Merhabalar, ben Blogger kullanıcısıyım. Seo analiz sayfasına tıklıyorum tıkladıktan sonra hatalarıma bakıyorum. 3 tane belirtilmiş
1) H (Heading Tags) Etiketleri
Sitenizde mutlaka h etiketlerine yer vermenizi öneririz. H etiketlerinin kullanımı ve SEO'ya etkisi için tıklayınız.

2) Anahtar Kelime (Keywords) Uzunluğu
Anahtar kelime meta etiketi 260 karakterden az olmalıdır. 260 karakterden uzun olması arama motorları tarafından spam olarak yorumlanmaktadır.

3) Alt Etiketi Bulunmayan Resimler
Arama motorlarına bir resmin ne hakkında olduğunu alt etiketini kullanarak söyleriz. Alt etiketi olmayan resimleri arama motorları anlayamaz. Bu yüzden alt etiketi bulunmayan resimlerinizde alt etiketi kullanıp, bu resimlerin ne hakkında olduğunu arama motorlarına tanıtınız.

Bu tarz 3 uyarı var, öncelikle Heading Tags nedir, nasıl eklerim neye yarar?
Anahtar kelimeyi nereye gireceğim hiçbir fikrim yok ?
Resimleri etiketlemek dediği başlık eklemek mi, resimlerin adları düzgün 12315.jpg değil konuyla alakalı yazdım.
Yardımcı olursanız sevinirim

Ayrıca sitemde 120 adet dış link varmış, yani ben bu kadar olduğunu zannetmiyorum. Zararı nelerdir ?

Son olarak dışarıdan çağrılan dosyalar demiş. Detaylara bakıyorum birsürü resim var, ve hepsini önce masaüstüne kaydettim sonra blogger dan bloguma ekledim yani başka bir yerden link almadım, ama diyorki kendi sunucunuza yükleyin ? Mevzuyu anlamadım

İsterseniz bir de siz analiz edin. klavyeustasi.blogspot.com
Tavsiyeleriniz, yardımlarınız için teşekkürler.