Merhaba arkadaslar.
Bir çok başarılı insanın imkansızlıklardan dolayı projelerine başlayamadıgını görüyorum. Şuan bir ekip kurmaktayım ve işin gerçeği gerçekten iş yapabilecek ve alanında en iyi olmayı hedefleycek insanları bir araya getirmeyi planlıyorum.

Size ufak bir hikayem var.

Korede ticaret hallkın gecim kaynagıdır. En önemli mallar da ipek,tuz ve pirinctir.
Eski ve akıllı bir tüccar bir ilan verdirir. Ticaret floma katılmak isteyenler konağıma gelsin.

Tabi herkes bu ticaret flosuna katılmak ister ve konağa gider.

Gelenlerden ilk aşamada 20 kişi seçilir.

Bir yemek verilir ve yemek sonunda konak sahibi tüccar bir konuşma yapar:

"Şimdi herkese 1 çuval tuz vereceğim. Bir ay içerisinde kimler bu bir çuvalı 2 çuvala cevirirse onları işe alacağım."

Herkes alır cuvalını gider. Konak sahibinin yardımcısı efendisinin yaptığını sacma bulur ve der ki :
"O verdiğin tuzlardan nasıl kar etmeyi planlıyorsun. Alan gitti ve çoğu geri dönmez ki

Konak sahibi şöyle açıklar bu sacma durumu:

"Tuz verdiklerimin hepsinin geri gelmesini zaten beklemiyorum. Ama Bir çuval tuzu 1 ayda 2 cuvala cevirebilecek bir tüccar kzansam ona 100 çuval verip 200 çuvala çevirttirrim. Sence o zaman giden 19 torba tuzun önemi kalır mı?"

Yardımcı:
". . . "

Arkadaşlar bende çok tuz yok ama kendi çapımda feda edebileceklerim var. Gercekten işinin ehli insanları kazanmak ve HEP BERABER PARA KAZANMAK İSTİYORUM

Projelerinize ortaklık teklifi değil bu. Projeleriniz de size yardım. Benim kazancım ise işinin ehli arkadaşlar bulmak.

skyp:
hubeyb.antalya
Bu konuya bakarak bana mesaj yazıp kaba konusan bir arkadasdan ötürü bu eklemeyi yapıyorum.

Arkadaslar Lütfen ama Lütfen.
Rica ediyorum.
Konuyu okuyun.
Ben hiç yerde yatırım yapacağım demedim. Benden yatırım için para isteyip de para olmayınca hakaret etmenize gerek yok.Ben ortak aramıyorum. Ben kimsenin işine yatırım yapmayacağım. Bunları nerden çıkarıp bana ortaklık teklifi ile yada yatırım yap mesajlarıyla geliyorsunuz. Sonuc alamayınca da kaba kaba konusuyorsunuz. Bakın ne dedim.

Bir çok başarılı insanın imkansızlıklardan dolayı projelerine başlayamadıgını görüyorum. Şuan bir ekip kurmaktayım ve işin gerçeği gerçekten iş yapabilecek ve alanında en iyi olmayı hedefleycek insanları bir araya getirmeyi planlıyorum.

Neden okumadan böylesine çabalara girip hem kendinizi hem beni üzüyorsunuz ?