freelance iş ilanları

Alexa da Önce Hızla düştüm şimdi 3 haftadır yerimde sayıyorum ?

4 Mesajlar 823 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

androarea androarea WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Edebiyat Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 4 aylık bir sitem var belli aralıklarla sürekli paylaşım yapıyorum 23 küsur milyondan başlamıştım kısa sürede 3 milyon 7k ye kadar düştüm ama 3 haftadır yerimde sayıyorum sebebi sizce nedir ?

http://androarea.com sitem bu bi keresinde bi arkadaş tasarımını düzel demişti tasarımla bi alaka kuramadım ben alexayla :cool:

wmaraci
reklam

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Alexa uzun süredir gerçek verileri göstermıyor. 200 hitli bir sitem var alexa degeri 1.7 m....1.5 k lık bir sitem daha var alexa degeri 1.9 m...örnek ortada kararı siz verin. iki sitede aynı sektor aynı tema..

androarea androarea WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Edebiyat Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Alexa uzun süredir gerçek verileri göstermıyor. 200 hitli bir sitem var alexa degeri 1.7 m....1.5 k lık bir sitem daha var alexa degeri 1.9 m...örnek ortada kararı siz verin. iki sitede aynı sektor aynı tema..

Anladim kardeşim haklisin sanirim benim de baska sitem daha var onun hiti daha az ama alexa değerleri ayni hemen hemen

MCuhadar MCuhadar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 3, (%33)

androarea adlı üyeden alıntı

Anladim kardeşim haklisin sanirim benim de baska sitem daha var onun hiti daha az ama alexa değerleri ayni hemen hemen

Google'a MCuhadar yazıp aratın ve sitemin alexa degerlerine bakın.Sadece 17 Günlük site fakat böyle ilerleme kaydettim.Tasarımınız çok kötü ve yavaş.

Bu arada önemli olan ziyaretçi olsaydı ben alexada o kadar ilerleme kaydedemezdim.Sitenizi alexa'ya pro hesapla mı kaydettiniz yoksa kendisi mi indexledi alexa.Ben pro hesapla kaydettim ve alexaya indexlettim.Ve siteme gelenler en az 5 Dk duruyor.Önemli olan kaldıkları süre isterse 1,000,000 ziyaretçisi olan bir site olsun herkez girdigi gibi çıkış yaparsa hiç mi hiç ilerleme kaydedemez.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al