Neden 1 aylık siteye link verilmemeli açıklar mısınız. Link vermenin yasla bir alakası yok ya da az. Eger siten guncelse sıcak ziyeretcin varsa ve çogul hitin iyiyse yani siten seviliyorsa hiçbir sıkıntı olmaz. kendi sitelerimde denedim ve olumlu sonuclar aldım. lütfen sözlerinizi destekleyecek deliller ile konusalım. Ben bir çok ahatar kelimede daha yasını tamamlamayan bir çok sitenin onlarca backlink aldığını ve hiç bir sıkıntı olmadıgını her türlü ispatlarım. Lütfen faydalı içerikler ve cevaplar vermeye calışalım. Bir aylık siteye link vermek ya da 5 aylık burada 2 unsur vardır. Biri link veren biri link alan. Gidp te link çöplüğü sitelerden backlink alırsan faydası olmaz. ama zararı olur mu orasını bilmem. Yani hiç görmedim. 1 yada 5 aylık site eger bir gunde çok fazla adi backlink alırsan her türlü zarar ihtimali var. Burada ölçüt sitenin backlinke değer olup olmadığı. Özgün içeriği sıralamlarda bir katkısı olmadıgını da belirteyim. Ama iste backlink alırken siten özgün ise ve kullanıcı menun ise işte o zaman özgün içerik kraldır. Bakın ben suan bir siteden yazı alıp yapıştırıyorum ve ondan önde cıkıyorum. sitem 45 gunluk. Lutfen . . .