlam filmde sana dönüşü çok sağlam olacak ve bu sayede siteniz günlük olarak takip edilmeye başlanacak ve sayfalar arası geçiş saglanacak kullanıcı siteden çıkmayacak :)

• Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek c#, c++
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%0)

Ahmet TUTAK adlı üyeden alıntı

açtığınız filmleri güncel yakalaman gerekiyor

şunu kesin yapmalısınız ilk açtıgınız konulara bir bakın kaçıncı sayfalarda çıkıyorsunuz siteniz güçlümü? eğer 7-10 gibi sayfalarda çıkıyorsanız muhakkak açtığınız konulara tanıtım - imleme - profil paravan blog gibi çalışmalar yaparak hem altsayfaları güçlendirin hemde ilk sayfada çıkarak ziyaretçi çekin.

misal 1-2 ay sonra çıkacak konuları açın sonra bu konuları alttan güçlendirin

imleme - 6 saatta okur
profil ve blog - ortalama 15 gün.

şöyle bir taktik yapın.

10 paravan blog aç makale olarak 3 adet 600 kelimelik yazdıra bilirsin

bu 10 paravanı 100 profil ve 100 imleme yaptığında senin sitene dönüş olarak +201 dir.

tamam biraz uğraştıracak bir şey ama o anda ilk 3 arasına girdiğinde sağlam filmde sana dönüşü çok sağlam olacak ve bu sayede siteniz günlük olarak takip edilmeye başlanacak ve sayfalar arası geçiş saglanacak kullanıcı siteden çıkmayacak :)

Hocam detaylı olarak yazmışsınız çok teşekkür ederim. Ama benim çok fazla zamanım yok eğer bu tarz işleri yapan arkadaşlar varsa satın mı alsam ? Tanıtım yazısı için. Ve Facebookta reklam vermeyi düşünüyorum acaba bir faydası olur mu sizce.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al