lostyazilim

Merhaba Ben Burak Toksoy

22 Mesajlar 3.460 Okunma
lstbozum

KeremZOR KeremZOR o kadar zor değilim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Uİ Designer & Web developer
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1378
  • Beğeniler 363 / 346
  • Ticaret 9, (%100)
üyeliğin hayırlı olsun hoşgeldin :)
BurakToksoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BurakToksoy BurakToksoy Bi Şeyler Hakkında Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 56 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

tikywebcom adlı üyeden alıntı

hoş geldin sitendeki logoyu değiştirirsen daha güzel olabilir :D

annem bilgisayarımı kitledi babamın eski bilgisayarından paylaşım yapıyorum program yok bende beğenmedim bana logo yapmak isteyen olurmu acaba ? :D

http://biseylerhakkinda.com/

webilgili webilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 7 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
hoşgeldin
BurakToksoy

kişi bu mesajı beğendi.

chbz chbz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 191 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Yasinizin kiymetini bilin, bu aralar cok genc yasinda bu alanda insanlar görüyorum, seviniyorum aslinda. Sizde bizim gibi olmayin, bircok kisi yasi ilerledikce artik pek umursamadi okumayi veya alaninda prof. olmayi, bizde erken yaslarda merak saldiydik ama bizi destekleyen ailemiz ve cevremiz yoktu, o zamanlar Bilgisayardan cok iyi anliyorum büyünce Bilgisayar Müh. olacagim dedigimde herkes Sen mi? diye tuhaf tuhaf tekpiler veriyordu. Bilgisayarin nesinden anliyorsun felan diyip ailem beni kücümserdi ve cevrem. Simdiki gencler cok erken yasta site actiklarinda yazilima olsun yada grafige ilgi merak saldiklarinda hatta cok iyi bildiklerinde kimse sasirmiyor. Artik yeni nesil böyle diyorlar. Basarili olmak icin diploma her zaman sart, sadece okumakta yetmiyor maalesef. Ankarada bircok bilisim seminerleri felan oluyor, yada istanbulda, oralarda katilmak gerekir. Artik genclerin yolu daha acik. Bu arada Türkcen cok iyi, senden daha büyükler senin kadar yazamiyor. Yolun acik olsun, basarilar.
BurakToksoy Genc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 56 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

chbz adlı üyeden alıntı

Yasinizin kiymetini bilin, bu aralar cok genc yasinda bu alanda insanlar görüyorum, seviniyorum aslinda. Sizde bizim gibi olmayin, bircok kisi yasi ilerledikce artik pek umursamadi okumayi veya alaninda prof. olmayi, bizde erken yaslarda merak saldiydik ama bizi destekleyen ailemiz ve cevremiz yoktu, o zamanlar Bilgisayardan cok iyi anliyorum büyünce Bilgisayar Müh. olacagim dedigimde herkes Sen mi? diye tuhaf tuhaf tekpiler veriyordu. Bilgisayarin nesinden anliyorsun felan diyip ailem beni kücümserdi ve cevrem. Simdiki gencler cok erken yasta site actiklarinda yazilima olsun yada grafige ilgi merak saldiklarinda hatta cok iyi bildiklerinde kimse sasirmiyor. Artik yeni nesil böyle diyorlar. Basarili olmak icin diploma her zaman sart, sadece okumakta yetmiyor maalesef. Ankarada bircok bilisim seminerleri felan oluyor, yada istanbulda, oralarda katilmak gerekir. Artik genclerin yolu daha acik. Bu arada Türkcen cok iyi, senden daha büyükler senin kadar yazamiyor. Yolun acik olsun, basarilar.

çok teşekkür ediyorum seo için çok çalışmıştım annemde pek destekliyor denilemez ama önüme de geçmez yazın kazandığım paralarla kursa gidip sertifika almayı düşünüyorum
chbz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1378
  • Beğeniler 363 / 346
  • Ticaret 9, (%100)
sana 5dkde bi logo yaptım işallah beğenirsin :)

BurakToksoy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 56 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

chbz adlı üyeden alıntı

Aktifblogum adlı üyeden alıntı

Ek Olarak: tekoloji yazmışım hemen düzeltiyorum :D

çok teşekür ederim bide gif modunda kırparsan abi çok daha teşekür ederim. program yok s

Ek Olarak:

Aktifblogum adlı üyeden alıntı

çok beğendim teşekürler
KeremZOR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1378
  • Beğeniler 363 / 346
  • Ticaret 9, (%100)

Burak Toksoy adlı üyeden alıntı

çok teşekür ederim bide gif modunda kırparsan abi çok daha teşekür ederim. program yok s

Ek Olarak:

çok beğendim teşekürler

önemli değil :)

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

chbz adlı üyeden alıntı

Herkes sizin gibi düşünse
Arkadaşlar bildiğiniz gibi bugün Tüyapa gittim . Çok güzel vakit geçirdim kitaplara baktım vs… Biraz dinlenmek için çıkış gibi bir yere girdim sonra karşıma ” Blogger Cafe ” diye bir yer gördüm gerçekten sevindim . Galiba yarışma varmış birinciye İpad verilecekmiş , arkadaşlarımla beraberdik onlarda Onur sende katılsana diye ısrar ettiler bende tamam dedim . İçeri girdiğim saniye aldığım cevap : 18 yaş altı katılamaz . Gerçekten çok üzüldüm ve kızdım . Anlamış değilim neden küçüklere güvenmiyorlar ? 6 yaşında Microsoft mühendisi oluyor Amerika da , bizde ise daha yaş sorununu halledemediler (!)

Bizim ülkemizde neden çocuklara karşı bir ön yargı var ? Kendileri hiç çocuk olmadılar mı ? Ben eğlenirken bir anda keyfimi bozdular , daha önce de bu yaş sorununu yaşamıştım fakat çözmüştük ama onlar çözme taraftarı değillerdi başlarından savmak için uğraştılar . Ben her gittiğim yerde bu yaş sorunundan bıktım . Azıcık olsun güvenin denememize izin verin yahu !

Türkiye neden ilerlemiyor diyorlar işte bu nedeni bu çocuklara karşı verilen değer , gelecek nesile güvenmiyorsunuz sonra elin Amerikalı çocuğu 6 yaşında mühendis olmuş biz de yok öyle çocuklar deyin . Türkiye de onlara taş çıkartacak çocuklar çok ama siz elinizi uzatmazsanız nasıl tanınacaklar ? Nasıl kendilerine güvenecekler ? Bizim insanımızın huyudur çocukların sözünü dinlemezler , onların yaptıkları fazla umurlarında değildir . Böyle giderse tabii ülkemiz gelişemez . Blogger Cafeye de teşekkür ederim bizi kapıdan kovdukları için (!)

Kaynak : http://onuroktem.com.tr/neden-hep-biz

Herkes sizin gibi düşünse biz genç girişimciler daha da rahat olucaz .

BU arada hoş geldin ben Onur 12 yaşındayım .

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)

Burak Toksoy adlı üyeden alıntı

9 yaşında Türkiyenin ilk çocuk webmasterlar'ın dan biriyim

Bence o kadar emin olma ben bile 7 yaşımda tr.gg sitesi açmıştım ve sadece araştırma yapmadan 9 Yaşında Türkiye'nin ilk çocuk webmasteri olamazsın :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al