wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Paketi Alanlar Neden Sonuçları Paylaşmaz?

61 Mesajlar 7.000 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Seobaz Seobaz www.seobaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 595 / 197
  • Ticaret 190, (%100)
Konuya bir seo paketi satışı yapan bir firma olarak bir yorumumu bırakim siz düşünün.
Paket satmamızın amacı bütçesi olmuyan seo hizmeti alamiyacak kişilere ufakda olsa bir yadrım sağlamak.Aslında bu yaptıgımız iş bizim kar marjımızı düşürmekten başka bir işede yaramıyor.
Yorumlara baktım Adwors face vs sitelere reklamlardan bahsedilmiş.(Mağdem bu kadar bütçe var seo paketi değil seo hizmeti alınız nereye geleceğinizi bilin sözleşme yapınız)
Ayrıca çalışmada karşı tarafın yapamadıgına değil sizin seçtiğiniz kelimelerede bakmak lazım.

wmaraci
reklam

ThemeLove ThemeLove Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
ben önce
1- Site yeni ise bir iki ay link almadan güncel tutulmalı. Kaliteli resim ve yazılarla içerik zenginleştirilmeli, analytics ile hemen çıkma oranı düşün sayfalar ile ilgilenilmeli, site içindeki yazılardan iç sayfalara iç sayfalardan diğer ilgili sayfalara linkler verilmeli.
2- Kaliteli blog sitelerinden paravanlar açarak arada bir güncellemek gerekir diyorum (wordpress, blogger, tumblr vs)
3- Paravanlardan ana siteye kesinlikle hemen link çıkılmamalı, fakat bilgilendirme amaçlı otoriter sitelere link verilebilir.
4- Birkaç hafta sonra link piramidi yöntemiyle alt seviyeden başlayarak bir önce açılan sitelere link verilmeli
5- Paravan bloglar sosyal medya, google+ youtube gibi sitelerle desteklenmeli,
6- Link piramidinde rekabete göre 3 seviye ile 20 siteye ulaşıldığında en üstteki alttaki paravanlardan link alan 3-4 siteden anasiteye link çıkılmalı.
7- Ana site en azından haftada bir iki kere güncellenmeli
8- Ana sitenin sosyal medya hesaplarından haftada bir iki kaliteli paylaşım yapılmalı.
9- Ana siteden de otoriter sitelere link çıkışı yapılabilir. Anahtar kelime olmamak koşuluyla.

Yanlışım veya eksiğim varsa bu maddeleri arttırıp azaltarak yardımcı olabilir misiniz?

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)

Nekrotasarim adlı üyeden alıntı

Konuya bir seo paketi satışı yapan bir firma olarak bir yorumumu bırakim siz düşünün.
Paket satmamızın amacı bütçesi olmuyan seo hizmeti alamiyacak kişilere ufakda olsa bir yadrım sağlamak.Aslında bu yaptıgımız iş bizim kar marjımızı düşürmekten başka bir işede yaramıyor.
Yorumlara baktım Adwors face vs sitelere reklamlardan bahsedilmiş.(Mağdem bu kadar bütçe var seo paketi değil seo hizmeti alınız nereye geleceğinizi bilin sözleşme yapınız)
Ayrıca çalışmada karşı tarafın yapamadıgına değil sizin seçtiğiniz kelimelerede bakmak lazım.

Bu konuda paket satan birinin de mesajının olması güel oldu. Dediklerinin bir böümüne katılıyorum. Kelime seçimi çok önemli. Arkadaşla bu bağlamda bir konuşmamı olmuştu bana yardımcı olmuştu. Ama gerçekten kabul etmek gerekir ki bu işin suyunu çıkaranlar da var. Size kesinlikle demiyorum ama 10 gün önce Google sıralamam nasıl artar diye konu açanlar, bugün 3 paravan açıp paket satımına başlamış. Buna bir sınır gelmeli.

Diğer yandan da demin de dediğim gibi yeni başlayan yeni bir site düzgün kelimelerle iş yapabilir bu paketlerle. Ama belirli bir seviyeden sonra sanki artık biraz daha bütçeyle teki yazı ve reklama yönelmek mantıklı.

vhisne vhisne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 153 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Nekrotasarim adlı üyeden alıntı

(Mağdem bu kadar bütçe var seo paketi değil seo hizmeti alınız nereye geleceğinizi bilin sözleşme yapınız)

