wmaraci reklam
lidertakipci

6.000TL ile Bu iş yapılır mı ?

18 Mesajlar 1.804 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Maalesef ticarette iyi niyet bence buda olmalı, illa bunu mu yapıcaz deniyorsa batmak büyük ihtimal. Denilenler doğru. Ben konsepti bile bilmiyorum bu sektörde. Daha öyle site tasarımı bile görmedim ama mantıken olay bu. Faklı alana harcayın parayı bence.

wmaraci
reklam

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)
6000 bin liram olsa hazır e-ticaret sistemlerini araştırır tek ürüne yönelik bir e-ticaret sitesi kurardım ( eticaretkiti, onlinemagaza, dropship.com.tr ) algısı vergisi kargosu hiç birşey yok.

avsamerkezcom avsamerkezcom www.avsamerkez.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarım and grafik
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 31 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

chimera adlı üyeden alıntı

6000 bin liram olsa hazır e-ticaret sistemlerini araştırır tek ürüne yönelik bir e-ticaret sitesi kurardım ( eticaretkiti, onlinemagaza, dropship.com.tr ) algısı vergisi kargosu hiç birşey yok.

Dediğin olayı biraz açarsan bütçem yetecek bir şey ise onu da düşünebilirim.

Ben istiyorum ki insanlar girsin modellerin kanallarında konuşabilsin ama ücretli üye olanlar bu modeller ile özel odalarda da görüşe bilsin. Facede falan reklamları da 25+ vermeyi düşünüyordum. Ama yorumları okudukça acaba diye kendime sormaya başladım. 6,000 TL kimisi için çekirdek parası gibi görünse de benim için önemli bir meblağ. KAFAM FENA KARIŞTI.

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)

avsamerkezcom adlı üyeden alıntı

Dediğin olayı biraz açarsan bütçem yetecek bir şey ise onu da düşünebilirim.

Ben istiyorum ki insanlar girsin modellerin kanallarında konuşabilsin ama ücretli üye olanlar bu modeller ile özel odalarda da görüşe bilsin. Facede falan reklamları da 25+ vermeyi düşünüyordum. Ama yorumları okudukça acaba diye kendime sormaya başladım. 6,000 TL kimisi için çekirdek parası gibi görünse de benim için önemli bir meblağ. KAFAM FENA KARIŞTI.

öyle bişey yapacağına direk xyz site aç daha fazla kazanırsın.

benim dediğim olayın maliyeti 2000/3000 tl. gerisi senin performansına kalmış reklam bütçene seo masrafına vs. harcayabilirsin, kendie bi sektör belirle. atıyorum oto aksesuar, açtır e-ticaret siteni yap doğru reklamını al paranı. dediğim siteleri incele

wmaraci
wmaraci

thersevo thersevo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam fikrimi soracak olursanız bu ve bunun gibi sitelere giren insan kitlesi belli zaten.Ve bu işten doğru dürüst ekmek yiyen 2 site var omegle ve chatroulet (kameralı chat bakımından) sizin demek istediğinizi pek anlayamadım model di üyelik di diyorsunuz da yani bu işe başlarken heleki böyle bi işe ilk aylarda kazanayım edeyim diye beklemeyin derim her işin zorluğu var bu adamlar senden niye üyelik alsın ? orada ücretsizi varken bu adamlar niye sizden alsın para harcasın ? Hep şöyle yapsam böyle yapsam diye kapılıyoruz hayallere ama sonu hüsran olmasın sizin için söylüyorum belli ki o parayı zar zor biriktirmişsiniz zamanla internette beli siteler ekmek yiyor siz o kadar parayla bir işe kalkışacaksınız ama belki de bu işin geliri size çok komik rakamlar olacak belkide bir facebook olacaksınız (gaz vermiyim yinede) ama hep belkiyle kalır bu işe kalkışmadan sonunun nereye gideceğini bilemezsiniz.Kendinizi internetle sınırlandırmayın bence eskiden internet mi vardıda Sabancı bu kadar zengin oldu ? :)

Neyse konuyu oldukça dağıttım evet bence 6bin tl ile bu iş yapılır.

avsamerkezcom avsamerkezcom www.avsamerkez.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarım and grafik
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 31 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

thersevo adlı üyeden alıntı

Hocam fikrimi soracak olursanız bu ve bunun gibi sitelere giren insan kitlesi belli zaten.Ve bu işten doğru dürüst ekmek yiyen 2 site var omegle ve chatroulet (kameralı chat bakımından) sizin demek istediğinizi pek anlayamadım model di üyelik di diyorsunuz da yani bu işe başlarken heleki böyle bi işe ilk aylarda kazanayım edeyim diye beklemeyin derim her işin zorluğu var bu adamlar senden niye üyelik alsın ? orada ücretsizi varken bu adamlar niye sizden alsın para harcasın ? Hep şöyle yapsam böyle yapsam diye kapılıyoruz hayallere ama sonu hüsran olmasın sizin için söylüyorum belli ki o parayı zar zor biriktirmişsiniz zamanla internette beli siteler ekmek yiyor siz o kadar parayla bir işe kalkışacaksınız ama belki de bu işin geliri size çok komik rakamlar olacak belkide bir facebook olacaksınız (gaz vermiyim yinede) ama hep belkiyle kalır bu işe kalkışmadan sonunun nereye gideceğini bilemezsiniz.Kendinizi internetle sınırlandırmayın bence eskiden internet mi vardıda Sabancı bu kadar zengin oldu ? :)

Neyse konuyu oldukça dağıttım evet bence 6bin tl ile bu iş yapılır.

Reel olarak 30.000 Tl yi koyup 1 sene sonra 60.000 Tl yapacak fikirlerimde var. Hemde %100 ama o rakamları çıkaramıyorum sorun bu. Xyz nedir onu bilmiyorum.

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)

avsamerkezcom adlı üyeden alıntı

Reel olarak 30.000 Tl yi koyup 1 sene sonra 60.000 Tl yapacak fikirlerimde var. Hemde %100 ama o rakamları çıkaramıyorum sorun bu. Xyz nedir onu bilmiyorum.

Adult video sitesi +18 içerikli kırmızı noktalı sitelerin kısaltımı

hesap satış

BlueEye75 BlueEye75 Merhaba! Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 46 / 41
  • Ticaret 15, (%93)
Hocam dediğiniz o kanal vs. türkiyeye çoktan geldi ve erişimi de yasaklıyorlar o sitelere sanırım.O sektör artık ölü bence.Paranıza yazık...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al