wmaraci reklam
lidertakipci

Toplu SMS Scripti

5 Mesajlar 2.765 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tdilek007 tdilek007 DOT Medya Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 133 / 46
  • Ticaret 7, (%71)
Merhaba Arkadaslar;

Toplu SMS gönderimi için script arıyorum. Hazır ya da kodlanmış halde farketmiyor ücretsiz olması tercihimdir. Ücretli olursa da teklif almak istiyorum.

DOT Medya
wmaraci
reklam

emirbugra emirbugra Entrepreneur Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web ve Mobil Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Bence en iyisi www.toplusms.tc Çünkü diğer firmalar toplu gönderimlerde aradan kırpıyor, çok yüksek fiyatlara sms satıyor, müşteriyle ilgi sıfır, teknik destek sıfır. Ama www.toplusms.tc hem destek olarak hem müşteri temcilsilerinin ilgisi olarak on numara. Üstelik ücretsiz panel, iletilmeyen mesajların iadesi, raporlama falan filan çok iyi. Kesinlikle yarı yolda kalmazsınız.

xtremedesigner xtremedesigner Digital Marketing Manager Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web girişimcisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Toplu sms rekabetin çok yüksek olduğu bir sektör. Bu rekabet içerisinde firmalar en iyi hizmeti sunabilmek için bir biriyle yarış içerisindeler. Toplu SMS hali hazırda AdWords TBM ve SEO için de en yüksek rekabet seviyesi olan bir sektör. Bu rekabete rağmen hizmet kalitesini koruyabilen bir sistem olarak smsvitrini.com tavsiye edebilirim.

tdilek007 tdilek007 DOT Medya Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 133 / 46
  • Ticaret 7, (%71)

emirbugra adlı üyeden alıntı

Bence en iyisi smsvitrini.com Çünkü diğer firmalar toplu gönderimlerde aradan kırpıyor, çok yüksek fiyatlara sms satıyor, müşteriyle ilgi sıfır, teknik destek sıfır. Ama smsvitrini.com hem destek olarak hem müşteri temcilsilerinin ilgisi olarak on numara. Üstelik ücretsiz panel, iletilmeyen mesajların iadesi, raporlama falan filan çok iyi. Kesinlikle yarı yolda kalmazsınız.

xtremedesigner adlı üyeden alıntı

Toplu sms rekabetin çok yüksek olduğu bir sektör. Bu rekabet içerisinde firmalar en iyi hizmeti sunabilmek için bir biriyle yarış içerisindeler. Toplu SMS hali hazırda AdWords TBM ve SEO için de en yüksek rekabet seviyesi olan bir sektör. Bu rekabete rağmen hizmet kalitesini koruyabilen bir sistem olarak smsvitrini.com tavsiye edebilirim.

smsvitrini.com da bayilik için 200.000 sms alıp onun satışı şeklinde oluyormuş. Benim zaten halihazırda 20ye yakın müşterilerim mevcut. Ben sadece kendi sitem üzerinden satış yapmak ve kendi sitem üzerinden sms gönderimi yaptırmak istiyorum..

DOT Medya
wmaraci
wmaraci

emirbugra emirbugra Entrepreneur Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web ve Mobil Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Panel satın almak istiyorsanız buyrun: https://wmaraci.com/forum/script-satis/toplu-sms-paneli-yazdim-satiyorum-448240.html
tdilek007

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al