Arkadaşla sürekli iletişim halindeyim gerek skype gerek telefon üzerinden. Parantez içindeki kısma tamamen katılıyorum. Paket satarken kimse zaten yükseliş garantisi vermiyor daha önce bu paketi alan bu site buraya geldi diyorlar. Bütceniz az ise paket satın alıp kendi seo çalışmanızı yapacaksınız, bütce ayırabiliyorsanız hizmet satın alıcaksınız tek çıkar yol budur :)
Seobaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Biz çalışmalarımızı kendimiz yapıyoruz. Forumlar vs. Geçen ay blog çalışması alımı yaptık. Şu anda İmzam da ki ilk kelimede 2 sayfadayız. Bu sadece 1 aylık çalıma hedef 2 ayda 1 . Sayfa.
Ticari anahtar kelimelerde aylık 3 anahtar kelimede 750 tl gibi bir bütçe harcamadan başarı yakalamak çok zor. Küçük bütçelerle hedef çok zor kandırılmayın.

iqhaber.com

Seobaz Seobaz www.seobaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 595 / 197
  • Ticaret 190, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Bu konuda paket satan birinin de mesajının olması güel oldu. Dediklerinin bir böümüne katılıyorum. Kelime seçimi çok önemli. Arkadaşla bu bağlamda bir konuşmamı olmuştu bana yardımcı olmuştu. Ama gerçekten kabul etmek gerekir ki bu işin suyunu çıkaranlar da var. Size kesinlikle demiyorum ama 10 gün önce Google sıralamam nasıl artar diye konu açanlar, bugün 3 paravan açıp paket satımına başlamış. Buna bir sınır gelmeli.

Diğer yandan da demin de dediğim gibi yeni başlayan yeni bir site düzgün kelimelerle iş yapabilir bu paketlerle. Ama belirli bir seviyeden sonra sanki artık biraz daha bütçeyle teki yazı ve reklama yönelmek mantıklı.

Konudada görüldüğü üzere herkez SEO'cu olmus google güncellemelerinden algoritma değişkenliklerinden bir haber insanların Özgün Makale diye bağırması cabası.Özgün makale yaz düzenli içerik gir 2 cümle dışında birşey göremiyoruz malesef.
Alexa toolbar kurup 2 programla hit gönderip alexa düşürenler yüzünden bu hale geldi zaten sektör :)

Ayrıca 5 Tl ye paket satanlarda cabası :)

akilliphone akilliphone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Seo paket ile yapılacak bir iş değil tabiki bilgi sahibi olmayan arkadaşlar için yapabilecek en iyi şey araştırma yapmaktır.
ThemeLove

kişi bu mesajı beğendi.

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
Forum yönetiminin bu konuda müdahil olması lazım. Bu paketlerin doğru ifadesi: Backlink Paketi... Ve zararlı bir link inşası yöntemidir. Link inşası bir anda olmaz. Bu bombardımanın gerilimi senin fay hattını kırar.

SEO paketi diye ifade edilmesine yönetimin izin vermemesi gerekir.

SEO emektir. Süreklilik ister. İster kendiniz yapın, ister danışmanlık hizmeti alın, geçici çalışmaların kalıcı etkisi olamaz zaten. Sabırla ve devamlılıkla hedeflerinize emin adımlarla yürüme çalışmalarının zararlı, link bombardımanı ile aynı isimle anılması herşeyden önce bu foruma hakarettir. Seyirci kalınmamalı.

yasduk yasduk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek elektirik mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel bir konuya değinmişsiniz ancak hatalar iki taraflıdır, seo paketi satan kişiler siteleri inceleyip hangi yönde çalışma yapılmalı tavsiye bilgi vermesi gerekir ki bunu yapmıyorlar alan kişilerde hiç düşünmüyor. Zor bir kelimede başarı yakalamak istiyorlar ana sayfalarının linklerini veriyorlar sıralama veya hite etkisi olmuyor çünkü rakipleride o alanda çalışmalar yapıyor veya site içeriğiniz diğerlerine oranla zengin değil ,
tamamen deneme yanılma sistemi anlamak için kendim çalışmalar yaptım pr değerleri yüksek kaliteli sitelere anasayfamı içeren backlinleme yaptım ancak hiçbir faydası olmadı , çok aranan bir kelime üzerine site.com/sayfa/ oluşturup ona onun üzerine linkleme yaptığımda ise sıralamasında ciddi bir şekilde artış oldu. Özetle rakiplerinizin yaptırmadığı şekilde çalışmalar yaprak bir yerlere getirin sitenizi sayfalarınızın bu şekilde hitini artırırsanız otomatik olarak anahtar kelimede ana sayfanızda değerlencektir diye düşünüyorum

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Ben aldım bir dönem bir miktar para ödedim 1 ay geçti hiç bir hareket olmadı 1.5 ay oldu hitlerim iyice düştü 2. ay sonuna doğru sitem filtreye girdi sonra eleman telefonu kapattı ulaşamadım param da gitti siteyi çöpe attım bidaha da SEO paketi almam siz de almayın bence 3, 5 kuruşa seo paketi satanların büyük çoğunluğu sahtekar ya da çoluk çocuk.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al