lostyazilim

Onakce.com: On Lirayla Yapabileceklerinin Farkındamısın?

8 Mesajlar 981 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ivancrazy ivancrazy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Onakceyi Tanıyalım

Bilgisayar konusunda ender bir yeteneğiniz var ve bundan para kazanmayı hedefliyorsunuz,Onakce size bu imkanı sunuyor.Örneğin; kaliteli bir stüdyonuz var ve seslendirme konusunda bilgi sahibisiniz.

Bu yeteneğinizi Onakce'ye üye olup ilana dönüştürerek satışa sunabilirsiniz.Onakce uygun fiyat ve müşteri memnunuyeti konusunda nezih bir ortam sağlamaktadir.Hem alış yapan, hem satış yapan üyelerin haklarını korur; 7/24 canlı destek sunar.

Açtığınız her ilan sisteme uygunluk/telif ve içerik kontrolünden geçer.Eklenen ilanlar taban fiyat 10 TL olarak sistemimize eklenir, ilanınızı taban fiyata göre
ayarlayıp 5000 TL sınır olmak kaydı ile ekstra içerik ekleyebilirsiniz.

Alıcı üyelerimiz kategorilenmeyle birçok yeteneği bir arada bulma şansına Onakce sayesinde sahip oldular.Sitemizde alıcı üyelerimiz ihtiyaca uygunluk bakımından iyi
kategorize edilmiş bir sistemle karşılaşacaklar.

Satış yapan kullanıcılarımızın ödemeleri her hafta düzenli bir şekilde yapılmaktadır ve ödeme eşiği 20 TL gibi küçük bir miktardır.Satış yapan üyelerimiz her türlü ihtiyaç ve görüşlerini çözüm merkezimizden bize iletebilirler.

İnternet konusunda sanal bir desteğe mi ihtiyacınız var? Sesinizi milyonlara duyurmak mı istiyorsunuz? veya size özel seçilmiş cümlelerle hazırlanmış bir makaleye,
belki sevgilinize güzel bir video hazırlamak istersiniz, işte aradığınız adres Onakce ihtiyacınıza pratik çözümler sunar.

Satış Konsepti

1) Hizmet alacak(alıcı) üye almak istediği ilana sipariş verip ödeme yapar.
2) Ödeme Onakce havuz hesabına gönderilir ve hizmeti sağlayacak üyeye hizmeti eksiksiz sağlamak kaydıyla verilmek üzere tutulur.
3) Hizmeti sağlayacak üye işi tamamlar ve teslim eder.
4) Alıcı üye hizmeti kontol eder.Hizmette bir eksiklik gördüğünde düzenleme talep edebilir veya siparişi iptal edebilir.Hizmet eksiksiz ise onaylar.
5) Siparişte düzenlenme talep edildiğinde siparişe ek süre verilir ve hizmeti sağlayan üye gerekli eksiklikleri tamamlayarak tekrar hizmeti teslim eder.
6) Sipariş iptal edildiği takdirde alıcı üyeye ödediği ücret sistem tarafından iade edilir.
7) Hizmet eksiksiz tamamlanırsa %30'luk hizmet bedeli kesilerek hizmeti sağlayan üyeye ücreti yatırılır.

NOT : Sistemimiz %100 güvenli alışveriş imkanı sunmayı amaç edinmiş ve sistemine bunu yansıtmıştır.

Siz de bir sipariş verip bu ağa katılabilirsiniz.İddaa ediyoruz bağımlısı olacaksınız..

www.onakce.com

Onakce Ekibi

wmaraci
reklam

Adokas Adokas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
fiverr.com un Türkçe versiyonu yani, başarılar dilerim, bu arada vergi olaylarını nasıl hallediyorsunuz?

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
bir çok şey sacma. adam gıtmıs abuk subuk seye 10 tl demıs. seo analızını 10 tl yapıyomus. wmaracında bedava , ıntro yapıyomus. yaptıgını ınternette bedavaya yapabılcegınız sıteler var, karızmatık olmanın yollarını soylıcekmıs :D ahhahahah soylıcek olan arkadas aylık 10 tl yıllık 1 mılyara yapıyomus ısı. arkadasın resme bakıyorum ve konusmayı burda sonlandırıyorum.

• Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

lordex adlı üyeden alıntı

bir çok şey sacma. adam gıtmıs abuk subuk seye 10 tl demıs. seo analızını 10 tl yapıyomus. wmaracında bedava , ıntro yapıyomus. yaptıgını ınternette bedavaya yapabılcegınız sıteler var, karızmatık olmanın yollarını soylıcekmıs :D ahhahahah soylıcek olan arkadas aylık 10 tl yıllık 1 mılyara yapıyomus ısı. arkadasın resme bakıyorum ve konusmayı burda sonlandırıyorum.

daha güzel yetenekleri sizden bekliyoruz sağolun değerlendirmeniz için :)

Ek Olarak:

Adokas adlı üyeden alıntı

fiverr.com un Türkçe versiyonu yani, başarılar dilerim, bu arada vergi olaylarını nasıl hallediyorsunuz?

ödeme noktaları vergiyi kesiyor hocam sagolun.

wmaraci
wmaraci

semihdemir semihdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web ve grafik tasarım.
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Çok iyiymiş. :)

graphicriver.net/user/josephconradtr

• Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Değerli yorumunuz için, Teşekkürler.

semihdemir semihdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web ve grafik tasarım.
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

ivancrazy adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz için, Teşekkürler.

Teşekkür ederim fakat, heveslendim bende eklemek istedim resim eklemede sorun yaşıyorum.

Ve en alta eklediğim extra'yı kaldıramıyorum. :)

graphicriver.net/user/josephconradtr

• Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

semihdemir adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim fakat, heveslendim bende eklemek istedim resim eklemede sorun yaşıyorum.

Ve en alta eklediğim extra'yı kaldıramıyorum. :)

Resimler ilanlar eklendikten sonra yükleniyor, hizmet ekstrasını boş geçerseniz ekstra eklenmez. ilginiz için teşekkür ederiz.

Ek Olarak: +

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al