wmaraci reklam

Bizi mahkemeye verecek bi arkadaş varmış :D

14 Mesajlar 1.697 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Bir projemiz var belki okuyan arkadaş vardır. Neyse oyunlar için yama paylaşımında bulunuyoruz ve belli ki kıskanan bir arkadaş sen emek çalıyorsun mahkemeye verileceksiniz dedi. Güldüm geçtim
Sizce de boyle gulmeliyim değil mi? Çünkü full program indirme siteleri gibi değil açık kaynak nete paylaşılan şeyleri topluyoruz. Site 800 k oldu alexada boyle yazanlar ortaya çıktı. Peki bizim bu kiskançlarla nasıl baş etmemizi tavsiye edersiniz?
Benim kafam rahat sitemde yapımcısına bile yer veriyorum sadece uploadlar bize ait oluyor. Arkadaşta bizi tehdit ediyor mahkemeye vermekle :D
Çok güldüm sizinde boyle arkadaşlarınız varsa paylaşında eğlencemiz olsun :D

Yoksa ciddiye mi alalım birde bunu :) adam çekemiyor facebook sayafamiza da ha bire yorum atıyor olumsuz :D
Flow

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Kardeş fıkra gibi anlatmışsın :)

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

ibo71 adlı üyeden alıntı

Kardeş fıkra gibi anlatmışsın :)

Açtım mezdekeyi buna gülerken daha bi doping gibi oldu yerinde duramıyorum. Telif hakki yemediğim için kafam rahat yabancı ve türk sitelerden topluyor paylaşıyorum. O arkadaş Dadandı 1 haftadır rahat vermiyor tr.gg dek site alıyor bize hava atıyor gülmekten gözümden yaş geldi yapımcısı veya kaynak kısmı da var. Eeee alıştık :D

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Bu konuyu makara yapmak için açmış olsanız sadece gülüp geçer makara yaparsınız. Ancak belli ki bir korku hali var "yoksa ciddiye mi alalım" diye sormuşsunuz. O arkadaş çocukluk yapmış komik ama sizin haliniz daha komik olmuş doğrusu ahuaha :D
isousluer KaanGundovan YunusG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

omerknet adlı üyeden alıntı

Bu konuyu makara yapmak için açmış olsanız sadece gülüp geçer makara yaparsınız. Ancak belli ki bir korku hali var "yoksa ciddiye mi alalım" diye sormuşsunuz. O arkadaş çocukluk yapmış komik ama sizin haliniz daha komik olmuş doğrusu ahuaha :D

Yok hocam bi merakım var bu konuda ama 5 senedir uğraşiyorum o kısmı eğlenmek amaçlı ekledim korku halinden değil diğer ortağimla 20 dk oldu daha adamla dalga geçiyoruz o derece :D akşam akşam bu çok güzel oldu valla moralin bozuktu acayip geldi :)

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Siteni mahkemeye vermekle tehdit edecekler ve sen güleceksin. iyiymiş :D

Mustafa Kemal ATATÜRK!

MelihAKKUS MelihAKKUS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 55 / 43
  • Ticaret 9, (%100)
Genede 'mi acaba' demek de fayda var :)

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

TeamScriptim adlı üyeden alıntı

Siteni mahkemeye vermekle tehdit edecekler ve sen güleceksin. iyiymiş :D

Dostum adam 1 haftadır google da yazınca çıkıyor diye yorum atıyor. Adam 16 yasında adam da değil çocuk :) üstüne kesinlikle telif hakkına aykırı bir şey yok zaten paylaşım prensibi no warez/no illegal. Paylaştiklarimizin hepsi internette bulunan ve ücretsiz sağlanan şeyler. Biz yapımcısını bulabilirsek onun adıyla paylaşıyoruz. Yani telif bakımından rahatiz. Üstüne biri bizi mahkemeye verebilmesi için tescil etmesi lazim o yamayı. Sizde 2 MB bir şey için ücretsiz dağıtacak ama lisans mi çıkaracak? En fazla yapabileceği link düşürmek olacak. Yaniliyor muyum?

Melih AKKUŞ adlı üyeden alıntı

Genede 'mi acaba' demek de fayda var :)

Ne konuda hocam yukarı da açikladim ona göre bi yanıt verir misiniz? Adam 1 haftadır karalama çalışması yapıyor şimdide mahkemeye tehdit ediyor

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
bence ortada gülünecek bi durum yok. mahkemeye verecek arkadaş belki vicdanen düşünmüştür böyle bişeyi. mahkeme bi sonuç getirmez. ama oyunun türkiye dağıtıcısına bir eposta atması veya direk oyun yapımcısına bir eposta atması başınızı yakmaya(siteniz google arama sonuçlarında çıkar veya başka sonuçları olur) yetebilir.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

bence ortada gülünecek bi durum yok. mahkemeye verecek arkadaş belki vicdanen düşünmüştür böyle bişeyi. mahkeme bi sonuç getirmez. ama oyunun türkiye dağıtıcısına bir eposta atması veya direk oyun yapımcısına bir eposta atması başınızı yakmaya(siteniz google arama sonuçlarında çıkar veya başka sonuçları olur) yetebilir.

Hocam pes,ets2 vs için binlerce site var pek sıkıntı çıkmaz uyari gelirse hatamiz varsa duzeltiriz dert değil. Ama adam bizle şey geçiyor sorduk mesajı sen mi artık fake hesaptan diye evet suyu çekilmiş denizde gemilerin mk battı gibi aptalca laflar söylüyor gülmek az kalır :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al