Ole adlı üyeden alıntı

Şahsen girdiğim çoğu blogta uygun gördüğüm yazılara yorum yapıyorum, beğendiysem de imliyorum.

1- Başkasına yorum yazmaya üşenen biri kendi bloguna da bol yorum yapılsın diye beklememeli. Sırf yorum gelsin diye bloglama yapmayan birinin, başkasına yorum yazmadığında 'blogunu kapat'masını gerektiğini söylemen yanlıştır.

2- Yorum yazmayı yorum yazmış olmak amacıyla yapmadığınızda bu söz doğrudur, aksi halde hatalı.

3- Her şakada gerçeklik payı vardır. Ayrıca bu cümle tüm samimiyeti bitiriyor, çıkarcılık havası katıyor diye düşünüyorum. :rolleyes:

Ayrıca yorum yapılsın diye de takla atılıp diretme uygulanmaz. Yorum yapan yapar, yapmayan için yaptığı davranış hakkında yorum yapmak nahoştur.

şimdi sıra bende:

birinci eleştrine katılıyorum.. biraz abartılı oldu.. kimse bu yüzden blogunu kapatmamalı..

ikinci eleştrinde zaten onu kastettim.. makaleyi okumadan yorum yapan çok kişi gördüm..

üçüncüsünde ise; dediğin gibi çıkarcılık var.. bu yazıyı neden yazdım sanıyorsun.. webmaster paylaşım sitelerinden günde 2000 kişi tüm bloglarımı ziyaret ediyor.. bi allhın kulu yorum yapmadan gidiyor..