wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce bu fikir tutarmı ?

15 Mesajlar 1.307 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Malesef bu şekilde düşünmek biraz yenilgiyi baştan kabullenmek gerek. Eğer ciiddi şekilde organizasyon ve başarılı bir kodlama ile bir iş gerçekleştirilir ve belirli miktarda bütçe ile desteklenirse türkiyenin sosyal kendine özel sosyal platformu olabilir. Ancak bunun için rektör vs bu platformları aktif olarak kullanmalı ve universitede bu sosyal ağa katılmalarını teşvik etmeleri gerek. Zaten universite içinde gençlerden böyle bir ilgi ve atak gelirse devamı çorap söküğü gibi gelecktir. Fakat bir farkı olması gerek illaki facebook ve diğer sosyal medya sitelerinden

Tüm sosyal ağ hesaplarından vazgeçip o kadar takipçiyi bırakacaklar açılacak siteye gelecekler sitede paylaşım yaptıklarında dikkat çekmeyecek eskisi kadar herkesin bundan haberdar olması gerek ben hala imkansız diye düşünüyorum bir ay, üç ay, bir yıl peki nereye kadar kullanıcıyı platformda tutabileceksiniz bir fark olmalı ki kullanıcılar sizi seçmeli ben sadece kendi fikrimi paylaşıyorum

wmaraci
reklam

dursunyilmaz dursunyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 24 / 128
  • Ticaret 3, (%100)

iCloud adlı üyeden alıntı

Tüm sosyal ağ hesaplarından vazgeçip o kadar takipçiyi bırakacaklar açılacak siteye gelecekler sitede paylaşım yaptıklarında dikkat çekmeyecek eskisi kadar herkesin bundan haberdar olması gerek ben hala imkansız diye düşünüyorum bir ay, üç ay, bir yıl peki nereye kadar kullanıcıyı platformda tutabileceksiniz bir fark olmalı ki kullanıcılar sizi seçmeli ben sadece kendi fikrimi paylaşıyorum

Hocam sizce ne farkı olması lazım ? bir öneriniz varmı

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

Yanlış anlamayın fikrinize saygu duyuyorum ancak bunun kaliteli gidebilmesi için o oluşturulan sosyal platforma özel etkinlik vs düzenlemesi ve sadece üniversitenin oluşturmuş olduğu mail adresleri içe universite üserinden bu paylaşım ağını test edilmesi gerek. Sonuç olarak ilk başta dışarıdan gelen ziyaretçilerin bir işine yaramayacak ilk bakışta. Ancak ileri zamanlarda bu yayıgınlaştırılabilinir.(facebook gibi) Zaten öğrenciler kendi aralarında güzel organizasyonlaru ve etkinlikler sadece bu sosyal platform üzerinden sunmaları diğer öğrencilerinde deikketini çekecektir. Ancak dediğim dibi önemli olan diğer sosyal platformlardan illaki bir farkı olması gerek.

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Yanlış anlamayın fikrinize saygu duyuyorum ancak bunun kaliteli gidebilmesi için o oluşturulan sosyal platforma özel etkinlik vs düzenlemesi ve sadece üniversitenin oluşturmuş olduğu mail adresleri içe universite üserinden bu paylaşım ağını test edilmesi gerek. Sonuç olarak ilk başta dışarıdan gelen ziyaretçilerin bir işine yaramayacak ilk bakışta. Ancak ileri zamanlarda bu yayıgınlaştırılabilinir.(facebook gibi) Zaten öğrenciler kendi aralarında güzel organizasyonlaru ve etkinlikler sadece bu sosyal platform üzerinden sunmaları diğer öğrencilerinde deikketini çekecektir. Ancak dediğim dibi önemli olan diğer sosyal platformlardan illaki bir farkı olması gerek.

Hocam iyi güzelde aynısını zaten yüzlerce arkadaşı olan facebook hesabındada yapabilir? neden o ağı seçsin fark olmalı ama mevcut sosyal ağlardan ne farkı olabilir bilemiyorum.

wmaraci
wmaraci

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

Hocam iyi güzelde aynısını zaten yüzlerce arkadaşı olan facebook hesabındada yapabilir? neden o ağı seçsin fark olmalı ama mevcut sosyal ağlardan ne farkı olabilir bilemiyorum.

Amacımız ülkemize has bir yapı oluşturmak. Başka yapılara ihtiyaç duymamak. Bunu benimseyen her öğrenci o takipçilerini yapılan platformada taşıyabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al