wmaraci reklam

Elimdeki domain ile ilk sayfa da çıkabilir miyim?

23 Mesajlar 2.071 Okunma
wmaraci reklam

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

hasaaab adlı üyeden alıntı

Film, sinema ve bunların sonuna "izle" kelimesi ile başa gelinir mi eğer sağlam bir ekip ve iyi bir bütçen varsa neden olmasın? Yoksa hiç uğraşmayın emeginize yazık.

Öğrenci olduğumdan dolayı pek bir bütçen yok hocam. Ben de ufak tefek gelir elde edebilmek adına uğraşıyorum açıkcası. Elimizden gelebilecek şey düzenli ve özgün içerik girmek olabilir yalnızca.

wmaraci
reklam

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Michel adlı üyeden alıntı

Öğrenci olduğumdan dolayı pek bir bütçen yok hocam. Ben de ufak tefek gelir elde edebilmek adına uğraşıyorum açıkcası. Elimizden gelebilecek şey düzenli ve özgün içerik girmek olabilir yalnızca.

w*rez içerik olmayacak değil mi normal sinema filmlerini tanıtacaksınız sadece ? eğer özgün içerik girerseniz ve atıyorum şu an yada 1 ay önce oynamış filmleri değil de seneye oynayacak filmleri yani gelecekteki ve çok izlenme ihtimali olan filmleri girerseniz çok hızlı olmaz belki ama film vizyona gireceği zaman güzel hit alabilir diye düşünüyorum

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

BrainLabs adlı üyeden alıntı

w*rez içerik olmayacak değil mi normal sinema filmlerini tanıtacaksınız sadece ? eğer özgün içerik girerseniz ve atıyorum şu an yada 1 ay önce oynamış filmleri değil de seneye oynayacak filmleri yani gelecekteki ve çok izlenme ihtimali olan filmleri girerseniz çok hızlı olmaz belki ama film vizyona gireceği zaman güzel hit alabilir diye düşünüyorum

w*rez içerik olmayacak hocam evet. Hem gelecek filmleri girmeyi düşünüyoruz, hem de çıkmış filmler hakkında inceleme yazıları düşünüyoruz. Aynı zamanda haftalık, aylık ve yıllık olarakta film ve dizi listeleri falan.

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

w*rez içerik olmayacak hocam evet. Hem gelecek filmleri girmeyi düşünüyoruz, hem de çıkmış filmler hakkında inceleme yazıları düşünüyoruz. Aynı zamanda haftalık, aylık ve yıllık olarakta film ve dizi listeleri falan.

ama göz önünde bulundurmanız gereken bir site var :D http://www.sinemalar.com sinemalar yazdığınızda ilk sırada ve örnek bir arama
kaçıncı sırada çıktığına bir bakın derim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

ama göz önünde bulundurmanız gereken bir site var :D http://www.sinemalar.com sinemalar yazdığınızda ilk sırada ve örnek bir arama
kaçıncı sırada çıktığına bir bakın derim

Hocam genel olarak film'in isminde üst sıralarda çıkmak bizim için zor diye düşünüyorum. Biz daha çok "Özgürlük yolu nasıl bir film?" "breaking bad başlamalı mıyım sizce?" tarzı aramalarda çıkarız sanırım.

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
o zaman yarışacağınız siteler çok farklı olacak bu sitelerin güncelliğini ve gönderilerin bakılma durumunu incelediniz mi ? amacım emeğiniz boşa gitmesin diye size yardımcı olmak köstek olmak değil belirteyim de sonra yanlış anlaşılma olmasın

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

o zaman yarışacağınız siteler çok farklı olacak bu sitelerin güncelliğini ve gönderilerin bakılma durumunu incelediniz mi ? amacım emeğiniz boşa gitmesin diye size yardımcı olmak köstek olmak değil belirteyim de sonra yanlış anlaşılma olmasın

Yok hocam yanlış anlaşılabilecek bir durum, bilakis mutlu oluyorum olaya farklı bir açıdan da bakmamı sağladığınız için.

Bu tarz birkaç inceleme yaptım. Çoğu siteyi yetersiz buldum. Temaları olsun, düzenli içerik girmemeleri olsun, yazıların çok yoğun ve gereksiz derecede uzatanlar olsun.

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Yok hocam yanlış anlaşılabilecek bir durum, bilakis mutlu oluyorum olaya farklı bir açıdan da bakmamı sağladığınız için.

Bu tarz birkaç inceleme yaptım. Çoğu siteyi yetersiz buldum. Temaları olsun, düzenli içerik girmemeleri olsun, yazıların çok yoğun ve gereksiz derecede uzatanlar olsun.

ilk sırada çıkan site benimde dikkatimi çekti. footer'da free wordpress sites tarzında linkler falan var amatör insanlar sadece zamanında site açtı diye ilk sıralarda olmamalı bence. film dizi tavsiyesi falan çok aranıyordur bence çünkü türk filmleri yada dizileri güzel değil en azından benim bile yabancı dizi sitem var umarım ilk sayfalarda görürüz sizi :D

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

ilk sırada çıkan site benimde dikkatimi çekti. footer'da free wordpress sites tarzında linkler falan var amatör insanlar sadece zamanında site açtı diye ilk sıralarda olmamalı bence. film dizi tavsiyesi falan çok aranıyordur bence çünkü türk filmleri yada dizileri güzel değil en azından benim bile yabancı dizi sitem var umarım ilk sayfalarda görürüz sizi :D

Umarım hocam, tekrar teşekkür ederim yorumlarınız ve ilginiz için. Sizlere de bol kazançlar.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
benim alan adınında içinde haber kelimesi geçiyor ama, haber kelimesinde ilk 500 de bile değil. sadece alan adıyla olacak iş değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al