senin yorumlarını kısacası bu konuda istemiyorum ben kendi konumun admini degilmiyim? rahatsız ediyor senin yorumların beni ben burda ahlaksızlık yapmıyorum ama sen benim sitemi kücümsüyorsun aynaya bak burnunu gözünü azını kücümse ama benim sitemi bu sekilde 100 lerce üyenin önünde kücümseme

Ek Olarak: ejder yorumun icin cok tesekkürler senin yorumların hosuma gidiyor en azından kücümsemiyorsun

Ek Olarak: beni mnühendisin yorumları rahatsız etti tek ben harcadıgımı biliorum sanane mühendis ne harcadıgımdan bunu bir ben birde cebim bilir sen nerden bilecen hem bilsen nolcak senin bu kücümseyici yorumların ne ayaktır ben 6000 harcadıysam 6000 dir yalan mı söylicem sana

Ek Olarak: mühendisin yorumları yapıcı degil akıl vermekten ziyade site b*tan demekten baska bisey yapmıyor bana öle geliyor yani mühendisin bu dedigi ümit kırmak insanı sanaldan uzaklastırmak amaclıdır insan akıl verir akıl vermiceksen elestiri yapma istemiyorum eleştiri akıl verenler eleştirsin ejder gibi mesela

Ek Olarak: birde bana terbiyesiz diyorsun sensin terbiyesiz benim burada söylediklerimi yalancı cıkartıyorsun ben 6000 harcamadım harcadıysam kazık yedim vesayre!!! kendi isine bak sen