Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizi tamamlamak için, reklam kodunu www.seftenyemektarifleri.com adresine uygulamanız gerekli. Yeni sürüme geçiş isteğiniz, ancak reklam kodunun uygulandığı alanda gösterim biriktikten sonra incelenebilir. Daha fazla bilgi edinin.
Site tanıtımı yaptıktan sonra reklam kodu alıp yerleştirdim ama 3 saat geçmesine rağmen reklamlar gözükmüyor!
Sitenin onaylı olup olmadığına dikkat edin demişsiniz site zaten blogger dan com. a taşındı,onaylı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

Ek Olarak: Bu konuda bana yardım edecek ve bilgisi olana arkadaşlar lütfen bilginizi paylaşırsanız sevinirim

Hocam hiti düşük olan sitelerde bu tip sorunlar olabiliyor.biz sorunu mesajla halletmeye çalıştık ama gelen cevap kopya içerik kullanıyorsun olmuştu ve 5-6 gün sonra yeni reklam kodları oluşturup ekledik 5 dk sonra onaylandı.
Tabi bu istisnai bir durum diğer bir sitemizde domaine geçtik 2 dakika onra onay aynı hesapta başka bir bloğa ekliyorum 2 dk onra onay ama hiti düşük blogda bazen 8 saatte sürdüğü oldu.kolay gelsin can sıkıcı bi durum

Ek Olarak:

viski adlı üyeden alıntı

Adsense hesabıma giriş yaptığımda yukarıda şöyle bir yazı çıkıyor:
Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizi tamamlamak için, reklam kodunu www.seftenyemektarifleri.com adresine uygulamanız gerekli. Yeni sürüme geçiş isteğiniz, ancak reklam kodunun uygulandığı alanda gösterim biriktikten sonra incelenebilir. Daha fazla bilgi edinin.
Site tanıtımı yaptıktan sonra reklam kodu alıp yerleştirdim ama 3 saat geçmesine rağmen reklamlar gözükmüyor!
Sitenin onaylı olup olmadığına dikkat edin demişsiniz site zaten blogger dan com. a taşındı,onaylı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

Ek Olarak: Bu konuda bana yardım edecek ve bilgisi olana arkadaşlar lütfen bilginizi paylaşırsanız sevinirim!

EK OLARAK SORMAK İSTEDİĞİN BİR ŞEY OLURSA SORABİLİRSİN